צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 28/05/2017, 18:50   #15
sosam615

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: דג ריאה מערב אפריקה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי דור כחלון צפה בהודעה
sosam, בוא נסכים שלא להסכים
מאוד מפריע לי שאתה רושם משפט כמו ?הוא יגדל בדיוק כמו שתשיים אותו פי 2 בגודל?
חבל לזרוק עובדות שאין להם שום ביסוס מדעי לאוויר.

אגב
אתה לא באמת חושב שניתן לבסס תזונה של דג רק על תולעי דם נכון?
היי דור זה בסדר לא להסכים.
לגבי קצב גדילה אני מדבר על זה מהניסיון שלי שבאמת הדג הגיע לגודל מרשים ביותר בקצב די מהיר.

ורק בשביל נימוק המדעי(1) מצאתי מאמר מירחון מדעי שמדבר על קצב גדילה באקווריום ואחד הדברים שהוא מדבר שם זה הגדילה של הדג באקווריומים בנפחים שונים בגילאי התפתחות שונים.

בקשר לתולעי דם לא המלצתי לו להאכיל אותו קבוע אלה רק בשביל לפתוח לו את התיאבון גם זה מניסיון אישי.

בכל מקרה אני מאוד נהנה לקרוא בפורום הזה ויש כאן מגדלים בחסד שהמיכלים שלהם הם לא פחות מיצירת אומנות.

אבל בקשר לעלות שאלות הקשורות לגידול אני מעדיף לפרסם בפורומים אחרים בגלל שהרבה פעמיים בנאדם שואל שאלה לגבי גידול דגים או לגבי ציוד ולפעמים קוטלים אותו עם תשובות תחזיר את הדג לחנות ותחליף בדגים אחרים.

[אני אשמח שתמליצו לי על חנות שעושה את זה כי קנית במעל 10 חנויות וכולם יש מדיניות אי החזרה מחשש למחלות או סתם חוסר רצון לבוא לקראת הלקוח]

גם פה סיפרתי ניסיון אישי שלי על הנושא המדובר ודי דחו את זה על הסף עם תשובה של אי ביסוס מדעי.[סליחה אני לא ראיתי אותך מבסס את התשובה שלך בצורה מדעית]

ואז מנסה להפריך את הידע האישי שלי שנצבר לאורך השנים בניסיון רב גם במאמרים אקדמאים באוניברסיטה וגם בניסיון, בהוצאה של משפט שנתתי מהקשרו

איך שאני כותב תן לו תולעי דם בשביל לפתוח תיאבון הופך את זה לדיאטה קבועה?

בכל מקרה מצטער שהוצאת קצת גז(: סוף חודש

וכמובן שאני מבין שהכל נועד לעזור לגולשים לא לעשות טעויות שמבחינתכם יגרמו להם נזק אבל הצורה קצת צורמת לי.

(1)Acoustical monitoring of fish density, behavior, and growth rate in a tank

Stיphane G. Conti*a,,Philippe Roux*bChristian Fauvel*c

Sent from my Elephone P8000 using Tapatalk
sosam615 לא מחובר   הגב עם ציטוט