צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 15/08/2017, 23:08   #16
ofek1995

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אצות קשות ומעצבנות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מעיין צפה בהודעה
ב-ניטור, אכן הכוונה היא לדעת כמה פד"ח יש מומס במים.
א-ב של אקווריום היי טק.
זה מעבר לסיכון של אוכלוסיית הדגים בקפיצות ה-PH.

מבחינת ההזרמה עצמה,
על פניו לפי מונה הבועות בלבד - יש מחסור רציני לאקווריום המתואר.
יש הבדל גדול בין הזרמה של בועה לשנייה (60bpm) או בועה לשתי שניות (30bpm).
כדאי לעבוד עם וסת איכותי אם אתה נתקל בקשיים. שים לב שקצב ההזרמה בעבודה מול וסת ניתן לראות לאחר זמן מה ולא באופן מיידי ויתכן שזה מה שמקשה עליך.

הזנחה אתה ציינת בעצמך - חוסר זמן לתשומת לב לדגים ופספוס מחלה שגרמה למוות הדגים.
במקרה והיו החלפות מים מאסיביות (על אף שזה בהקשר של משטר דישון), יתכן והתמותה הייתה נמנעת.
קפיצה באמוניה בדר"כ לא משנה יותר מדי באקווריום צמחייה, אמנם במכלול - בהחלט לא תורמת לחוסר האיזון בחומרי הדישון.

צודק לחלוטין, הכוונה הייתה לבקופה

מבחינת הדישון, הייתי מעלה בהדרגה את כל המינונים.
יתכן ופספסתי את משטר הדישון עצמו, אבל אם יש אפשרות לפצל ללפחות 3-4 פעמים בשבוע - מה טוב.
אז מחר אחרי העבןדה(כי עכשיו אני כבר גמור מת) אהנדס את הדרופצקר.
וכן...ידןע לי שלוקח זמן עד שכמות הבועות משתנה לפי הוויסות וזה הורג אותי כי זה לוקח נצח, אני משנה עובד טוב אחרי שעה מוציא בועה לשעה משנה שוב מוציא המוווןןןן משנה שוב מוציא סבבה אחרי כמה דק משפריץ בועות כמו חרא אז אני אוכל כאפה כל פעם מחדש.
יש לי ווסת של סרה אבל הוא דפוק ולא עובד אז אני משתמש במשהו סיני שהזמנתי מאיביי, יש לך המלצות לווסת זול וטוב?

יש מצב אבל אי אפשר לדעת לגבי התמותה, עליתי עליה בשלב מאוחר אבל עליתי עליה רק כשהתחילה התמותה הראשונית(לצערנו רובנו יודעים מזה תקופת מבחנים וכמה שאין זמן עד כדי לקחת אוויר לנשום ולהרגע).

לגבי האמוניה..כפי שרשמתי אני דיי בטוח שהערכה מזייפת ולא תקינה(לא הגיוני שאחרי החלפת מים תהיה אמוניה ברמה כזאת מבלי שום סימנים שהאקווריום מראה על אמוניה או הרעלה כזו או אחרת), אך בדקתי עם הערכה בעוד אקווריום וגם שם יצא 0.25ppm דיי חשוד לטעמי שני אקווריומים עם אותו ערך(כשאקוווריום אחד מי אוסמוזה והשני מי ברז וכל אחד שונה לחלוטין).

מבחינת הדישון: אין עם זה בעיה בכלל. לעלות את כל סוגי הדשנים ל3-4 פעמים? לדשן לפי הוראות היצרן? או שגם את הוראות היצרן לדשן יותר מבחינת מ"ל לליטר?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ofek1995 לא מחובר   הגב עם ציטוט