צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 08/04/2017, 16:52   #4
CtrlX

הסמל האישי שלCtrlX

הודו לך על 31 הודעות 41 פעמים
סוג אקווריום: צמחיה וציקלידים
ברירת מחדל תגובה להודעה: סרטון מהאקווריום החדש שלי

היי מציל
תודה

לגבי הערות\הארות שלך אתה צודק בכולם.
הרוב זה בגלל אילוצים,
הגובה אכן גבוה 105סמ ברוטו ו103 סמ נטו מים

לגבי הדגים, אין הרבה בעייתיים, אני מניח שאצטרך אולי להוציא את הגק דמפסי ברגע שיגיעו לבגרות או לחלופין להוציא את מה שיפריע להם, את הפה אש שהייתי מוציא כבר מאחר שהוא מציק למולטישפינוזה (אותה משפחה) אך אינני מצליח לתפוס אותם , ואיזה חתול אלבינו שדומה לפיקטוס אבל עם תאבון של אוסקר.
מלבד החתולים שגם אותם אינני מצליח לתפוס השאר לא ידועים כבולעי דגים,
סומטרות למרבה הפלא חיו אצלי בשלום עם אוכלוסיה שמסוגלת לנשום אותם דרך הזימים בלי להרגיש.
אבל כאמור האוכלוסיה עדיין לא סגורה, ואת רוב הדגים קל להוציא.

לגבי שאיבות רפש, אני לא עושה ואכן יש הרבה רפש באוקווריום, יש לי סאמפ די גדול שעדיין לא מאורגן כראוי ומקווה שהמצב יוטב. אגב בצילום מרבית הלכלוך דווקא נמצא על הזכוכית, הוזמן מגנט סקרפר מיוחד בשביל זה.
אני משתדל לחיות בשלום עם הרפש, מרביתו מתרכז בקרקעית.

עניין הצמחייה זהו תהליך איטי בלאוטק, אמנם אין לי סבלנות כבר אבל הרעיון לתת לצמחים לגדול ולהשתמש עם מה שיש. ויש די הרבה פשוט זה לא בא לידי ביטוי בצילום עקבם גודלם הקטן לבינתיים. אני בכיוון של צמחי שורש קשוחים ומקווה שעם הזמן מה שיש יגדל ומה שאין אצליח לצבור.

הכיוון הכללי שלי זה אקווריום יחסית חשוך שהווליסנריות והנינפאות יצלילו את המיכל. להקה או 2 גדולות, בינתיים הכרישים והסומטרות. ומספר לא גדול של דגים איטיים תנועה וכמובן שוכני קרקעית מגוונים.

נערך לאחרונה על ידי CtrlX, Saturday 08/04/2017 בשעה 19:20.
CtrlX לא מחובר   הגב עם ציטוט