צפה בגרסא המלאה : דיסקוסים מוזרים

דג פרפר
Monday 11/03/2002, 21:02
קניתי לפני איזה חודש דיסקוס בודד אחרי כשבוע הצטרפו אליו עוד שניים הבעייה שהשניים כל הזמן בין הצמחים והוא מסתובב בחופשיות וכשהם רואים אותי הם בורחים בטירוף מה לעשות???

elminister
Monday 11/03/2002, 21:33
יקח זמן עד שהם יתרגלו,
דיסקוס זה דג עדין וגם ככה נבהל בקלות עד שהוא מקבל ביטחון

דג פרפר
Monday 11/03/2002, 21:45
אבל חודש הם אצלי!!!

elminister
Monday 11/03/2002, 21:49
גם לי יש 2 דיסקוסים שהם נחבאים אל הכלים ולא מצטרפים לשאר הלהקה,
כאשר בבוקר האור נדלק (שעון שבת) הדיסקוסים בורחים כאחוזי עמוק ומתחבאים , ויוצאים לאט לאט וגם זה בזהירות...
(והם אצלי כבר שנה בערך...)
מה לעשות דג עדין.... :oops:

:oops: :oops:

Wild Blue
Tuesday 12/03/2002, 00:24
אצלי יש איזה דיסקוס שהוא אצלי כבר כ4 חודשים :stop: ולוקח לא הרבה זמן להראות את עצמו ולהצתרף אל השאר. :?

elminister מה שהולך אצלך עם האור מאוד לא בריא אולי כדאי לך לדאוג שיהיה איזה אור :idea: בחדר שידלק לפני שהאור באקווריום נדלק זה מכניס את הדגים לסטרס :down: על בסיס יומי וזה מעודד מחלות בטירוף. :hair:

bmw
Tuesday 12/03/2002, 02:57
תן להם קצת זמן להכיר אותך , אח"כ כל מה שיענין אותם זה לאכול .

amnon
Tuesday 12/03/2002, 09:38
הייתי ממליץ לנסות מזון שמאוד יעניין אותם כמו ארטמיה חיה,
יש לי דיסקוס- רד מרלברו שלא אכל כלום 3 שבועות,ברגע שראה את הארטמיה באק' הוא פשוט קם לתחיה ,וכעת הוא בפרוש היפה ביותר באק' ,קיבל צבעים חיים ,מטייל חופשי ורב הזמן נמצא בקדמת האק'.

דג פרפר
Tuesday 12/03/2002, 21:26
קודם כל bmw תמונה :up: שנית אני נותן להם אוכל קבוע שמורכב מתולעי דם יבשות האם אני צריך לגוון ובאיזה מאכלים??? והם אוכלים כאשר הם לא רואים אותי לכן אני נותן להם לאכל ובורח מהחדר שיוכלו אבל יש אחד זה שקניתי ראשון הוא כל הזמן לבד וכמו שציינו פה מה שהוא רוצה זה אוכל וכשהוא רואה אותי אז ישר הוא רץ(שוחה )אליי ואוכל בכייף

elminister
Wednesday 13/03/2002, 10:56
.....כאשר האור אצלי נדלק.... זה ב-7:00 בבוקר כאשר רוב החדר מואר מהחלונות...
אין שום סטרס של "אור פתאומי"
אבל בלי שום קשר זה דג עדין
ELMINISTER

Wild Blue
Wednesday 13/03/2002, 17:00
ברגע שהדיסקוסים שלך בורחים בבהלה אומר שמשהוא הפריע להם מאוד וזה מעיד על סטרס או יוצר סטרס. לפי דעתי נסה למצוא דרך להאיר את האקווריום בלי שזה יקרה להם זה מאוד חשוב לבריאותם.

דג פרפר
Wednesday 13/03/2002, 17:52
לא הבנתי אותך אין לי בעיה שהם נבאלים מהאור אלה ממני!!! הם לא מתרוצצים הלוך ושוב פשוט הם בורחים לצמחים שם הם "בטוחים"

Wild Blue
Wednesday 13/03/2002, 18:16
הגבתי למה שelminister כתב.
בקשר אליך אני סבור שהם זקוקים למעט יותר זמן וממך למעט יותר סבלנות.
:idea: מה שהיתי מציע לך לעשות בכל אופן זה בחלק מההאכלות לא להתחפף מהחדר ישר אלא להשאר בסביבה כדי לנסות ולגרום להם לצאת שאתה נמצא ולגרום להם להבין שאתה בסדר :up: הם בסוף ילמדו מה דיסקוס שאוכל ויוצא כרגיל שאין אף בעיה :yeah: