צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 09/04/2017, 09:45   #19
רד מלון

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: סרטון מהאקווריום החדש שלי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CtrlX צפה בהודעה
תודה אלון

העיצוב והאוכלוסיה עדיין לא סגורים אבל בכל מקרה
אני מסכים איתך שהצמחים נראים מכורסמים אבל הם רק נראים ככה (מלבד אולי מספר עלים אפסי ביחס) אבל למעשה הצמחים לא מכורסמים, אפילו הסוורומים הרד ספוט לא נצפו מעולם נוגעים בצמחים, לגבי רד שולדר יתכן בהחלט שיהיו בעיות בעתיד כרגע הם קטנים עדיין בשביל להסיק מסקנות. העלים הפגומים באכינדורסים הם עלים ישנים שעברו התעללות,יש צמיחה מרובה של עלים בריאים ושלמים, יש ווליסנריה שנשתלה עם עלים חתוכים שכידוע לא יכולים להתאושש, ויש גם 2-3 עלים של נינפאה חתוכים בעיקר עקב השתוללות שלי עם הרשת כדי לתפוס דגים. אני אעלה בהזדמנות הקרובה תמונה של האקווריום מלפני חודשיים וניתן לראות שהצמחיה הכפילה ושילשה עצמה.
לגבי הדגים, יש לי לפחות שנה עד ש.. ואם בכלל יהיו בעיות. הייתי כבר היום מוציא את הקורידורסים אבל לצערי אני לא מצליח לתפוס אותם.
אמנם זה לא בא לידי ביטוי בסרטון אבל יש הרבה מקומות מסתור.

לגבי התאורה, אמנם צמצמתי את החשיפה במצלמת טלפון שלי אחרת הדגים יוצאים בוהקים אבל בכללי
זהו אקווריום לאוטק המתבסס על צמחים שלא צריכים תאורה חזקה אני כרגע על 80% תאורה כי 100% היה חזק לטעמי, בעתיד ארד ל60% תאורה, שוב כל הצמחייה באקווריום נכון לעכשיו כולל האוטליה וההיגרופיליות מוציאות עלים חדשים ובריאים. הנינפאות מאחורה לא נראות אבל הוציאו עם התאורה הנ"ל ממצב גרעין עשרות עלים חדשים.

לגבי שאיבות רפש, אני לא מבצע ולעולם לא ביצעתי שאיבות רפש ואני מסתמך על אלפי החלזונות בחצץ, המדיות וכמובן הצמחיה שבעתיד תלך ותתרבה, לא חוויתי בעבר בעיות באקווריומים קודמים ואני מניח שגם בעתיד לא יהיו בעיות באקווריום הנוכחי. אם יהיו אני מבטיח לעדכן.

עדכון:לא מצאתי תמונה אך מצאתי סרטון מלפני חודש גם צולם בחשיפה נמוכה ונותן מראה הרבה יותר חשוך מהמציאות אבל ניתן לראות בשניה הראשונה של הסרטון עד כמה גדלו הצמחים.
https://www.youtube.com/watch?v=cbnoApKJY_k
אשמח שתסביר יותר על התאוריה שלך על שאיבות הרפש.
אחד המופעים היפים שראיתי. סחטיין עלייך. מחכה לעדכונים.
רד מלון לא מחובר   הגב עם ציטוט