צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 16/05/2017, 20:30   #25
giladtzemach

הודו לך על 7 הודעות 7 פעמים
סוג אקווריום: אקווריום קהילה 182 ליטר מתוקים
וותק בתחום: 4 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: למה באמת חייב אנטי כלור?

אני אגיב קודם כל לך דור, ראיתי את התגובה שלך וקראתי אותה, אבל אני ידעתי לפני כן מה הנזק של חשיפה לכלור לדגים לא שאלתי מדוע הוא רעיל או מה הוא גורם..
אני אמרתי שלפי מה שקראתי והבנתי זה מרמה של 0.1 כלור במים והראיתי שלפי החישוב שלי אחרי ההחלפות שלי יש פחות מ0.06 לכן התשובה שלך הייתה פחות רלוונטית עבורי.

לגבי השאר, את העניין של למזוג את האנטי כלור ישר למי האקווריום אחרי שמילאת מים מהברז - בוא נגיד שקראתי כאן בפורום והדעות חלוקות יש אומרים שלא לעשות כך..

אלי רז לגבי התגובה שלך, מעניינת אותי מערכת הסננים שאתה מדבר עליה! זה בהחלט יוכל לעזור לי כי אצלי בבית האקווריום יושב בתוך חור בקיר במין חלון שבין המטבח לסלון, ראש האקווריום נמצא בגובה של 1.90 מטר מהרצפה! כך שלהשתמש בחוק כלים שלובים כדי למלאות מדלי לתוך האקווריום שלי קשה עד בלתי אפשרי עבורי (בטח לא להרים דלי של 10 ליטר לגובה הזה ולמזוג ממנו לתוך האקווריום...)

בגלל זה חיפשתי "הקלה" בנושא הזה של האנטי כלור ורציתי לראות אם יש עוד דעות ואולי עוד אנשים חוץ מ2 היועצים שלי שלא משתמשים באנטי כלור...

לסיכום: הבנתי את החשיבות, זה יותר צעד מנע אבל לא רק, כנראה שהכלור הורג מרמה של 0.1 אבל יוצר נזקים לדגים כבר ברמות נמוכות יותר וגם האנטי כלור מנטרל עוד חומרים חוץ מכלור וכלורמין..

אני אשמח לקבל הצעות איך אני אוכל ליישם את זה באקווריום שלי כי ראיתי לפני כן בשרשור אחר בנוגע לאנטיכלור שאין תמימות דעים בנושא של מזיגתו ישירות לתוך האקווריום.

תודה רבה לכולם שוב אלף תודות, אני מפיק מכל זה המון!

נערך לאחרונה על ידי giladtzemach, Tuesday 16/05/2017 בשעה 20:32.
giladtzemach לא מחובר   הגב עם ציטוט