צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 03/05/2017, 03:38   #300
Shoif

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: 1000 ליטר לואו טק דרום אמריקה - טנגניקה
וותק בתחום: מגיל 9
ברירת מחדל תגובה להודעה: הקמת אקווריום לואו טק 1000 ל'.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ilan sh צפה בהודעה
הי פטיש
מה זה בתחתית - פוגוסטמון הלפרי?
אנא פרט, נראה יפה יותר מתמיד.
לדעתי בשלב כזה או אחר תצטרך לחשוב על מעבר מתצורת ג?ונגל לתצורת חצי הולנדי...
כי השורשים של הפרועים יקשו על התפתחות השורשים של החנונים..

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה כריש )))
האמת שזה דיי הכיוון. רק שהביצוע במקרה שלי מאד איטי וזהיר.. אתה שם לב הרי שכל כמה חודשים אני מנסה צמחים חדשים שונים טובעניים יותר. ברגע שאני רואה שחלקם נתפסים, הם מייד מחליפים חלק מהישנים ששימשו להרצה הראשונית ומילוי אחוז שתילה מלכתחילה. לדוגמה לימנופיליה ססילפלורה, כפי שאפשר לראות, נעלמה לחלוטין, לטובת הלימנופילה (ארומטיקה) היפה יותר שהגיע לניסיון בעזרתך הנדיבה... רוב הקריפטו שהיו מפוזרים בפרונט זזו לצדדים ולעורף, הוליסנריות בחוץ ובמקומם הקריפטו הארוכים העדינים שמחמיאים לחלק העליון השמאלי יותר. בחזית כבר יש קריפטו נורי (2 סוגים עדינים וקטנים יותר מהישנים שגדלו לשיחים ענקיים).
ההלפרי יחיד כרגע לניסיון, כמו עוד כמה צמחים חדשים שאני פחות בטוח בהם אצלי. כרגיל, במידה ורובם יצליחו, נמצא להם מקום ראוי...
לגבי שאריות של הג?ונגל.. לא נשאר ממנו הרבה. רובו מאחורה (רוטלה אינדיכה/רוטנדיפוליה והיגרופילה פוליס? סאנסט) ובצד הימני שטרם סיימתי / השלמתי איתו לגמרי...
בקיצור, כל השינויים נעשים באופן דיי מבוקר ולא מעט תפילות שהרוב יתפוס [emoji6]
ה kh ירד כבר ל 4 בחודשים האחרונים.
ה ph לעומת זאת לא עובר את ה 7. כנראה שאני לא מצליח לשבור אותו מאילוצי הפד?ח מול גודל/נפח המיכל והסאמפ. הגדלתי כבר את מס? השעות ל 3 לפני הדלקת התאורה ואעלה גם ל4 ו/או 5 אם אצטרך. העניין הוא שהשאיפה הזאת קצת מציקה לי בהקשר לטנגניקה...
ממשיך בהקמה הארוכה כצפוי.
תודה

Sent from my iPhone using Tapatalk
Shoif לא מחובר   הגב עם ציטוט