AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים > ציוד לאקווריום ועשה זאת בעצמך (DIY) - מים מתוקים

צור אשכול חדש  תגובה
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Monday 13/02/2017, 22:01   #1
תמיר מ.
אחראי תחום ציקלידים וציוד

הסמל האישי שלתמיר מ.

הודו לך על 238 הודעות 286 פעמים
סוג אקווריום: מים מתוקים - פיקוקים והאפים 930 ליטר
וותק בתחום: לא מספיק
ברירת מחדל הזמנת רקע תלת מימדי עבור מיני מפלצת

בחודשים האחרונים אני עובד על פרויקט חדש של מיני מפלצת לבית, חלקכם ראה את הפוסט הקודם לגביו בקישור: https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=357429

מאחר ואקווריום זה הינו גדול מימדים והוא הדבר הראשון שרואים כשנכנסים הביתה אשתי התנתה אותו בכך שיהיה "לא פחות ממדהים", ואני כבעל טוב (וחובב שבחודשים האחרונים השקיע את מרבית זמנו הפנוי (והלא פנוי... ) בתחביב...) כמובן שלא יכולתי לסרב והתחלתי לחפש מגוון אפשרויות עיצוב שכללו בין היתר משחק של מודלים גדולים של BTN , סלעים בצורות וצבעים שונים מ”טופית”, גזעים, צמחים רבים וכו' אבל לאחר כל הניסיונות הגענו יחד למסקנה שמין הראוי לאקווריום כזה הוא רקע תלת מימדי...

החשש הכי גדול שלי היה בגזרת המחיר מאחר ואם הולכים על משהו איכותי אז תוספת כזו יכולה להגיע למחיר אקווריום ואף יותר ולכן התחלתי לבדוק את האופציות ברשת ולאחר כל החיפושים התכנסתי לשתי אופציות שנראו לי הכי איכותיות: "Universal rock" ו-"Aquadecor"

לגבי Universal rock הבנתי שאין בארץ יבואן מסודר ולאחר שיוט מסיבי באתר שלהם ובאתרי משלוחים הבנתי שעלות הייבוא של רקע כזה (משלוח +מיסים) יהיה יותר מעלות הרקע עצמו מה גם שהחברה עצמה לא כל כך מעוניינת לסייע במשלוחים מחוץ לארה"ב... בנוסף האפשרויות של Universal rock מבחינת תלת-מימד די מוגבלות מאחר והם מוכרים בעיקר רקע "סלים" ובתצורה של האקווריום שלי רציתי משהו שיטשטש את התא הביולוגי השמאלי...

ולכן האופציה הטובה היחידה שנותרה לי היא ללכת על רקע של Aquadecor, אז בהתלהבות (ובחשש גדול מהמחיר) נסעתי לחנות שמיבאת אותם לארץ, התרשמתי מאוד מהמיצגים שיש להם בחנות וביקשתי הצעת מחיר, את ההצעה כמובן לא קיבלתי במידי ונאמר לי שצריך לשלוח את הסקיצה שעשיתי ליצרן ולפי תגובה שלו לבנות עבורי הצעה, לבסוף לאחר 3 ימים קיבלתי את ההצעה הרשמית שהייתה גבוהה משמעותית ממה שציפיתי ולכן החלטתי גם במקרה זה לנסות את מזלי באתר ישירות מולם ולשמחתי הם מצהירים בגדול באתר שלהם שניתן לקבל הצעת מחיר לכל רקע שאבחר מהמגוון שמציעים ושהם גם מבצעים משלוחים לכל מקום בעולם וכל מה שצריך זה רק לבקש הצעה ומשם להתקדם...

אז האתר לא מאפשר לקבל הצעה (בצורה ממוחשבת) לתצורה "מוזרה" כמו שאצלי ולכן החלטתי לכתוב אימייל לשרות הלקוחות שלהם ושלחתי להם את אותה הסקיצה אותה העברתי ליבואן בארץ ובאופן די מפתיע תוך שעה קיבלתי תשובה מפורטת עם מחיר ודרכי התקשרות שכללו אפילו אפשרות התכתבות בוואצאפ (למה מפתיע אתם שואלים? מאחר ובמידה ואכן יש יבואן בלעדי בארץ היה הגיוני שהיצרן יפנה אותי אליו, לא...?) - רק לציין, המחיר שקיבלתי ישירות מאקווה דקור היה בערך 40% מהמחיר שקיבלתי בארץ ומחיר זה כולל כמובן את עלויות המשלוח לארץ ואחריות לכל החיים!

אז כמובן שלהצעה כזו לא ניתן לסרב והתנעתי במידי הזמנה איתם ותוך שעה (כשאנחנו מתכתבים בוואצאפ) קיבלתי אישור להזמנה וסקיצה מדויקת שעשו בהתאם לסקיצה שלי ונדרשתי לאשר את הסקיצה ואף ביקשתי כמה בקשות "מיוחדות" לרקע ולכל אחת מהם קיבלתי תשובה מפורטת אם אפשרי או לא ואם לא אז למה לא ואיך ניתן להתגבר על הבעיה,

באותו ערב בדקתי שוב את המידות אצלי באקווריום מול הסקיצה, שלחתי תיקונים קלים וכ-10 דקות לאחר ששלחתי את התיקונים (ב-11 בלילה!) קיבלתי כבר תשובה שכל התיקונים הוכנסו ושהרקע יוצא לעבודה ותוך 10 ימים יהיה מוכן ושאני אמור לקבל תמונות לפני אריזתו והכנתו למשלוח...

לאורך כל ההתקשרות קיבלתי יחס מאוד מקצועי, קואופרטיבי, שרותי ומזמין והייתי ממליץ בחום לכל חובב שמעוניין להכניס רקע כזה לבדוק ולהתקשר דרך האתר שלהם ישירות ולא דרך מתווכים.

היה חשוב לי לציין את כל השתלשלות העניינים במקרה זה ע"מ לתת לחברים פה את הביטחון לקחת צ'אנסים ולנסות ושעם קצת "הגדלת ראש" ניתן לצמצם עלויות באופן משמעותי ועדיין לשמור על איכות גבוהה ותמורה למחיר ששולם, אין בכוונתי לפגוע בפעילותו של יבואן זה או אחר אלא רק כדי לתאר את ההתנסות והרשמים שלי מהתהליך...

נערך לאחרונה על ידי אביב לוטטי, Monday 13/02/2017 בשעה 22:45. סיבה: שינוי גודל תמונה
תמיר מ. לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 13/02/2017, 22:37   #2
shoeyal01

הסמל האישי שלshoeyal01

הודו לך על 37 הודעות 55 פעמים
סוג אקווריום: צמחייה + co2
וותק בתחום: משנת 2016
ברירת מחדל תגובה להודעה: הזמנת רקע תלת מימדי עבור מיני מפלצת

Wow!!!

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
shoeyal01 לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 13/02/2017, 22:46   #3
אפי

הסמל האישי שלאפי

הודו לך על 84 הודעות 132 פעמים
סוג אקווריום: 1000 ליטר +- מלאווי / מ.אמריקאי
וותק בתחום: כל הזמן

רקע מדהים .
בהצלחה.
עדיין לא נקרא Monday 13/02/2017, 23:20   #4
Y.R.T
ראש צוות תוכן ומערכת AquaDex

הסמל האישי שלY.R.T

הודו לך על 482 הודעות 659 פעמים
סוג אקווריום: 300 ליטרים

יפה יפה

טוב שעדכנת שיש יותר זול ומשמעותית מהחנות שמוכרת בארץ.

אם אפשר אשמח לדעת מה מחיר המשלוח לארץ (לא מחיר הרקע)? ואם דרוש פרטי נוספים כמו איסוף מהנמל.

תודה ובהצלחה.
Y.R.T לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 13/02/2017, 23:26   #5
תמיר מ.

הסמל האישי שלתמיר מ.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Y.R.T צפה בהודעה

אם אפשר אשמח לדעת מה מחיר המשלוח לארץ (לא מחיר הרקע)? ואם דרוש פרטי נוספים כמו איסוף מהנמל.
מחיר המשלוח נכלל בהצעה שאקווה דקור נותנת, הם לא מפרידים את עלות זו והם מצהירים שהם ישלחו לכל מקום בעולם...

מבחינת מיסים יש מע"מ ועלות שחרור חבילה
עדיין לא נקרא Tuesday 14/02/2017, 01:44   #6
blacknight

הסמל האישי שלblacknight

הודו לך על 34 הודעות 35 פעמים
סוג אקווריום: 200 ליטר ציקלידים
וותק בתחום: 10 שנים

רקע יפיפה !!
עדיין לא נקרא Tuesday 14/02/2017, 03:14   #7
Shoif

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: 1000 ליטר לואו טק דרום אמריקה - טנגניקה
וותק בתחום: מגיל 9

תמיר
עד שראיתי/קראתי את העץ, סלדתי מכל נושא של רקע תלת מימד. הרגיש לי שכל דבר מלאכותי שנכנס למיכל שקול לצמח פלסטיק והופך את המיכל למצועצע ופחות טבעי.
מודה, שהרקע שהוצג כאן משנה את ההרגשה שלי בנוגע לנושא.
באמת פגז. מדוייק ומרהיב .
לא הבנתי בדיוק האם הסלעים בתמונה האחרונה זה חלק מהחבילה או שמצאת התאמה מושלמת לרקע, אבל גם להם נוכחות מעניינת. כל הכבוד על ההחלטה והמון הצלחה !!!
אשמח אם תשתף בעלות (בפרטי אם לא נוח כאן...).
מעניין גם למה בחרת ?לרדת? מעניין הסלעים האמיתיים. לי התמזל למצוא כמה חתיכות מאד מעניינות בהקמה שלי ובמחיר ממש אטרקטיבי, יחסית לגודל. עיקר העלות הייתה מן הסתם ההכנסה של סלעים במשקל של כ 200 ק?ג למיכל ...
מאד מסקרן לעכוב אחרי המיכל שלך. שוב בהצלחה !

Sent from my iPhone using Tapatalk
Shoif לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 14/02/2017, 08:32   #8
תמיר מ.

הסמל האישי שלתמיר מ.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shoif צפה בהודעה
תמיר
עד שראיתי/קראתי את העץ, סלדתי מכל נושא של רקע תלת מימד. הרגיש לי שכל דבר מלאכותי שנכנס למיכל שקול לצמח פלסטיק והופך את המיכל למצועצע ופחות טבעי.
מודה, שהרקע שהוצג כאן משנה את ההרגשה שלי בנוגע לנושא.
באמת פגז. מדוייק ומרהיב .
לא הבנתי בדיוק האם הסלעים בתמונה האחרונה זה חלק מהחבילה או שמצאת התאמה מושלמת לרקע, אבל גם להם נוכחות מעניינת. כל הכבוד על ההחלטה והמון הצלחה !!!
אשמח אם תשתף בעלות (בפרטי אם לא נוח כאן...).
מעניין גם למה בחרת ?לרדת? מעניין הסלעים האמיתיים. לי התמזל למצוא כמה חתיכות מאד מעניינות בהקמה שלי ובמחיר ממש אטרקטיבי, יחסית לגודל. עיקר העלות הייתה מן הסתם ההכנסה של סלעים במשקל של כ 200 ק?ג למיכל ...
מאד מסקרן לעכוב אחרי המיכל שלך. שוב בהצלחה !

א. תודה! אם תיכנס לאתר של Aquadecor תוכל לראות עשרות דוגמאות מדהימות לא פחות - המוטו שלהם הוא "רק הטבע יכול לחקות אותנו..."
ב. הסלעים בתמונה האחרונה הם חלק מההזמנה שלי ועשויים גם הם מאותו חומר של הרקע
ג. בחרתי לרדת מסלעים מטופית מאחר ורציתי משהו שיסתיר לחלוטין את התא הביולוגי השמאלי, לא משנה כמה סלעים בודדים אמקם זה אף פעם לא יראה טוב כמו הרקע... בנוסף, לא הייתי רוצה להתעסק עם 200 ק"ג כל פעם שארצה לעשות שאיבת רפש או טיפולים למיניהם...

לגבי המיכל הגמור, קצת סבלנות...גם תמונות שלו יגיעו...
עדיין לא נקרא Tuesday 14/02/2017, 13:05   #9
odedf

סוג אקווריום: 400 ליטר דרום אמריקאים, 400 ליטר דיסקוסים

גם אני הזמנתי מהם ומסכים עם כל מילה
odedf לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 14/02/2017, 13:28   #10
תמיר מ.

הסמל האישי שלתמיר מ.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי odedf צפה בהודעה
גם אני הזמנתי מהם ומסכים עם כל מילה
עודד שלח תמונה...
עדיין לא נקרא Tuesday 14/02/2017, 15:31   #11
Shoif

סוג אקווריום: 1000 ליטר לואו טק דרום אמריקה - טנגניקה
וותק בתחום: מגיל 9

נשמע טוב
מחכה לתוצאות ...

Shoif לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 14/02/2017, 17:27   #12
אמיר.פ

הסמל האישי שלאמיר.פ

הודו לך על 292 הודעות 439 פעמים
סוג אקווריום: מלאווי

יפה מאוד.
הרקעים שלהם יפייפים
מחכה לעדכון לאחר יישום באקווריום

אמיר
אמיר.פ לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 14/02/2017, 20:32   #13
odedf

סוג אקווריום: 400 ליטר דרום אמריקאים, 400 ליטר דיסקוסים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tamirno1 צפה בהודעה
עודד שלח תמונה...
odedf לא מחובר   הגב עם ציטוט
צור אשכול חדש  תגובה

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים > ציוד לאקווריום ועשה זאת בעצמך (DIY) - מים מתוקים
הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא