צפה בגרסא המלאה : נפילת שרת

fish in heaven
Friday 22/03/2002, 22:31
כפי שידוע לך בבוקר וצהריים היום היתה בעיה טכנית קשה באתר, שנבעה מכך שהייתה תקלה בצומת תקשורת בין השרת שעליו האתר מאוחסן לבין האינטרנט :down: . עימכם הסליחה וכולי תקווה שזה לא יחזור על עצמו

elminister
Saturday 23/03/2002, 10:31
לא ברור לי איך הHOST PLACE מפצה אותנו על עוגמת הנפש של נפילת האתר,
אני דורש לכתוב להם MAIL ולדרוש ערכות UV לכווולם !

ELMINISTER-שיודע שאינטרנט אמין כמו ממשלת ישראל....

עמירם ש.
Saturday 23/03/2002, 11:23
ערכת UV יש לי כבר. רוצה בקר CO2. אפשר?

קובי
Saturday 23/03/2002, 12:04
אני לא הייתי מתנגד לקאלציום ריאקטור :roll:. אין לי צורך בערכת UV לאקווריום של מים מלוחים - והאוסקרים שלי ירביצו לי אם אני אוסיף להם משהו כזה.

עמירם ש.
Saturday 23/03/2002, 12:13
למה? הבנתי ש-UV חיוני למים מלוחים אפילו יותר מלמתוקים, משום שטווח התרופות שניתן להשתמש בהן קטן יותר.

(והאוסקרים שלך ירביצו לך עם או בלי UV).

קובי
Saturday 23/03/2002, 12:24
לגבי האוסקרים - אתה צודק בהחלט. הם מרביצים לי כבר עכשיו. לגבי ה UV - הצרה היא שהוא לא מנטרל את *כל* הפתוגנים, אלא פשוט מקטין אותם באחוז מסויים והם במילא נשארים ומתרבים שוב. אני גם לא בטוח שהוא לא יפגע ביצורים מיקרוסקופיים החיים במי האקווריום וכן מועילים לו.

זה בדיוק כמו פרוטאין סקימר - קראתי כאן ובעוד כמה פורומים (בלי להזכיר שמות) על אנשים שמחפשים כל הזמן את הפרוטאין סקימר האולטימטיבי - כזה שיקלף להם את העור מהידיים אם הם רק יכניסו יד למים. הצרה עם הדברים הללו, שאפשר בהחלט לבצע אוברסקימינג, ויחד עם חומרים מזיקים, להפטר גם מחומרים מועילים שמהם ניזונים אלמוגים וחסרי חוליות שמסננים את המים.

התחליף האידיאלי ל UV הוא פשוט מלחמה נחושה וזעופת פנים על טיב המים ללא פשרות. ופרוטאין סקימר ? קונים אחד צמוד (יענו, במידה יותר קטנה ממש שצריך).