צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 19/05/2017, 19:16   #19
אביב לוטטי

הסמל האישי שלאביב לוטטי

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: 250 ליטר מעורב + שרימפסייה + 500 ליטר אמריקאים
ברירת מחדל תגובה להודעה: צריכה עזרה (מישהו שמבין בגופים)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי giladtzemach צפה בהודעה
יש לי (יותר נכון היו לי) 12 גופים באקווריום, אחת חמדמדה רוב היום הייתה שוכבת על הקרקעית ונחה כמעט ולא זזה. מידי פעם הייתה יוצאת לגיחות ומשתוללת קצת ואז חוזרת למקומה הטיבעי.
כן הייתה אוכלת אבל הייתה עם התסמינים שאמרת כאן בדיוק (בגלל זה נכנסתי לקרוא את האשכול הזה)

הייתה לה בטן תפוחה הסקתי שהיא בהיריון ולכן נחה כל הזמן..
היום בבוקר מצאתי אותה שוכבת על הצד ללא רוח חיים באותו מקום שתמיד הייתה נחה בו

אני בודק ומנטר ערכים כל כמה ימים כולל שתי החלפות של 15% בשבוע.. אמוניה נמוכה מאוד ניטראט נמוך אין ניטריט.. שאר הערכים כולם בסדר.. טמפרטורה 28-29 . לא יודע מה קרה..
giladtzemach

להבא תפתח עץ בשבילך ואל תצטרף לעץ קיים

ככה נוכל להבין מה הבעיה אצלך באקווריום ונוכל לעזור לך

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mila צפה בהודעה
היי גלעד, צר לי לשמוע על הגופית שלך, גם שלי הלכה לעולמה היום בבוקר קמתי וראיתי אותה ללא רוח חיים ולגבי הגופי השני הוא גם מת לפני כמה ימים [emoji26]
הקטע שמטריף בכל העיניין הזה שאי אפשר להבין למה הם מתים, יש לי עוד 2 דגי גופי והם בסדר גמור בדיוק עכשיו גופית אחת סיימה להשריץ.
אגב חיפשתי מידע באינטרנט/פורומים על גופים והרבה אנשים מספרים ושואלים על תמותת הגופים באקווריומים, אני חשבתי שזהו דג סרטר אך נראה לי הוא רחוק מלהיות דג סטרטר.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
mila

אין כזה דבר דג סטרטר שמת בגלל גורמים לא ידועים

כול דג ישגשג או ימות כתלות באקווריום בו הוא חי , תנאי המים והמחלות שאליהן הוא חשוף

לצערי הרבה אנשים נכנסים לעולם האקווריומים וגידול הדגים בלי ידע מספק

זאת אחת הסיבות לתמותה הגבוה, התפרצות של מחלות ואצות ועוד...., אשר כולם מסתכמים הרבה פעמים בעוגמת נפש

אביב

הטלה של גרין טרור

נערך לאחרונה על ידי אביב לוטטי, Friday 19/05/2017 בשעה 19:21.
אביב לוטטי לא מחובר   הגב עם ציטוט