צפה בגרסא המלאה : הלופונגיה

רז קולפ
Sunday 10/08/2003, 15:37
אלמוג זה אוכל בין היתר שרימפסים וחלזונות שונים !!
אם אני ישים אחד כזה באק' הוא לא יכול לתפוס לי את אחד השרימפסים או את החלזונות טורבו ???
האם הוא יכול לפגוע בטרידקנות באופיליות או בסרקופיתון ???(אלמוגים אלו קרובים לקרקעית אצלי באק' !!

yehudap
Sunday 10/08/2003, 23:11
אלמוגים ממשפחת הפונגיות אמנם יכולים לנוע באקווריום, אבל לא מהר. שרימפסים, חלזונות וכו' לא יהיו בסכנה ממנו יותר מאשר מאלמוגים 'אלימים' אחרים כמו אופיליה.
הוא כן אלול לפגוע בטרידכנות ואלמוגים אחרים עם יחליט לנדוד לאיזור שלהם. עד כמה שהבנתי, הם נודדים בעיקר לחפש מקום יותר מתאים להם - לא במטרה לפגוע בשכנים. אם הם נמצאים במקום נוח להם, לא אמורים לנדוד.

הערה - שמעתי שיש להליופונגיה נטיה למוות פתאומי ללא הסבר ושבד'כ לא מחזיקים יותר מכמה חודשים. פונגיה הפשוטה יותר עם הזרועות הקצרים נחשב באמת עמיד.

אלי הרפז
Thursday 14/08/2003, 03:17
yehudap שלום!
תרשה לי לתקן אותך פונגיות לא "מטיילות"באקווריום.זה לא שושנה, עד יומם האחרון הם יהיו באותו מקום.אומנם הם אוכלות שרימפסים אבל רק מתים.רז אין לך מה לדאוג היא לא תיגע לך
בשרימפסים ובטורבו סניילס שלך והם לא יתקרבו אליה.ואם שרימפס יעלה עליה הסיכוי שהוא יטרף נמוך מאד .

Shuky
Thursday 14/08/2003, 18:11
פונגיות לא "מטיילות" אבל הן יכולות לזוז ע"ג משטחים ישרים (קרקעיתאו מדף סלע למשל).