AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה

צור אשכול חדש  תגובה
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Tuesday 16/07/2013, 14:44   #1
eranio

הסמל האישי שלeranio

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
וותק בתחום: שעה יותר מרוברט
ברירת מחדל טוב זה ענק

http://www.lapidomator.com/
eranio לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Tuesday 16/07/2013, 21:25   #2
יקיר הרוש

הודו לך על 3 הודעות 4 פעמים
סוג אקווריום: כרגע אין :-(
ברירת מחדל תגובה להודעה: טוב זה ענק

חחחחחחח גדול!!
עדיין לא נקרא Tuesday 16/07/2013, 22:10   #3
danddd

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: מכל הבא ליד

יאיר לפיד:
"שואלים אותי אנשים, "מה עם להחזיר את שרדר וקרנג חזרה למימד איקס? לא הבטחתם לדאוג ללהחזיר את שרדר וקרנג חזרה למימד איקס?"
מהות הפוליטיקה החדשה היא לא הפייסבוק וגם לא האינסטגרם. מהות הפוליטיקה החדשה היא הוויתור על הציניות. היא הדאגה ללהחזיר את שרדר וקרנג חזרה למימד איקס.
אנחנו המפלגה שיכולה להוביל להחזיר את שרדר וקרנג חזרה למימד איקס עם גיבוי של כוח פוליטי אמיתי, ולא רק לייצר עלי תאנה שיאפשרו עוד ארבע שנים של קפאון.
הרבה מדברים על כך שאנחנו פוגעים בלהחזיר את שרדר וקרנג חזרה למימד איקס. אבל בואו נסתכל על העובדות:
העובדות הן שלקחנו מדינה שנקלעה לצרות, ובזמן קצר להפליא שמנו אותה על המסלול. זה שיש טענות זה בסדר, לומר שאכפת לך מלהחזיר את שרדר וקרנג חזרה למימד איקס זה נהדר. אבל האנשים שמוחים נגדנו בחרו לעמוד ולצעוק. אנחנו בחרנו להיות בפנים ולעשות את העבודה.
אמרתי השבוע בישיבת הסיעה על להחזיר את שרדר וקרנג חזרה למימד איקס, "אומרים שאנחנו לא מבינים בפוליטיקה, הם צודקים. מה זה אומר? זה אומר שאין לנו ברירה אלא להצמד לעקרונות ולערכים שלנו, כי בזה אנחנו דווקא כן מבינים."
ועל זה אנחנו צריכים לדבר.
על להחזיר את שרדר וקרנג חזרה למימד איקס."

קרעו אותי!
danddd לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 17/07/2013, 02:13   #4
סקלרי

הסמל האישי שלסקלרי

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: צמחיה
וותק בתחום: מ-1999 האקווריום הראשון שלי

יאיר לפיד
באנו לשנות.
אנשים אומרים שהם מאוכזבים. אני שואל אותם תמיד אם הם באמת חשבו שהכל ישתנה תוך כמה שבועות? כי אם לא, הרי שהם בסך הכל כועסים עלי בגלל שאמרתי להם את האמת שהם לא רצו לשמוע: שצריך לטפל באני גר בקרטון של מקרר וזה כרוך גם בצעדים כואבים.
כן. זה קשה. ידענו שיהיה קשה, אבל זה לא אותו דבר כשזה באמת מגיע. זה קשה, ואנשים כועסים, אבל זה בדיוק הפירוש של לקיחת אחריות על אני גר בקרטון של מקרר: לעשות את מה שקשה, בידיעה ברורה שיכעסו עליך.
אני מאמין שאנחנו צריכים לחיות בחברה שבה לא מענישים אנשים על כך שהצליחו ושמבוססת על חדשנות ויזמות ויצרנות אני גר בקרטון של מקרר. אני מכיר בכך שיש גם דעות אחרות בציבור, אבל הדיעות האלה הפסידו בבחירות.
אני לא נגד אני גר בקרטון של מקרר. אני לא מאמין במתכונת הנוכחית של אני גר בקרטון של מקרר.
משלמים לנו משכורת יפה על חשבון המדינה, בשביל אני גר בקרטון של מקרר, מן הראוי שנעבוד בשבילה.

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה
הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא