צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 08/10/2017, 10:11   #19
הכריש הקטןן

הסמל האישי שלהכריש הקטןן

הודו לך על 18 הודעות 19 פעמים
סוג אקווריום: אקוורים קהילה
וותק בתחום: שנתיים+
ברירת מחדל תגובה להודעה: גאופגוס טופחוס עם דגיגים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי דרקון אש צפה בהודעה
חחחחחחחחח כן אני מודע לבעיה הזאת שלי שאני רושם לפעמים קצת
יותר מידי.סורי.נשתדל יותר לקצר.אבל לך תדע אולי בסוף באקווה

מרוב חפירות יתנו לי תואר ראשון לדוקטורט בארכיאולוגיה
פשוט תצמצם את כל הרווחים, מבחינה פסיכולוגית זה יוצא יותר ארוך ממה שזה נראה לדוג'

ציטוט:
פורסם במקור על ידי דרקון אש צפה בהודעה
חחחחחחחחחחחחח פיליפ איפה את הצד הזה שלך החבאת
הולם אותך

עכשיו אני יענה לך בצורה חביבה כמה פעמים אנשים הולכים לחנות לקנות דגים ובסוף קונים חתול בשק לאחר שמוכרים בחניות חירטשו אותם דחפו להם הורמונים העיקר שיקנו. אני בסה"כ המטרה שלי שאנשים ידעו מראש מה הם קונים ומהיכן הגיעו הדגים.ללא כל התוספות שנותנים להם והדגים שלי הצבעים שלהם הרבה ואני לא מגזים הרבה יותר יפים מכל הורמון שיתנו להם והכי חשוב גידול ביתי יוצאים בריאים נקיים מטפילים ומחלות.וגדולים ורחבים לגיל שלהם וכל בעל חנות יש לו גם צילומים של ההורים של הדגים שלי ככה שכולם מרווחים והמטרה העיקרית זה שאנשים יוכלו להנות מדגים תוצרת הארץ באיכות הכי גובהה.ולא יצטרכו לקנות מכל מיני סיפורים של יבוא מחו"ל שאני בלי למצמץ אומר לך ש 70% מהדגים תוצרת הארץ וקיבלו תוספים של צבע שגם ככה לאחר שלוש שבועות הצבע שלהם ירד
והדגים בינתיים סובלים מכל החומרים האלה ונראים בהתאם לטיפול שקיבלו משהיו דגיגים ואמן ואמן ואמן שעוד אנשים בתחום הזה יתחילו לעשות כמותי בצורה מקצועית וככה כולנו נרוויח אני את כל הדגים שלי קניתי ממגדלים פרטיים כי אני יודע במה זה כרוך וכמה עבודה קשה זאת ובגלל זה גם מבחינתי מגיע למגדל הפרטי את כל הפריווילגיה שאני יקנה ממנו.ורק שתדע בגלל אנשים כמותי (פרטיים) נסגרו מלא חנויות דגים ובצדק עם המחירים המפוקפקים שהם מכרו והשקו אנשים כמוני וכמותך.והבינו שכדאי להם להוריד הילוך ולשתף איתנו פעולה ככה כולם מרוצים והדגים ברמה גבוהה ובריאים כמו שצריך בלי כל מיני תוספות.וכמה אני שמח שיש לנו אתר כזה מבורך ומעולה עם מנהלים שעושים פה עבודת קודש וכולל אותנו שעוזרים בכל זמן שמתאפשר לנו שבסופו של דבר כולנו עושים את זה באהבה גדולה.לגבי ההיקלי.זה פשוט לא מדבר אלי. בסופו של עניין זה עניין של טעם.מה שכן לדעתי האישית טופחוס הוא בין הגאופגוסים הכי יפים ומבוקשים כיום שהם בצורה האיכותית שלהם וכמעט כל בית שמגדל גאופגוסים יש לו אותם או היה לו.ואתה מוזמן לבוא אלי לכוס קפה ולראות בעיניים על מה אני מדבר

נערך לאחרונה על ידי הכריש הקטןן, Sunday 08/10/2017 בשעה 10:13.
הכריש הקטןן לא מחובר   הגב עם ציטוט