צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 14/08/2017, 00:58   #8
ofek1995

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אצה חוטית חונקת את האקווריום

פתרון להוציא את כל האבנים...כמובן שזה גם יכול לגרום לסטרס ומחלות אצל הדגים אבל לצערי אין כאן ++ במצב הזה תמיד יהיה +- רק צריך למצוא את עמק השווה או למצוא את הפתרון שיגרום לכמה שפחות בעיות לשאר האקווריום אבל כרגע לא מצאתי כזה...
לגבי גוף התאורה זה של חברת צריוס מהסדרה של הrgb אבל הוא גם ככה כבוי(אני יכול לנסות מחר למצוא את הקישור שממנו רכשתי ולעלות לכאן).
רק הt5 כרגע דולק איזה 5/6 שעות ביום אני כבר לא זוכר על כמה זמן השעון שבת מכוון, יש שם שתי מנורות כל אחת 24w אחת ורודה השנייה צהובה.
לגבי תקינות הערכות...עזבו אותי, כבר החלפתי מיליון פעם ערכה וכל פעם אומרים לי מחדש שהן מזייפות כבר בניתי בניין משרדים חדש לapi ולשאר החברות..זה הערכות ואלו הערכים(לא קונה עוד ערכה.. כבר קניתי 5 פעמים ערכות וכולם היו בתוקף) ואין סיבה שהן יזייפו...יש לי צמחייה הייטק ששם אני מדשן בהכל ושם הערכים מראים תקין ביחס לדישון ששם יש פוספאט וניטראט, אבל גם בהייטק יש לי אמוניה... אז יש מצב שהערכת אמוניה אכן מזייפת למרות שאני בספק( אבדוק אותה על עוד אקווריומים ברשותי ואם בשאר יצא 0 אין סיבה שהיא תזייף, יש לי עוד 6 אקווריומים לבדוק אם ידרש לכך).

לגבי האיש צוות...לא בדקתי לא ראיתי ולא הסתכלתי לראות את דרגתו גם לא מעניין אותי מי איש צוות ומי לא, בסופו של דבר כולם אבל כולם חובבים ללא יוצא מן הכלל זה שהוא איש צוות זה אומר שהוא פעיל וותיק ויודע בתחום אבל עדיין חובב מן המניין.
וזאת הסיבה שהפסקתי להגיב או לכתוב בפורומים כאן למעט מסחר, איכשהו כשמשהו שוכח לרשום משהו(וכן סליחה שהייתי בבית חולים והגבתי לכם תוך כדי כשיש לי בצקת מטורפת ברגל וזיהום נוראי שהגיע משום מקום אז לא טרחתי לגלול למעלה...אתמול דיברתי עם משהו בפרטי ואמרתי לו שאני נהגתי למלא מי ים, אז פרח מזכרוני שרשמתי זאת בפרטי ולא כאן באשכול וכן הייתי בטוח שרשמתי כי אין לי מה להסתיר וכולנו שוכחים מידי פעם, באותה מידה יכולתי להסתיר את רמת האמוניה אבל לא עשיתי זאת כי אין לי אינטרס!!!!) כולם יוצאים עליו כאילו הוא שעיר לעזאזל, אז הפסקתי להגיב כי נמאס לי מכל הלחץ שאנשים גורמים ומהכאבי ראש ואני מגיב רק כשממש צריך.
אז הינה אני ממש צריך ומה קורה..שוב אני השעיר לעזאזל.
למר איש הצוות...לא ידעתי ולא התייחסתי לדרגתך.
לפגוע לא הייתה כוונתי...אך לבוא ולהציע רעיון העלול לגרום לקריסה לחלוטין אחרי העצות שרשמת נשמע לי הזוי ולא הגיוני...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי ofek1995, Monday 14/08/2017 בשעה 01:03.
ofek1995 לא מחובר   הגב עם ציטוט