צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 11/03/2023, 23:19   #26
משה
אחראי תחום מלוחים

הסמל האישי שלמשה

הודו לך על 187 הודעות 213 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: הכנת תשתית לריף (רד סי 425)

מצטער על הדילי לא הייתי בארץ (תחביב אחר )

אז כך:
הרעיין באקסטרה צנרת זה שאם עוד X שניים תרצה לעשות שינוי כל כל שהוא כולל כל מני דברים לא צפואים נניח שגילת שאחד הצינורות מתחת לרצפה נסדק (מתזוזות של כל כדור הארץ רעידות של גרדים או סתם יצור פגום לא צריך להתרגש ויש לך גיבוי מוכן כי אם כבר דאגת לכזה אתה לא משתמש בגיבוי הוא רק לחירום ולא חייב זה
אקסטרה וזה מה שהייתי עושה אם אני בכל מקרה מרים בלטות.

אני מסכים המיקום לא אידאלי אך בהחלט יכול להיות דקורציה יפה מאוד.

לדעתי לא אידאלי למקם אק' בקרבת המטבח בגלל אדי הבישול והטיגון ובסופו של דבר עלולים להגיע גם למים וזה לא אידאלי (אך אפשרי)
ובנוסף לדעתי מיקום נכון של מיכל מרשים כזה צריך להיות במקום שרוב האנשים תוקעים את הTV שלהם או לפחות בקרוב לזה זה מיצג מעניין שמאוד כיף לשבת בסלון ולהסתכל עליו (אם כי זה הצד השני של המטבח של)

פרקטיקה:
נשמע שהסכום שאתה מעוניין להשקיע הוא נכון תעשה רכישות בתבונה תקנה מה שצריך עכשיו לא כל מני מכשירים עתדיים שאולי צריך וכל מדברי לתוסיף חומרים (אפשרי אבל תהייה ממוקד במה שצריך כך תלמד טוב יותר את מה שצריך)

הארון עצמו היכן שיורדים מים מהמיכל הראשי לסאמפ חייב להיות סופר נגיש אתה צריך תפתח את הארון בצד הזה המון בעיקר בתחלה אתה תחליף פרלון / גרב מיקרונית (200 מקרון אגב אם אתה הולך עלזה) פעם בשבוע מקס שבוע וקצת קבוע כמו שעון בלי שמשהו גורם לך להתעצל.

אני מנחש בגלל שמיקום האק' בסופו של דבר במטבח כנראה תמקם את האוסמוזה ההפוכה מתחת לכיור במטבח (צריך להיות לך ברז וממנו לפצל ליציאה קטנה ולהעביר צינור מאחורי הארונות (וגם כאן הייתי שם אקסטרה צינור שיהיה לעתיד כי אתה גם כך מחליף ארונות... וקשה לעשות את זה אחר כך)

את האל פסק לא הייתי ממקם בתוך הארון של הסאמפ לחות מלח וכו' לא בריא

צריך לדעת מה עושים ואיך להחזיק אק' במקרה של הפסקת חשמל סבירה ולא לגרום לקסטרופה למיכל
הדבר החשוב ביותר זה אוורור המיכל וזה נעשה ע"י חימצון משאבת אוויר נטענת שעובדת רק במקרה של הפסקת חשמל היא פתרון ראשוני מספק בהחלט מהסיבה שאתה מחמצן את המערכת כמובן אם המיכל הוא מרינה עמוסה בדגים אז יתכן שצריך חימצון חזק יותר חשוב להדגיש משאבת האוויר לא עובדת בשידרה
אין לי צורך כרגע להפעיל תאורה חימום וכו'
אם מדובר באזור רגיש שהטמפ יורדת במהירות אפשר לעטוף את הזכוכית בקרטון או אם נגיש אז קלקל אבל זה ברמת קיצון אולי הפסקת חשמל באזור כמו בית שאן או איזור ים המלח בבית שאינו מבודד נכון.
אק' 86 ליטר >((((;> אק' 30 ליטר שרימסיה פילטרפריים 20.
משה לא מחובר   הגב עם ציטוט