AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה

צור אשכול חדש  תגובה
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 00:00   #1
irone

הסמל האישי שלirone

הודו על ההודעה שלך 2 פעמים
סוג אקווריום: שרימפסים
וותק בתחום: שנים
ברירת מחדל ליובלס - חבל שזה השירות

במפש אצל אסתי (יער), סיפרתי לך שאני מחפש דג מסויים (דג דגל-אמריקה), ואמרת שלא תהיה לך בעיה להשיג לי. מאז ועד היום, אני מנסה ליצור איתך קשר, ולמרות שאתה מקבל את ההודעות, לא טרחת לענות ולו להודעה אחת.

לצערי, הודעה פומבית זו היא לאור חוסר תגובתך. חבל שזהו השירות שאתה נותן. מתגובות בפורום, כנראה שאת השירות המצויין מקבלים מעטים, שזוכים ליחס מועדף. כל השאר אתה נאלץ להתעלם מהם (ציטוט שלך,שאמרת לי במפגש על ההודעות ששלחתי אליך עוד טרם המפגש).

אצלי,לפחות, קיבלת ציון שלילי.
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 06:59   #2
יובלס

הסמל האישי שליובלס

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
סוג אקווריום: דיסקוסים
וותק בתחום: לא זוכר

אני עדיין ממשיך לחפש לך את הדג שרצית,ואם זו התגובה כחבר תוכן "ונותן ציונים של הפורום"
כניראה שאין לי מה לחפש כאן,כי שמתי לב שיותר מדי אינטרסים אישיים רצים בפורום עם סוחרים אחרים.
היו שלום,ותודה על הכל,מכל הלב.
אני אמצא את הדרך להודות לכולם אישית ולא בפורום.
יובלס לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 08:42   #3
elminister
ממיסדיי אקווה

הסמל האישי שלelminister

הודו לך על 14 הודעות 30 פעמים

כדאי שכולנו נרגיע את הרוחות
מר ירון - קודם כל אני לא מבין את הגישה שלך, ועם כל הכבוד אני לא מבין איך אתה מנצל את במת האתר להתנגחות כזו.
יש לך בעיה כזו אחרת, יש הודעות פרטיות, יש צורה אחרת להביע את דעתך.
נכון, הפורום הזה הוקם על מנת לשמש במה לכולם, תרבות הדיבור וחופש הביטוי (לעיתים יותר מידי אם יורשה לי לציין את דעתי האישית). לעיתים עוברים את גבול הטעם הטוב.
מה שכתבת כאן (בתור "מומחה הביקורת") אינו הוגן כלפי אף אחד(!)
יש דרכים מכובדות יותר לפתור דברים כאלה, וחבל שזה הכלי (ניגוח פומבי מול קהילה של מאות\אלפי אנשים) שבחרת להשתמש איתו

יובלס - ירון נימנה על צוות התוכן, אבל אין הוא קשור להנהלת הפורום, זו דעת יחיד שלו, שבחר (לצערי) להביע בפומבי.
חבל שנוותר עליך, לא רק בגלל שמקרה זה אינו משקף את דעת ההנהלה, אלה בגלל שזה מקרה נקודתי.
שנית, אני לא יודע על איזה אינטרסים אישים אתה מדבר, פשוט אין כאלה וחבל אפילו לרמוז על כך, אתה פוגע שצוות עצמו (שלא עשה לך כל רע).

יום טוב לכם רבותי
elminister לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 09:25   #4
דוידקה

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

ברצוני לאמר כי הדרך הקלה שבה פוגעים אנשים באחרים ובמיוחד בסוחרים שזאת פרנסתם אינה נאותה. אז מה אם יהודה לא מצא את הדג המבוקש, האם זה אומר שצריך להגיב בצורה שבה הגיב המגיב? לדעתי הצורה שבה נכתבו הדברים אינה תרבותית ויכולה רק להעיד על הכותב...
לגבי יהודה, בכל הפעמים שנעזרתי בו לשם קניית דגים, תמיד קיבלתי יחס טוב והגון ולראיה העובדה שגם כאשר נתקלתי בקשיים לשלם לו, עדיין הוא סיפק לי את הסחורה.
אני חושב שמגיעה לו התנצלות ומן הראוי שכולנו נתנהג לפי הכללים המקובלים לתגובות ופרסום ברשת.
וליהודה, מסר אישי, מבחינתי אתה יותר מבסדר
דוידקה לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 09:42   #5
tom201

הסמל האישי שלtom201

דוידקה

אל תראה את זה ככה תחשבו גם על הצד השני זה מעצבן שלא עונים לך.

אולי הוא לא היה צריך לכתוב את זה בפומבי אבל ...

גם לי זה קרה עם איזה סוחר פה (שאני לא יציין את שמו) שלחתי לו הודעה ומשום מה הוא לא טרח אפילו לענות לי לא יודע אם זה התעצלות או לא יודע את הסיבה

אבל חבל אני פשוט לא ירכוש ממנו כלום וגם לקרובים לי אני פשוט לא ימליץ עליו אם הוא נותן יחס מזלזל אז כנראה שזה מה שמגיע לו

על אחת כמה וכמה שאני מבין שאם לי הוא לא עונה וזה מעצבן אותי אז שאתה מדבר עם מישהו פנים אל פנים ואחר כך לא עונים לך זה יותר מעצבן

זאת דעתי בכל אופן
tom201 לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 09:54   #6
שמרלה

הסמל האישי שלשמרלה

וותק בתחום: 8 שנים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tom201
דוידקה

אל תראה את זה ככה תחשבו גם על הצד השני זה מעצבן שלא עונים לך

גם לי זה קרה עם איזה סוחר פה שלחתי לו הודעה ומשום מה הוא לא טרח אפילו לענות לי לא יודע אם זה התעצלות או לא יודע את הסיבה

אבל חבל אני פשוט לא ירכוש ממנו כלום וגם לקרובים לי אני פשוט לא ימליץ עליו אם הוא נותן יחס מזלזל אז כנראה שזה מה שמגיע לו

זאת דעתי בכל אופן
נראה שלא הבנת את הבעייה בהודעתו המקורית של Irone.

"במפגש אצל אסתי (יער), סיפרתי לך שאני מחפש דג מסויים (דג דגל-אמריקה), ואמרת שלא תהיה לך בעיה להשיג לי. מאז ועד היום, אני מנסה ליצור איתך קשר, ולמרות שאתה מקבל את ההודעות, לא טרחת לענות ולו להודעה אחת". (עד עכשיו אין בעייה, חופש הדיבור למעט העובדה שמתחת לשמו של Irone ישנו טייטל "חבר צוות תוכן")

לצערי, הודעה פומבית זו היא לאור חוסר תגובתך. חבל שזהו השירות שאתה נותן. מתגובות בפורום, כנראה שאת השירות המצויין מקבלים מעטים, שזוכים ליחס מועדף. כל השאר אתה נאלץ להתעלם מהם (ציטוט שלך,שאמרת לי במפגש על ההודעות ששלחתי אליך עוד טרם המפגש). (המשפט המודגש הוא הבעייתי)

מדובר בדברים שנאמרים ללא ביסוס וגם אם כן לא ראוים לפרסום בצורה כזו בטח שלא ע"י אדם הקשור להנהלת האתר, הלא הוא מאין "נציג" והודעתו נראית כמו ניצול סמכות שלא כדין וגולשים מסוימים עלולים להתייחס להודעה ביתר רצינות בעקבות מעמדו של הכותב.
גיל.
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 10:00   #7
ניסו.פ

הסמל האישי שלניסו.פ

הודו לך על 4 הודעות 4 פעמים
סוג אקווריום: בעיקר ננוים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elminister

יובלס חבל שנוותר עליך !!!!!!
תמשיך לתת מה שאתה נותן תמשיך להביא לנו דגים מיוחדים ותעשה מה שאתה אוהב
ומסקרן אותך אם היה קל להביא את הדג הזה לכולם כבר היה אני בטוח.

NISSO

אקווריום כמו אופנוע כלכך הרבה עשן מאחור כלכך הרבה אור לפנים nissop
תמיד נשמר,את מה שנאהב:תמיד נאהב,את מה שנבין:תמיד נבין,אם נלמד
סירטונים שלי
ניסו.פ לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 10:38   #8
יונתן_S
בית עסק

הסמל האישי שליונתן_S

הודו פעם אחת בהודעה אחת

לפי דעתי עץ קטנוני ומיותר וגובל בחוסר טאקט, לא צריך לנסות להרוס למישהו בגלל פאדיחה אחת קטנה, שוכחים וסולחים, אם זה חוזר שוב אז אל תקנה ממנו, פשוט וקל.
אם יש לך משהו להגיד תגיד לו בפרטי.
(למען ההגינות אני לא מכיר,לא את irone ולא את יובלס כך שאין לי אינטרס כאן)
יונתן_S לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 11:12   #9
kobi_h

הסמל האישי שלkobi_h

לא מכיר את יובלס
ולא מכיר את ירון

הרושם שנוצר מהעץ העץ הזה הוא
שיש פה כנראה מספר חברים שחושבים שסוחר זה לא בן אדם!
ואם לא בא לו לענות לך אז מה?

אז אתה מנצל את הבמה ואת הרושם שיצרת סביבך כ"מבקר חנויות" ומעלה את הבעיה האישית שלך לפסים לא מכובדים?

תכלס
סוחר לא חייב לאף אחד כלום ולא משנה איזה סוחר הוא ולמי הוא נחמד ולמי לא,
מי שלא מתאים לו שפשוט לא יסחור איתו.

כל עוד הוא לא מרמה ולא גונב אין שום סיבה לנצל במה זאת כפי שנוצלה בעץ זה.
והרי הוא לא ברח לך עם הכסף או לא סיפק לך משהו שהוא מחוייב לו כעסקה.
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 11:48   #10
ami-k
בית עסק

תראו דבר יפה,
סוחר (שהוא לא ממש סוחר) מנסה לעשות טובה ולהשיג דג שלא משתלם להביא, כשכמות המינימום להביא את הדג הזה זה 300 דג בחצי ארגז והמחיר של כל דג זה פחות מ10 שקל,
כל זה בשביל 5 דגים שירון רוצה.
אז זה שכרו של אדם שיוצא מגדרו כדי לעזור.

ירון בדקתי לך מספר פעמים ולא שכחתי פשוט הסוחר שמביא אותם אומר שלא משתלם להביא אותם אם אתה מעוניין לקנות 50 יח' אני מאמין שתוך שבועיים הדגים יהיו פה.
בקשר להודעה הזו אני מאמין שאתה יכול לתקן אותה ולתת כבוד לכולנו.
www.ac-fish.co.il
שעות פתיחה: א'- ה' 9:00-13:30 - 16:00-19:00
טלפון 088677434
ami-k לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 12:10   #11
Judas

irone - אני אדם שתמיד בעד להעלות בעיות עם נותני שירות ,במקרה זה סוחרים, על פני פורום פומבי , ובכלל אני בשונה מכפיר חושב שחופש הדיבור צריך להיות אפילו יותר חופשי (דעתי האישית) , אבל דבריך בכלל לא קשורים לאף אחד מעניינים אלה.

העלית על גבי הפורום איזשהו רגש סוביקטיבי שיש לך כלפי מענה של יהודה או לא ,
וזה מגעיל ולא במקום.

ובעצם אין לך שום תלונה אמיתית פרט לקטנוניות נטו , לא זו הדרך.

יובלס - בוא ואסביר לך ביתר פירוט מה זה "חבר צוות תוכן":
גולש שתורם מלל לתכני האתר "המקצועיים" , זהו .
אין כל קשר בין חבר צוות תוכן למנהלי האתר או לחברי הנהלת מועדון העמותה.
ולכן כש"חבר צוות תוכן" כותב או אומר משהו בקהילה הוא מבטא את דעתו האישית בלבד שאינה קשורה לניהול האתר ולאנשים אשר מבצעים זאת.
כך שגם סוף התגובה שלך לא רלוונטי וקטנוני.

יאללה ביי,

Judas
remains the same"
Cirith Ungol
Judas לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 12:24   #12
isotoper

הסמל האישי שלisotoper

ברירת מחדל בתור צופה מהצד

בתור צופה מהצד שלא מכיר את שניכם, תרשו לי להביע את דעתי :
יובלס אמר לירון שהוא ישיג לו דג מסויים ולא השיג.
ירון, האם יובלס חתום לך על איזה חוזה או מסמך שמחייב אותו להשיג לך ולענות לך באופן מיידי על הודעות פרטיות ? (לא נראה לי)
זו התנהגות די ילדותית וסלח לי ירון זו ביקורת בונה...
זו מדינה דמוקרטית וכל אחד יכול להחליט אם להחזיר הודעה, להביא דג למישהו וכו'...
בקיצור מה שאני אומר זה שיובלס לא חייב לך כלום אז למה להתנגח בצורה כזו ?
הביא לך... תגיד תודה. לא הביא לך... זה מה יש ... בחיים יהייו לך עוד הרבה אכזבות, לא צריך להשתולל
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 12:30   #13
Aquario

הסמל האישי שלAquario

הודו לך על 20 הודעות 37 פעמים

ירון, בחרת את האדם והסוחר הכי לא נכון להיטפל אליו. מתוך היכרות אישית שלי עם יהודה הדבר האחרון שהוא יעשה זה לפגוע בחובב כזה או אחר. להיפך, הוא תמיד רק ינסה לעזור ככל יכולתו בכל מצב ובכל מקרה כלשהו, אם זה להשיג דג או מוצר מסוים שקשה מאוד עד בלתי ניתן להשיגו בארץ או אם זה בנתינת עלות הכי נמוכה שיש, לעיתים קרובות נמוכה בצורה משמעותית מהקיים בשוק, אם זה בדאגה ובטיפול המעמיק והדקדקני ביותר שנתקלתי בו לדגים שהוא מייבא ומוכר ולאופן בו הוא מחזיק אותם, ואם זה לשירות האדיב שהוא נותן ולעזרה לכל אחד שיצטרך. באמת הטענות האלו אינן מוצדקות ואינן מכובדות ולדעתי מיהרת להסיק מסקנות וידך היתה קלה על המקלדת ובכך לא רק פגעת בפרנסתו של אדם שממש לא מתפרנס מהתחום הזה ועוסק בו בעיקר בגלל אהבתו לתחביב, אלא פגעת באדם עצמו.

לעניין הפרטים הטכניים, אני לא מבין למה בדיוק אתם רואים בהודעות הפרטיות תורה מסיני. עם כל הכבוד והנוחיות שיש בהן, הן רחוקות מאוד מלהיות אמצעי תקשורת אולטימטיבי. פעמים רבות אני לא מקבל הודעות ששולחים אליי, או שאני בעצמי שולח הודעות והן פשוט נתקעות בדואר יוצא ולא נשלחות למרות שהמשתמש המיועד מחובר לפורום. קרה לי גם ששלחתי הודעות לסוחרים או למנהלים וקיבלתי תגובה רק כעבור מספר ימים, זה קורה משום שאנשים אלה מקבלים מן הסתם כמות הודעות גבוהה מהרגיל ולוקח יותר זמן לענות לכולם. ולא לשכוח שאף אחד לא מחובר כל היום לפורום וקורה לפעמים שגם לא נכנסים. אז לא צריך להיחפז למסקנות אם לא מקבלים תמיד תגובה להודעה פרטית. דבר נוסף, אם באמת היה דחוף לך לדבר עם יהודה וראית שהוא לא מחזיר לך הודעות למה לא התקשרת אליו ודיברת איתו בטלפון? המספר שלו ושל כל הסוחרים מופיע בחתימה האישית, אני בטוח שאתה יודע זאת...
Aquario לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 12:50   #14
irone

הסמל האישי שלirone

עמי - בכל פעם שאני שלחתי לך הודעה, קיבלתי ממך גם תגובה. בין אם אתה מצליח או לא להשיג את הדג, זה לא רלוונטי, היות ואתה עונה.

במפגש שהיה אצל יער, אמר לי יובלס מפורשות, שהוא נוטה להתעלם מהודעות ששולחים אליו. על כך תעיד ידידתי שהיתה עימי בשיחה זו. זו לא דעה או עובדה לא מבוססת, אלא ציטוט.

עוד ביקש יובלס, שאשלח לו הודעה, והוא ישיג לי את הדג. מאז ועד היום שלחתי לא פחות מארבע הודעות, בנוסף לשתיים ששלחתי לפני המפגש. לא נעניתי ולו להודעה אחת. עם כל הכבוד לפרנסתו של סוחר זה או אחר, וכל מי שאומר שצריך לסגור זאת בפרטיות, מה עושים כשלא מקבלים תשובה לפרטית? שולחים עוד אחת?

חבל שדרכו של עמי היא להתעלם מלקוחות (ומי אמר שאני רוצה רק 5? המספר עלה מאז כי אני קונה לכמה אנשים), ואז להגיב שיש כאן אינטרסים אישיים ושהוא מנתק מגע. אין כאן אינטרסים אישיים שלי מול אף אחד, ועל כך יעידו אלו שקיבלו ממני ביקורת שלא תמיד מחמיאה, אך אני עדיין חוזר וקונה בחנויות אלו, או מאידך, חנויות שקיבלו ביקורות מחמיאות, שאינני קונה שם כלל.

אינני רואה שאני "משתלח" בסוחר כלשהו, או פוגע בפרנסתו. זו זכותו של כל סוחר להעלם מלקוחות, אך שיקח בחשבון את תגובת אותם הלקוחות. אני לא ציינתי דבר שאיננו עובדה, למעט דעתי בסוף על מה שאירע.

את הביקורות אני כותב כאדם פרטי, ללא כל קשר לעמותה. צוות תוכן, למי שלא יודע, עוסק בכתיבה ותרגום של מאמרים ותכנים באתר זה, מאמרים שמתפרסמים תחת דגל העמותה, לאחר שהם עוברים עריכה וביקורת של שאר חברי צוות התוכן. אין לי כל קשר לעמותה, למעט היותי חבר בה. את הביקורות אני כותב על חנויות שניתן לבקר בהן, ולא על סוחרים שמביאים דגים לארץ או ללקוחות לפי דרישה. סוחרים לא ניתן לבקר לפי הקריטריונים של חנויות, דבר שעלול ליצור עיוות בביקורת, ולכן אני נמנע מלבקר סוחרים. אני מבקש גם לציין שאני כותב ביקורות גם על חנויות שלא מפרסמות או קשורות לעמותה בכל דרך כלשהי.

חשבתי הרבה לפני שפרסמתי את ההודעה הראשונה, היות ולא תמיד במקום הוא לסגור דברים בפומבי, אך במקרה זה לא נותרה בידי ברירה, שכן כל פניה פרטית לא נענתה
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 13:00   #15
פיליפ

הסמל האישי שלפיליפ

הודו לך על 18 הודעות 25 פעמים
סוג אקווריום: אמריקאים
וותק בתחום: משנת 1975

עץ שבכלל לא במקומו....יהודה תמיד עונה לי...אם לא אני יעניק לו ביקור

לא יפה...

פיליפ
פיליפ לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 13:02   #16
שמרלה

הסמל האישי שלשמרלה

וותק בתחום: 8 שנים

על טלפון שמעת ?

PM PM PM PM PM אתה יודע בטח כמה הודעות הוא מקבל ביום, ואין לו כוח/זמן לקרוא את כולם שלא נדבר על להגיב..

אולי הוא לא רצה לטרטר אותך כי עדיין מחכה לתשובה מהספק
ידידי, סבלנות היא חצי החוכמה, פעם הבאה תנסה למצוא דרכים נוספות לתקשר עם בן אדם ולא בהודעות פרטיות בפורום, חבל שלא התקשרת אליו.

גיל.
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 14:03   #17
darara

הסמל האישי שלdarara

הודו פעם אחת בהודעה אחת

אנסה לתמצת את כל מה שאמרו קודמי:

1.תפרסם הודעת התנצלות פומבית.

2.אם יובלס לא עונה בפרטיות,תנסה להשיג אותו כאן:0505-747-816 (זה המספר שהוא מפרסם),אם הוא יתעלם ממך בפלאפון-אז תפרסם הודעה בנוסח שפרסמת.
darara לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 14:05   #18
omri55

הסמל האישי שלomri55

ברירת מחדל ?

אני יכול להבין את שני הצדדים.....
מצד אחד קרה לי שניסיתי לתפוס את יהודה כ"כ הרבה זמן והוא פשוט לא ענה ולא חזר וזה לא קשור לבן אדם עצמו יהודה יכול להיות אחלה גבר אבל בקטע של הטלפונים יש קצת בעיה ולדעתי הוא כן היה צריך לחזור לבן אדם ולהגיד לו לגבי עידכונים ומצד שני לא היה צריך לפרסם בפומבי הודעה כזאת.אמנם זה מעצבן שמתעלמים ממך אבל פרסום כזה מכפיש את שמו הטוב לא לצורך ואין סיבה כזאת במקרה הספציפי הזה ואכן מפגישה או שתיים יהודה אחלה גבר
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 14:47   #19
דודו29

פגישת סולחה יום חמישי אצל עמי ירון אתה מביא בשר
דודו29 לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 15:20   #20
Dor-L

הסמל האישי שלDor-L

לדעתי מי שרוצה להזמין משהו דרך סוחר או לבקש ולדבר אז הדרך הנכונה היא הטלפון והכי טוב זה להגיע לסוחר ולדבר ב4 עיניים על מה שרוצים להזמין וכו',הודעות פרטיות בישבילי זה לא עינייני בנושא ההזמנות דגים וכל זה

אקווה - הבית של האקווריומיסטים.
Dor-L לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 15:36   #21
אפיק

הסמל האישי שלאפיק

אני עם דעת דור..ויותר מזה...תחשבו שיש פה אנשים ששולחים לכל סוחר וסוחר פה הודעה פרטית ורושמים "כמה עולה ......" ממש קופי פיסט...בשביל לראות איפה ישיגו הכי זול..רוב הסיכויים שהדיבור בין הצדדים יגמר אחרי ההודעה השניה והם לא יפגשו בכלל..אז למה לטרוח?
יובלס אל תפרוש!!!..אתה עוזר פה המון ועושה מצווה..חוץ מזה שאם תפרוש מבחינתי ראובן ניצח אותך

ירון זה פשוט לא הגיוני שהוא בכוונה יתעלם ממך או ינפנף אותך או משהו כזה...זה לא קשור בכלל ליחס, וזה לא שהוא רואה הודעה פרטית על שם ירון והוא אומר "עוד פעם הוא בא לשגע אותי" או משהו כזה...אם תכנס מידי פעם לפורום דיסקוסים תראה על כמה שאלות הוא עונה שם ועוזר ועל זה הוא לא מקבל כסף וזה לא קשור לעסק שלו..
אז אם אתה רואה שהוא אומר לך שהוא לא ממש מסתכל על ההודעות הפרטיות..למה לא להרים אליו צלצול? לפחות לפני פתיחת העץ הזה..

בכבוד רב,אפיק.
אפיק לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 15:44   #22
bugger1

הסמל האישי שלbugger1

סוג אקווריום: צמחייה הייטק

ירון לא ברור מה ניסית להביע כאן בעץ אבל עם אתה לא מרוצה בגלל יחס אישי אין לך זכות להכפיש את עבודתו של יהודה.
מה חשבתה שהתגובות יהיו?
אתה צודק יהודה לא בסדר? איזה מזל שפרסמתה את זה עכשיו לא נקנה אצלו?
ועוד בתור חבר צוות תוכן אתה יודע שיש כאן אנשים שאתה בשבילם מישהו עם מילה וזה לא משנה שהתכוונתה לזה בתור גולש מהשורה כי הכיתוב מתחת שמך אומר הרבה.
אני אישית הייתי עורך את ההודעה מחדש לא לפני שהייתי מתקשר ומבקש יפה סליחה מיהודה
כי הוא אחד שבאמת מגיע לו.
יום טוב לכולם יהודה יש לך פרטית ממני אבקש שתקרא אותה
ביי ביי
bugger1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 16:30   #23
sophiea.

הודו פעם אחת בהודעה אחת

אני גם חושבת שאין מקום להודעה שכזו מראש...מה גם שנאמר לך שהוא לא עונה לרב ההודעות (אני יכולה להבין גם למה)...כך שהיית צריך להבין שכך גם ההודעה שלך...

הרבה דברים נאמרים במפגשים...אבל כשחוזרים לשגרת יום העבודה לא תמיד מתפנים אז?...זה היה המקום?...לא הגיב ולא השיג...הרי פנית לסוחרים אחרים אז מה? כמו שאינך מחוייב לו כך גם הוא אינו מחוייב לך...
מה היית צריך לעשות?...פשוט להמשיך הלאה לא קרה כלום...

וכן אנו נוטים לפתוח קלפים יותר מדיי מהר כאן בפורום...בידיעה שזה פורום כללי ציבורי...אפשר עוד להבין דברים שנאמרים בלהט ויכוח (לא להסכים אבל להבין )...אבל אין המקרה הזה דומה...

יובלס אני לא חושבת שנסיגה או החלטה להדיר את רגליך מהפורום היא חכמה גם אם היה מדובר במנהל או באיש צוות אחר שהיה כותב הודעה זו...עדיין רב ההודעות משקפות את הכותב אותן ...ברגע שבעל תפקיד זה או אחר כותב באופן מפורש כבעל התפקיד הוא יחתום על כך בהודעתו...שהרי גם לבעלי תפקיד לעיתים שמורה זכות התבטאות אישית...

פאם בראון,
sophiea. לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 17:30   #24
יובלס

הסמל האישי שליובלס

סוג אקווריום: דיסקוסים
וותק בתחום: לא זוכר

1. תודה לכולם על התמיכה.
2. אולי התגובה היתה קיצונית מידי(שימו לב לשעה הייתי מסטול)
3י ירון- שאתה מצטט משהו צטט הכל-לא רק מה שנח לך.

אני אכן מתעלם מהמון פרטיות אבל גם הוספתי משהו,אמרתי לך שרובם שואלים איזה מלאי דגים איזה L יש לך ומה המחיר?
נכון לשאלות כלליות כאלו אני לא עונה,כי אין לי זמן מספיק לזה אני עובד בעבודה אחרת ואין לי את כל הזמן שבעולם(מצטער).
4. כתבתי לך בפרטית הראשונה שתהיה לי תשובה תקבל אותה,אין צורך לשלוח סתם עוד ועוד פרטיות.
5. ירון אין לי כעס עליך.

6. ראובן רק על גופתי תחגוג ניצחון.
יובלס לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 18:25   #25
ניסו.פ

הסמל האישי שלניסו.פ

הודו לך על 4 הודעות 4 פעמים
סוג אקווריום: בעיקר ננוים

אקווריום כמו אופנוע כלכך הרבה עשן מאחור כלכך הרבה אור לפנים nissop
תמיד נשמר,את מה שנאהב:תמיד נאהב,את מה שנבין:תמיד נבין,אם נלמד
סירטונים שלי
ניסו.פ לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 18:52   #26
ERANY

הסמל האישי שלERANY

יובלס לדעתי הוגן לחלוטין אני קניתי ממנו כמה Lים במחיר הוגן והפרעתי לו ביום שישי בצהריים...

הלוואי שכל הסוחרים היו כמוהו וכמו רן 50 ....(סליחה מראש לאלו שאני לא מכיר ולא יכול לתת עליהם דעות חיוביות גם...)
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 19:59   #27
irone

הסמל האישי שלirone

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יובלס
1. תודה לכולם על התמיכה.
2. אולי התגובה היתה קיצונית מידי(שימו לב לשעה הייתי מסטול)
3י ירון- שאתה מצטט משהו צטט הכל-לא רק מה שנח לך.

אני אכן מתעלם מהמון פרטיות אבל גם הוספתי משהו,אמרתי לך שרובם שואלים איזה מלאי דגים איזה L יש לך ומה המחיר?
נכון לשאלות כלליות כאלו אני לא עונה,כי אין לי זמן מספיק לזה אני עובד בעבודה אחרת ואין לי את כל הזמן שבעולם(מצטער).
4. כתבתי לך בפרטית הראשונה שתהיה לי תשובה תקבל אותה,אין צורך לשלוח סתם עוד ועוד פרטיות.
5. ירון אין לי כעס עליך.

6. ראובן רק על גופתי תחגוג ניצחון.
יהודה, לא קיבלתי ממך כלל תגובה. גם לא בפרטית. במפגש אמרת לי ספציפית שאשלח לך פרטית, ואזכיר לך, היות ואכן יום לאחר המפגשים לא תמיד זוכרים מי אמר מה וכמה.

לגבי הטלפון, ניסיתי, וגם לא השגתי. ידידתי אף רצתה לבוא על מנת לבחון דיסקוסים (אתם באותו הישוב) ולהתייעץ איתך לגביהם, אך פשוט לא נענתי.

הסיבה היחידה לפרסום תגובה פומבית, היא כי לאחר מספר הודעות בפרטי, ומספר טלפונים, פשוט לא היתה לי דרך אחרת.

אולי הגבתי קצת יתר על המידה בעצבים עקב שבוע קשה שעובר עלי, ועל כך אני מתנצל, אך עדיין עונים לאנשים שמצפים לתגובה. ישנם סוחרים שעוברים על מאות מיילים ביום, רובם זבל, ועונים על כל אחד מהם, על מנת שלא להפסיד ולו לקוח אחד. כך גם אני נוהג בעבודתי.
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 20:19   #28
Aquario

הסמל האישי שלAquario

הודו לך על 20 הודעות 37 פעמים

אז למה באמת לא ניסת לשלוח גם אימייל?

ובסופו של דבר נראה לי שבאמת האשם העיקרי כאן זה ראובן...
Aquario לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 22:10   #29
tommygun

אל תהיה קטנוני היום יש המון דרכים להשיג אדם מעבר לפרטיות
אני חושב שהתנצלות ללא הערות נוספות היתה מספיקה
עץ מיותר
tommygun לא מחובר   הגב עם ציטוט
עדיין לא נקרא Wednesday 27/12/2006, 22:40   #30
ראובן

הסמל האישי שלראובן

הודו לך על 40 הודעות 51 פעמים
סוג אקווריום: ריף SPS
וותק בתחום: מ-2004
ברירת מחדל Re: ליובלס - חבל שזה השירות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי irone
.

לצערי, הודעה פומבית זו היא לאור חוסר תגובתך. חבל שזהו השירות שאתה נותן. מתגובות בפורום, כנראה שאת השירות המצויין מקבלים מעטים, שזוכים ליחס מועדף. כל השאר אתה נאלץ להתעלם מהם (ציטוט שלך,שאמרת לי במפגש על ההודעות ששלחתי אליך עוד טרם המפגש).

אצלי,לפחות, קיבלת ציון שלילי.
איך פיספסתי את העץ הזה.

ירון על מילה שלך בסלע! משלוח של אנציסטרוסים בדרך אליך.

מדובר בנבלה שאין גרוע ממנה. סוחר נאלח.

בושה לפורום שיש כזה סוחר בתוכו.

ראובן לא מחובר   הגב עם ציטוט
צור אשכול חדש  תגובה

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > כללי > קהילת אקווה
הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא