צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 11/02/2017, 06:30   #52
crystallize

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: aquael glossy 80, aquatlantis 50
וותק בתחום: צעיר
ברירת מחדל תגובה להודעה: עץ הקמה, זקוק לתדרוך. מתעדכן!

טוב אז עדכון קטן.. ביקרתי היום אצל שלושה בוני אקווריומים
אופציה ראשונה
המוכר הציע לבנות מכסה ?לוקובונד? או משהו כזה. ביקש שאביא את האקווריום אליו לחנות (!!) הוא ידביק לי 2 זכוכיות בערך באיזור של הכתר, ויניח על זה את הגוף תאורה. ומעל זה עושה מכסה פשוט. ללא צירים, ללא כלום. זה הבאסה
מחיר: עבודה 50 ש?ח, גוף תאורה יד 2 t5 24wx2 ב200 שח . סה?כ 250 שח. המוכר לא יודע עליו כלום. של איזה חברה, ואפילו לא יודע אם זה נגד מים. ואין אחריות מן הסתם.
אופציה שניה:
אותו דבר כמו אופציה ראשונה מחנות אחרת רק עם קוביות לד ומחיר פי 3.
אופציה שלישית והכי חביבה ויקרה עליי.
בעל חנות מאוד נחמד, אמר שהוא יכול לבנות לי מכסה כמה שיותר קרוב לאורגינל. יש לו את ה?עמוד שידרה? של המכסה המקורי, זה הפס האמצעי הזה איפה שיושבת התאורה במכסה המקורי. הוא רק צריך להשיג/להכין את הפלסטיקים שיש לו בצדדים. ואת ה?כנפיים? או מכסים זה לא בעייה.
יתרון משמעותי: יש לו גם את אותו אקווריום כמו שקניתי בחנות אז הוא יוכל לעבוד עליו אחד לאחד מבלי שאצטרך להביא את שלי, והמכסה יהיה קרוב לאמיתי.
חסרון משמעותי: אין לו גוף תאורה t5. אצטרך להשיג גוף תאורה בעצמי. וגם המחיר דיי יקר. 250 שח עבודה בלבד ללא התאורה
לבנתיים, הכי אהבתי את האופציה השלישית בגלל שזה יהיה דומה למקורי, הרבה יותר נוח ויפה.
ידוע לי שגוף תאורה t5 חדש כולה בסביבות ה600 שקל. יש אולי תאורה אחרת שיכולה להתאים לצמחיה באופן דומה?
אפילו תאורה מאיביי? האקווריום לא הולך להיות אקווריום צמחיה, פשוט חשוב לי שהצמחים הבודדים שיש בו יראו טוב. כי כרגע איך שהם אצלי הם במצב ממש גרוע.
התאורה היחידה שיש לו להציע לי זה פס לדים של איזה חברה שאני לא זוכר.. בקיצור פס לדים באורך 72-74 ס?מ בערך, בהספק של 11W בלבד. והמחיר הוא 200 שקל. או זה ויש גם קוביות לדים.

בעניין המדיות, יש שם המון ספוגים בגדלים וצבעים שונים, לא נראה לי שאמצא כאלה או משהו דומה בחנויות.. אבדוק ביום ראשון ואעדכן

נערך לאחרונה על ידי crystallize, Saturday 11/02/2017 בשעה 06:32.
crystallize לא מחובר   הגב עם ציטוט