צפה בגרסא המלאה : היום אני קונה תוכים!!!!

שמוליקיפוד
Saturday 31/05/2003, 12:03
אחרי שהרבה זמן שיגעתי אתכם ש"אני הולך לקנות תוכים אני הולך לקנות תוכים " כל הזמן ובסוף
לא קניתי, היום אני הולך לקנות שני תוכים, איש אחד עשה לי מבצע-80 ש"ח שני תוכונים מדבימים עם כלוב מתקן אוכל ומתקן שתיה אני רק צריך לקנות להם את האוכל ואם אין אז אבן גיר (תמיד קניתי כזה כשהיו לי) ואולי איזו נדנדה או משחק אם לא יהיה שם.
כלוב קטן אבל נחמד
אני מתרגש כי הם מאוד חמודים, אולי אתם יודעים משהו על קציצת כנפיים שלהם איפה אפשר לעשות את זה, אמרו לי שזה מומלץ וזו דרך טובה לאלף אותם.

:lol:

:surprise: :love: :o :D :lol:

Saturday 31/05/2003, 12:31
איך זה מתקשר לפורום "דגים כללי" :question: :o

תתחדש!!!!(גם לדעתי הם מאוד חמודים).

רונדג
Saturday 31/05/2003, 16:34
קודם כל מזל טוב!!
דבר שני, אני מגדל תוכים כבר כמה שנים, והרבה מאוד תוכים.
אם התוכים מוחתמים ורגילים אז כדי להוציא אותם מהכלוב כדאי לקצוץ להם כנפיים.
זה לא כואב להם, וזה גדל אחרי כמה זמן מחדש. זה רק מונע מהם לעוף גבוה, למרות שהיה לי תוכון עם כנפיים קצוצות שעף טוב מאוד. בכל מקרה, כדי לקצוץ אתה צריך להחזיק את התוכי, לפתוח את הכנף, ולגזור את הנוצות הארוכות התחתונות - אלה נוצות התעופה. אל תדאג, זה ממש לא כואב להם, זה כמו שבני אדם זוגרים ציפורניים.
אבל אם התוכים בכלל לא רגילים לבני אדם, לא מומלץ להוציא אותם מהכלוב, ואז גם בכלל אין צורך לקצוץ את הציפורניים...
בכל מקרה, שיהיה לך מזל טוב ובהצלחה! ותעדכן אותנו מה קורה עם התוכים שלך!

:up:

street cat
Sunday 01/06/2003, 02:28
אני רק צריך לקנות להם את האוכל ואם אין אז אבן גיר (תמיד קניתי כזה כשהיו לי) אם לא יהיה שם.

:surprise: :

אם הבנתי נכון אתה בעצם אמרת שאפשר לשים להם אבן גיר במקום האוכל,זה מה שהתכוונת? אם כן זה לא נכון! התוכונים צריכים תערובת[ולא רק דוחן] וגם אבן גיר לתוספת סידן וקיום יש גם אבן מינרלים ממש טובה של חברת ויטקרפט.

דבר נוסף,אם אינך מומחה לתוכים עדיף שלא תקצוץ להם לבד את הכנפיים אפשר לבקש ממוכר בחנות [במידה והוא יודע] או וטרינר.
המידה ואתה רוצה לאלף אותם תקנה אותם כמה שיותר צעירים שיהיה להם יותר קל להסתגל ולהתרגל לבני אדם.

שמוליקיפוד
Monday 02/06/2003, 19:16
"אני רק צריך לקנות להם את האוכל ואם אין אז אבן גיר (תמיד קניתי כזה כשהיו לי) אם לא יהיה שם.
"
אני מצטער לא הבנת נכון,
אני התכוונתי שאם אין לו בכלוב אבן גיר אז אני אקנה,
לא אם אין אוכל.....ברור שיהיה להם גם אוכל....חחח :lol: נראה לך?
מה עוד שכחתי שצריך להיות בכלוב?

ד"א הוא לא הגיע אתמול למקום שקבעתי איתו אז עוד לא קניתי אותם אבל אני אצור קשר איתו

אני לא יכול לבחור להם את הגיל הם לא מחנות הם שני תוכים אותם שני תוכים אחד צהוב חלק אחד כחול ואני לא יכול לשנות להם את הצורה ואני לא יכול לקנות אותם צעירים יותר (אלא אם יש מכונת זמן)

אני לא אעשה להם את זה לבד זה ברור אני מפחד עליהם שאני לא אגזור להם בטעות חלק מהגוף.
אעדיף ללכת למוכר שמבין בזה ויכול לעשות בזה, אני אשאל את ההוא שמוכר אם הם רגילים לבני אדם.

שמוליקיפוד
Monday 02/06/2003, 19:18
אהה נזכרתי, ראיתי אנשים שנותנים להם עגבניות ומלפפונים וגרעינים מפוצלחים וכל מיני דברים, האם אפשר להוסיף?

שמוליקיפוד
Monday 09/06/2003, 20:30
איזה ..........בא לי בדיוק בזמן

אני בא לבריכה וכרגיל אני יודע שהוא עובד שם ובא עם התוכים
אני בא עם הכסף והכל ובסוף מה אני מגלה?

שהוא פוטר מהעבודה, ועכשיו לאחד שהיה את המספר טלפון שלו, נפל הפלאפון שלו עם הזיכרות ונשבר אז נמחק לו המספר ואי אפשר להשיג את המספר שלו.....

אבל אני אשיג אותו, וכשאני רוצה משהו אני לא מוותר :flame:

Itay 0076
Tuesday 17/06/2003, 22:08
בהצלחה לך..... :up:
איפה אתה גר?
הם מתרבים כמו גופים כשיש להם תנאים טובים...
איזה גודל הכלוב?
ד.א: יש לי מלא תוכים......

שמוליקיפוד
Wednesday 18/06/2003, 21:09
אני מפ"ת
הלוואי שיתרבו :brow:
אבל הכלוב נורא קטן

אוף אני לא הצלחתי להשיג את מספר הטלפון שלו כנראה שאיבדתי אותו לתמיד....
איזה ביש מזל!!!!!!! אני תמיד ביש מזל!

אולי אני אשאל בהנהלה של הבריכה אך כשאני בא אין שם אף אחד וכשאני הולך הם באים.......

איתי 0076
Saturday 21/06/2003, 10:33
הייתי ממליץ לך לנסוע לכפר קאסם...(בכלל לא מסוכן שם).
יש שם שוק תוכים עם מלא סוגים של תוכים והמחירים שם נוחים.
הוא פתוח בימי שבת בין השעות שבע בבוקר עד שתיים עשרה בצהריים.
הייתי ממליץ לך לקנות מבחור ששמו אליאס. אם אתה לא קונה ממנו רצוי שתקנה ממגדל אחר.
איתי

^@JoK3r@^
Saturday 21/06/2003, 13:30
חחחחחחחחחחח
למה שהוא יקנה תוכי ערבי????????? בטח למדו אותו לדבר בערבית....

Buia
Friday 27/06/2003, 08:18
טוב בחור המחיר שהוא עשה לך הוא בכלל לא מבצע...אם אתה גר קרוב לנתניה אני בשמחה ההיתי מביא לך שזכר ונקבה יחסית צעירים...בקשר לאוכל..אם אתה נתקע בלי אוכל קח תפוח עץ...חתוך חתיכה קטנה ממנו ושים את כל התפחות בכלוב אני מבטיח לך שאחרי יומיים לכל היותר ישאר רק הגרעין של התפוח הם חולים על זה

שמוליקיפוד
Tuesday 01/07/2003, 12:24
אני לא מצליח ליצור קשר איתו כשאני איצור איתו קשר זה הדבר הראשון שאני אגיד לו