צפה בגרסא המלאה : ציקלידים מויקטוריה

Judas
Tuesday 30/09/2003, 10:34
האם מישהו ראה בחנויות ציקלידים מאגם ויקטוריה ?

Judas

avishai
Tuesday 30/09/2003, 11:05
?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????? לא הבנתי על מה אתה מדבר תסביר כדיי שגם אני אדע איזה דגים באים מאגם ויקטוריה ואיפה זה בכלל?

Buia
Tuesday 30/09/2003, 12:46
אבישי אלה ציקלידים מאגם שנמצא באפריקה..הוא אחד משלושת האגמים הגדולים-וויקטוריה,מלוואי וטנג'נייקה.....לדעתי יש משמה דגים מדהימים ביותר...אבל מה בכלל לא נפוצים....
ארתור בחנויות אצלנו יש דרך קבע גב אש ומלכה וויקטוריה..יותר מזה לא ראיתי...

avishai
Tuesday 30/09/2003, 13:01
אההההה....!!
תשמע צריך פשוט לגדל דגים ולהנות מהם ולא לשייך אותם לאגמים מסויימים למרות שזה מעניין זה מבלבל בחיים שלי לא שמעתי על המקומות האלה(עד שהתחברתי לפורום) אבל לא אכיפת לי אני לומד....

bigdarman
Tuesday 30/09/2003, 14:38
יש לך מעט מדיי סימני שאלה אם תוסיף יותר ככה תבין!

Buia
Tuesday 30/09/2003, 14:45
אבישי זה לא הולך ככה..לכל אגם ולכל דג ממקום שונה יש דרישות שונות וצריך לספק לו אותם....

avishai
Tuesday 30/09/2003, 16:43
אההה וואלללה...........

avishai
Tuesday 30/09/2003, 16:48
רגע אני התנסתי בכל הדגים חוץ ממיים מלוחים וכאלה יוקרטיים שועליים המון....... (לא זוכר שמות אבל פשוטים ויפים)
ובסך הכל צריך לתת אוכל,לדאוג לחימום באקווריום ולעשות אותו כמה שיותר יפה שיהיה נוח לדגים ולזה שמסתכל על הדגים......... לא צריך לחפור בעניין.... אני יודע שאתה עכשיו תביא לי משו חכם כזה.....(אוליי זה בגלל שיש לך יותר ניסיון) אבל החפירה האינטנסיבית הז'ת מעצבנת יש לכם דגים תהנו מהם תדאגו להם וזהו ...... אם אתם רוצים תשתפו בניסיון, אבל עם אתם מביאים איזה נושא לא מובן או משו כזה תסבירו עליו קצת..... שגם אנשים עם פחות ניסיון כמוני ילמדו ממכם וזהו....!!! :flame: :evil:

דורון
Tuesday 30/09/2003, 16:57
2 הערות:
1. תלחץ על ENTER מידי פעם כשאתה כותב כדי שיהיה נוח לקרוא את מה שכתבת.
2. ציקלידים זוהי משפחה ענפה ויש צורך להתאים לכל סוג של דג את האוכל שהוא צריך (צמחוני בשרי) ולכן חשוב לדעת איזה סוג דגים יש
לך כדי שתוכל לדעת איזה תנאים הם צריכים ואז תוכל לשבת ולהסתכל עליהם בנחת ולא להוציא גוויות מהאק'.

avishai
Tuesday 30/09/2003, 17:04
צודק אני אשתמש ב enter
ותודה על הפירוט

Buia
Tuesday 30/09/2003, 17:08
אמרת:"תדאגו להם וזהו"....חלק מה"לדאוג" להם זה לתת להם פרמטרים של מים שמתאימים להם...
אני לא מסכים איתך שהתנסית בכל סוגי הדגים....למשל כל סוגי החתוליים(גולדן נאגט,אוטוצינקלוסים,פלקו זברה) הם רגישים בטירוף ולהם הפרמטרים של המיים הם מאוד חשובים...ומזה "תשבו ותהנו מהם" כשאתה קונה דגים אתה צריך לתת להם את היחס הטוב ביותר אפילו אם אלה גופים בשקל וחצי ואם זה דיסקוסים או ציקלידים.לפי מה שאתה אמרת כל הדגים אמורים להחזיק בלי שום טיפול וזה לא נכון!בתנאים שאתה אמרת שצריך לתת להם.הדגים ככל הנראה לא יתרבו(גם הקלים יותר),הרגישים יותר יהפכו לחולים שלא נדבר על חלק גדול מהדגים הרגישים שימותו....
ולהבא אבישי אל תתעצבן..

avishai
Tuesday 30/09/2003, 17:29
אני משתדל.... :?
והתכוונתי לדגים הפשוטים את הכנסת פה דיסקוסים שזה דג קשה מאוד ועדין לגידול אני דיברתי על דגים של מתחילים דגים קלים כמו טטרות סקלרים גורמים וכדומה..