צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 13/08/2017, 22:39   #7
משה
אחראי תחום מלוחים

הסמל האישי שלמשה

הודו לך על 186 הודעות 212 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אצה חוטית חונקת את האקווריום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ofek1995 צפה בהודעה
אז ככה...למגיב הראשון.
הבדיקות תקינות, יש לי אקווריום הייטק צמחייה ששם אני מתסף פוספאט וניטראט ושם התוצאות מראות אחרת בהתאם לדישון.
פוספאט לא יודע אם ראית...רשמתי שהוא 0...רק אמוניה יש וזה לא הרבה 0.25 זה כן משפיע על מיכל לא יציב אבל זה לא כמו שאתה מגזים נראה כאילו הגעתי לקו אדום של 1ppm .

לכל המגיבים...שום אבן לא מהים, כן בוצעו החלפות מים עם מי ים תיכון לדעתי רשמתי זאת למעלה אתה בהחלט לא כתבת זאת למעלה(אני מניח שאתה יודע לגלול) ועקב חוסר פרטים מביאים כמה כיווניםאבל הפסקתי להביא מי ים וכרגע המיכל עומד על 100% מי אוסמוזה..
מד tds אין אבל את כל הסננים החלפתי בחודש שעבר לחדשים(עברה שנה) סננים אמריקאיים מערכת 4 שלבים.
כן יש על חלק מהחלזונות והנזירים אצות.
תאורה מן הסתם שיש ורוד ירוק ואדם...רק הrgb מכיל את כל הצבעים הללו לכן כיביתי אותו לחלוטין.
בt5 יש לי ורוד וצהוב.
יכול להחליף למה שתאמרו.
הפורק עובד מצויין...אין לי כסף להוציא כמו מים כדי לקנות פורק יקר של באבל מגוס נתלה.
על האלמוגים גם יש אצות...לכן רשמתי שהם נחנקים.

משהו נתן לי פתרון לשים 30מל של מי חמצן 3% לכבות תאורה ל5שעות להחשיך את כל האזור ל5שעות ואז לגרד את האצה...

לטבול אבנים באקונומיקה..יש לך רעיון יותר טוב מלטבול אבנים שסופחות הכל ואז להכניס לאקווריום ולהרוג את הכל? למה לא מכניסים אבנים שהיו במרינה ועברו קופר לאקווריום ריף? כי הן סופחות את כל הקופר ככה הן גם יספחו את האקונומיקה ואז מה יקרה? אעשה זאת וכל האקווריום מת...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
עצה חינם לחיים
כשאתה רוצה עזרה לעולם אל תתקוף זאת בטוח לא הדרך לקבל אותה.

פעם הבאה שתכתוב בצורה כזאת לאיש צוות אתה תקבל אזהרה

בהצלחה.
אק' 86 ליטר >((((;> אק' 30 ליטר שרימסיה פילטרפריים 20.
משה לא מחובר   הגב עם ציטוט