צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 12/02/2017, 19:50   #57
crystallize

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: aquael glossy 80, aquatlantis 50
וותק בתחום: צעיר
ברירת מחדל תגובה להודעה: עץ הקמה, זקוק לתדרוך. מתעדכן!

טוב כמה דברים
התקשרתי להמון חנויות באיזורים שונים ולא מצאתי את הספוגים של הפילטר הזה. היו כמה בודדים שהציעו לי ספוג גס שאגזור לפי מידות. ספוג כזה עולה 150 שח.
כמה שאלות
1. האם זה באמת הכרחי לסדר את המדיות בפילטר עם אותה כמות ספוגים ובאותו סדר שהיצרן ממליץ? אם לא, אשמח לפירוט, מה לשים ואיפה, כמה מכל ספוג.
2. הספוג הלבן שיש בפילטר, אפשרי לשים פרלון במקומו? לשטח את הפרלון לצורה שטוחה כמובן
3. הספוג השחור, חיפשתי כזה באיביי. אבל בכותרת היה כתוב activated carbon foam שזה פחם פעיל בספוג. זה בסדר? או שאני צריך ספוג אחר.. אם כן, אשמח לקישור לספוג שמישהן כבר קנה וממליץ עליו.
4. מעיין, המלצת לי לחטאות את האקווריום והפילטר עם כלור. על איזה כלור מדובר בדיוק? כלור בריכות/אקונומיקה/משהו אחר? איפה אפשר לקנות? בנוסף, להריץ את זה עם הפילטר אבל ללא המדיות בפילטר, אבל אל הסלסלאות, נכון?
5. החלטתי לזרוק את כל כולל הכל המדיות שבפילטר. מה מומלץ לשים? בכמה סלסלאות לשים גלילי קרמיקה? (אני קונה סיפורקס, הבנתי שאלה הכי איכותיות) ומה לשים בשאר הסלסלאות ובאיזה סדר?
6. לכמה זמן להריץ את האקווריום עם כלור? וכמה כלור/אקונומיקה לשים? ומה לעשות אחרי זה? רק לרוקן את המים, למלאות ולרוקן שוב?

זהו בערך, אם לא כתבתי בעבר, מדובר בפילטר tetra ex 1200 plus
מקווה שלמישהו יהיו תשובות לכל החפירות שלי, תודה מראש!
crystallize לא מחובר   הגב עם ציטוט