AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה

צור אשכול חדש  תגובה
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Saturday 08/07/2017, 15:24   #61
דור כחלון
מנהל האתר

הסמל האישי שלדור כחלון

הודו לך על 741 הודעות 1,177 פעמים
סוג אקווריום: צמחייה
ברירת מחדל תגובה להודעה: אתר אקווריום מחשיך מסכים

לא נכנסתי עד עכשיו לדיון, צפיתי מהצד ונתתי לדברים להתפתח.

אין לי הרבה מה להגיד, אך אני אסכם את העץ הזה במספר משפטים כמו שאני רואה את הדברים:

למנהלים הנוכחיים של אקווה אין שום אינטרס כלכלי מאוחרי האתר, אנחנו עושים הכל בהתנדבות מלאה, אין איש צוות אחת שמקבל שקל מהאתר שלנו.
הצוות של אקווה עוזר לחובבים מכל הלב. הצוות דואג להעלאה של תוכן חדש כל הזמן, דואג לפיתוח של התחום ועושה ימים כלילות לטובת החובבים והקהילה בישראל.

אנחנו כאן כדי להישאר, אנחנו כאן כי אכפת לנו, אנחנו לא מנסים לעשות מהאתר שלנו מסחרה, אנחנו כאן בשביל אלו שמחפשים את המידע הכי אמין, הכי מקיף והכי רציני שקיים בתחום.
נמשיך להיות מספר 1, נמשיך להעלות תוכן חדש, נמשיך לתת מענה לכל מי שיחפוץ בעזרתנו.

אנצל במה זאת להגיד לכל הצוות שלנו תודה ענקית על העבודה המשמעותית והכל כך חשובה שאתם עושים כל יום.
אנצל את הבמה גם להגיד לכל הקהילה המדהימה של האתר, שאנו גאים לשרת אתכם נאמנה ולתת לכם תשובה כמעט לכל שאלה שתשאלו.
תודה לכל מי שמאמין באתר ואכפת לו ממנו, תודה למי שנכנס לכאן ותומך.
ההצלחה של הגולשים שלנו, היא ההצלחה של אקווה ואנחנו כאן כדי לדאוג שאתם תצליחו.

אקווה זה הבית, אקווה לא הולכת לשום מקום.

נב
איתי תחזיר את המסוק, איציק תחזיר את הצוללת.... אמרנו שבוע ומחזירים... קצת הגמתם, כמעט ונגמר התקציב
עדיין לא נקרא Saturday 08/07/2017, 17:30   #62
איתי
מנהל טכני

הסמל האישי שלאיתי

הודו לך על 182 הודעות 250 פעמים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי דור כחלון צפה בהודעה
נב
איתי תחזיר את המסוק, איציק תחזיר את הצוללת.... אמרנו שבוע ומחזירים... קצת הגמתם, כמעט ונגמר התקציב
פחח, כאילו יש מצב שאתה מקבל את המסוק לפני שאני מקבל חזרה את היאכטה, זה שאתה ואיציק נהנים לשחק בים זה לא אומר שלאחרים לא מגיע גם!
תראה את אלי רז, כבר שבועיים לא מוריד את המצופים הכתומים שלו ומחכה בסבלנות לתור שלו.

נערך לאחרונה על ידי איתי, Saturday 08/07/2017 בשעה 17:33.
איתי לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Saturday 08/07/2017, 18:45   #63
amir123

הודו לך על 3 הודעות 4 פעמים
סוג אקווריום: טנגניקה

אקווה זה הבית!!!
amir123 לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Sunday 09/07/2017, 21:03   #64
רד מלון

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
Thumbs up תגובה להודעה: אתר אקווריום מחשיך מסכים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איציק צפה בהודעה
אני לא מבין מאיפה נובעים הדיבורים האלה שאני קורא פה, אבל נראה לי שיש פה כמה אנשים שנכנסו לוייב שלילי בלי סיבה מוצדקת וזה מתחיל קצת להימאס.

הטעות הכי גדולה היא להשוות בין אתרים אחרים לאקווה. אני קורא פה תגובות של אנשים שרושמים דברים בלי אחריות וכאילו שיש להם מושג מה קורה מאחורי הקלעים באתרים השונים. כל אתר אחר היה מת לחצי מכמות הגולשים שיש באקווה.

רצה הגורל ואני במקרה מעורה במה שקורה בתחום וכמו שרשמתי לפני מספר הודעות- אני רגוע וישן מצויין בלילה ובשבתות עושה גם שנ"צים.

לא יודע ועם כל הכבוד לא מעניין אותי מה קורה באקווריום ובכלל אני לא אוהב את ההספדים שנמשכים פה כבר שבוע.

אנחנו יכולים להחזיק את האתר 100 שנים אפילו בלי גולשים ולו רק בשביל לאפשר לאנשים להשתמש במידע הרב שהצטבר פה במשך שנים רבות וזאת מהסיבה שלאקווה אין אינטרסים כלכליים וגם להחזיק את האתר היום עם כל המידע שבו זה זוטות ולכן אין שום בעיה להשאיר את האתר באוויר. מקסימום לא יהיו פיתוחים שעולים כסף.

בניגוד לרוב התגובות פה אני דווקא מסתכל על חצי הכוס המלאה. נחשפתי בפייסבוק לסגנון של השאלות והתשובות ולעניות דעתי לפה מגיעים בעיקר חובבים רציניים שרוצים באמת ללמוד ולהתפתח. יותר קל לנו לשמור על סדר ועל תרבות דיון כשמגיעים לכאן גולשים כאלה ומבחינתי שזה רק ימשיך לקרות. לא אכפת לי שבמקום 1,000 הודעות ליום יהיו 300, כל עוד מדובר בקהילה חזקה ואפשר לומר מקצועית. המטרה שלנו היא לקדם את התחביב ולא לשבת על הקאונטר ולספור תגובות.

אז ביג דיל, יש פחות הודעות מבעבר. יש כאן מישהו שלא קיבל תשובות לשאלות שלו? יש כאן מישהו שקיבל תשובות לא מקצועיות? יש כאן מישהו שלא נעזר בעצים מהעבר ובניסיונות של אלפי מגדלים אחרים לאורך השנים?

יש ירידה בנפח התעבורה- זה ברור. כל חובב בר דעת יודע שבאופן כללי המצב בתחביב עצמו פחות טוב מבעבר ושחנויות מצטמצמות ונסגרות. כמובן שיש לכך השפעה על הפורומים.

אל תדאגו לאקווה ואל תכניסו לגולשים אחרים רעיונות איוב לראש.
תמשיכו להיכנס לכאן כדי להנות ממה שיש לאתר להציע- ויש לו מה להציע. תשאירו לנו את כל העבודה.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
אחלה תשובה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי דור כחלון צפה בהודעה
לא נכנסתי עד עכשיו לדיון, צפיתי מהצד ונתתי לדברים להתפתח.

אין לי הרבה מה להגיד, אך אני אסכם את העץ הזה במספר משפטים כמו שאני רואה את הדברים:

למנהלים הנוכחיים של אקווה אין שום אינטרס כלכלי מאוחרי האתר, אנחנו עושים הכל בהתנדבות מלאה, אין איש צוות אחת שמקבל שקל מהאתר שלנו.
הצוות של אקווה עוזר לחובבים מכל הלב. הצוות דואג להעלאה של תוכן חדש כל הזמן, דואג לפיתוח של התחום ועושה ימים כלילות לטובת החובבים והקהילה בישראל.

אנחנו כאן כדי להישאר, אנחנו כאן כי אכפת לנו, אנחנו לא מנסים לעשות מהאתר שלנו מסחרה, אנחנו כאן בשביל אלו שמחפשים את המידע הכי אמין, הכי מקיף והכי רציני שקיים בתחום.
נמשיך להיות מספר 1, נמשיך להעלות תוכן חדש, נמשיך לתת מענה לכל מי שיחפוץ בעזרתנו.

אנצל במה זאת להגיד לכל הצוות שלנו תודה ענקית על העבודה המשמעותית והכל כך חשובה שאתם עושים כל יום.
אנצל את הבמה גם להגיד לכל הקהילה המדהימה של האתר, שאנו גאים לשרת אתכם נאמנה ולתת לכם תשובה כמעט לכל שאלה שתשאלו.
תודה לכל מי שמאמין באתר ואכפת לו ממנו, תודה למי שנכנס לכאן ותומך.
ההצלחה של הגולשים שלנו, היא ההצלחה של אקווה ואנחנו כאן כדי לדאוג שאתם תצליחו.

אקווה זה הבית, אקווה לא הולכת לשום מקום.

נב

עם מנהלים כאלו ,זו רק תחילת הדרך של אקווה לדעתי צפויה הפתעה גדולה לטובה.
ברגע שלאנשים ימאס מכל הקליפיציות ושאר הדברים הלא מקצועיים שמסתובבים ברשת( שוב אני לא מדבר על אקווריום).
רד מלון לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 10/07/2017, 00:02   #65
ראובן

הסמל האישי שלראובן

הודו לך על 40 הודעות 51 פעמים
סוג אקווריום: ריף SPS
וותק בתחום: מ-2004

אין שום תחליף למערכת פורומים. אפשר אולי לנהל מכירה בפייסבוק (גם זה בספק) אבל לנהל עץ מעקב אחרי מיכל, עם שאלות מקצועיות ופתרונות, וכמובן לשמר את המידע לשנים - את זה אפשר לעשות רק במערכת פורומים.

כמו בהרבה תחומים אחרים בחיים, מי שלא נכנע לאופנות זמניות ומתמיד בדרכו לאורך זמן, בסוף הוא המנצח. גם אם לפעמים נראה באמצע הדרך ששיטות אחרות טובות יותר.

ועוד מילה, מערכת פורומים, נטולת אינטרסים מסחריים ואג'נדות פוליטיות, גם היא לאורך זמן תנצח. חובבים יודעים לזהות (גם אם בהתחלה קצת מתבלבלים) איפה יש עצות מקצועיות נטולות פניות ואיפה בסוף הכל אינטרסים.

בקיצור. אקווה. תמשיכו לעשות את מה שאתם כל כך טובים בו ותמשיכו להיות מה שאתם.

נ.ב. כדאי לקיים דיון פתוח על עלויות האחזקה של האתר ורעיונות איך מגייסים את הכספים האלה. אני בטוח שזה מעסיק את המנהלים.
ראובן לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 10/07/2017, 06:47   #66
איציק
חבר כבוד

הסמל האישי שלאיציק

הודו לך על 19 הודעות 28 פעמים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ראובן צפה בהודעה
נ.ב. כדאי לקיים דיון פתוח על עלויות האחזקה של האתר ורעיונות איך מגייסים את הכספים האלה. אני בטוח שזה מעסיק את המנהלים.
אין צורך בכך, אבל תודה על הדאגה.
יש תכנית מסודרת שעובדת יפה והכל בסדר.
תשאירו לנו את הדאגות, אתם תחליפו מים

ברור לנו מניסיון העבר ולאור פניות שיש הרבה מאוד גולשים ובעלי עסקים שרוצים ומוכנים לסייע באהבה, אך כל עוד אין צורך בכך לא נקבל ולו שקל אחד.
מה שכן הלב מתחמם וכיף לראות איך החובבים רוצים לתת בחזרה לאקווה.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

תודה שוני על הכל, זכרך לא ימוש מלבנו לעד(31.03.2017)
איציק לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 10/07/2017, 06:51   #67
יהונתן

הסמל האישי שליהונתן

הודו לך על 11 הודעות 11 פעמים
סוג אקווריום: דיסקוסים+שרימפסים+דנטומים\סקאלרים+L

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ראובן צפה בהודעה
אין שום תחליף למערכת פורומים. אפשר אולי לנהל מכירה בפייסבוק (גם זה בספק) אבל לנהל עץ מעקב אחרי מיכל, עם שאלות מקצועיות ופתרונות, וכמובן לשמר את המידע לשנים - את זה אפשר לעשות רק במערכת פורומים.

כמו בהרבה תחומים אחרים בחיים, מי שלא נכנע לאופנות זמניות ומתמיד בדרכו לאורך זמן, בסוף הוא המנצח. גם אם לפעמים נראה באמצע הדרך ששיטות אחרות טובות יותר.

ועוד מילה, מערכת פורומים, נטולת אינטרסים מסחריים ואג'נדות פוליטיות, גם היא לאורך זמן תנצח. חובבים יודעים לזהות (גם אם בהתחלה קצת מתבלבלים) איפה יש עצות מקצועיות נטולות פניות ואיפה בסוף הכל אינטרסים.

בקיצור. אקווה. תמשיכו לעשות את מה שאתם כל כך טובים בו ותמשיכו להיות מה שאתם.

"החיים והמוות ביד הלשון"

"סייג לחוכמה שתיקה"

"אתה פולט האויב קולט -אתה פוגע האויב צולע "
יהונתן לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Monday 10/07/2017, 07:58   #68
רד מלון

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

אולי משהו עקיף , כמו מגזין או עיתון שנקבל במייל/בדואר.
בעלות של כמה ש"ח לחודש והעודף יהיה לפיתוח האתר.
רד מלון לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 26/07/2017, 18:34   #69
ari 10

הסמל האישי שלari 10

הודו לך על 12 הודעות 14 פעמים

רק מניח את זה כאן
[IMG]http://www.*****************/upload/9688958.PNG[/IMG]
עדיין לא נקרא Thursday 27/07/2017, 01:12   #70
איתי
מנהל טכני

הסמל האישי שלאיתי

הודו לך על 182 הודעות 250 פעמים

אני ברשימה, אני סלב!

איתי לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Sunday 06/08/2017, 09:44   #71
Citron

הסמל האישי שלCitron

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: ציקלידים טנגניקה.

קצת באיחור ולא הייתי בסביבה די הרבה זמן אבל פתאום נכנסתי ורציתי להגיב.
גם בתור חלק מהדור הישן לכאורה (למרות הגיל) עוד גלשתי בפורום דג למי שזוכר וגם כשאתר אקווריום
התחיל לחדש את עצמו כמה שנים אח"כ בסופו של דבר הכל התחיל והסתיים באקווה.
כל מי שהיה בפורומים ההם היה מקושר באיזושהי דרך לאקווה וכמו שפיליפ אמר ייתכן ובאמת אין מקום לשני פורומים בסדר גודל כזה.
מצד אחד אכן חבל שאתר נסגר כמו כל דבר טוב שמנסים לעשות ולא מצליח אבל מצד שני זה בסדר, קורה.
יש כאן קהילה גדולה וכמו שפיליפ ציין (שוב ) גולשי אקווה נאמנים ולא פעם נתקלתי בחברים שהלכו וחזרו גם לאורך שנים, כולל אני (שסתם משעמם כי אני עם אותם דגים מאז 2007), אבל זוכרים שהמקום הזה תמיד קיים ותמיד אפשר לחזור קצת להתקשקש (או לראות שלאיתי עדיין יש חתימה שמאשימה את עופר).
כמובן שחובבים חדשים היום באופן טבעי קודם יתחילו לחפש ברשתות החברתיות וייקח להם קצת זמן להגיע לכאן אבל בסופו של יום מי שייכנס עמוק ימצא איך להגיע לכאן.
אבל בתור מי שנמצא כאן כבר לא מעט זמן ויצא לי גם לראות מבפנים - האתר מפוצץ בתוכן, ממאמרים ועד פורומים מלאי שאלות ותשובות לעניין וברמה, החבר'ה טובים, הפלטפורמה נוחה.
חבר'ה, סה"כ סבבה.
Citron לא מחובר   הגב עם ציטוט
צור אשכול חדש  תגובה

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה
הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא