צפה בגרסא המלאה : פורומים חדשים (ואירגונם כרגע...)

fish in heaven
Friday 12/10/2001, 19:19
טוב כפי שהועלה בדיון קודם, צריך לראות מהו מבנה הפורום האופטימילי....

כרגע קיימים הפורומים הבאים
כללי
צמחייה
דיסקוס
מלוחים
בע"ח אחרים
קשקשת ברשת

הפורומים הבאים מועלים על ידי לשיקולכם אם יש טעם להוסיף אותם

ציקלידים
עזרה ראשונה / בית חולים לדגים(דג חולה, מה לעשות)
לוח החלפות/מכירות של ציוד ודגים

עכשיו היתרונות של יותר פורומים - שאלות יותר מוגדרות
חסרון - יותר בילבול אפשרי, מעט הודעות בכל פורום, יותר עבודה לבדוק את כולם... למרות שיש את הודעות אחרונות שמאוד יעיל

כל פורום שמוצע כאן אם רוב האנשים יהיו בעד, יעלה.
אם יש פורום מסויים שאתם לא רוצים ויהיו מספיק אנשים, יירד.

Friday 12/10/2001, 20:03
שמע הרעיון נחמד מאוד אני חושבת לגבי ההחלפות והבית חולים הזה אבל יש אנשים שלא מסוגלים לזהות כל מחלה אולי כדאי שתפנה אל מומחה שמבין, באחד האתרים או הפורומים הידועים ותציע לו לשתף פעולה אם לזה לא יצא זה עדיין רעיון מגניב :smile:

Wild Blue
Friday 12/10/2001, 21:52
לפי דעתי זה רעיון מעולה
ומאוד יועיל להקלת פרסום הודעות בפורום הודעות בפורום וקבלת מידע ביתר קלות
כל הכבוד

elminister
Saturday 13/10/2001, 00:07
יותר מדי פורומים יכול להקשות....
אני בעד הרעיון של פורום "עזרה ראשונה"
ציקלידים יכולים להכנס לפורום "דגים"
ELMINISTER

קובי
Saturday 13/10/2001, 02:36
אני מסכים עם כפיר. יותר מדיי פורומים זה יכול סתם לסבך לכולנו את העניינים. למרות שפורומים ספציפיים לנושאים ספציפיים יכולים להיות דבר נחמד - אנשים מתבלבלים ויתבלבלו כל הזמן, וסתם ירגישו שעמוס להם מדיי בעין.

אם כבר - בואו נציע איזה פורום אחד שכדאי להוסיף. אבל אחד - פרטני, ספציפי: מחלות, או חנויות, או ספקים (קניות מכירות, זה יכול להכנס עם חנויות לדעתי ביחד בפורום אחד שממש יעזור לכולם). פורום ציקלידים מחולק כבר: חלקו בפורום דגים וחלקו בפורום דיסקוסים.

לגבי פורום דגי מים מלוחים - עד עכשיו לא ראיתי בו פעילות ערה. אוליי נשבית אותו ונחזיר אותו כשיעלה הצורך ?

fish in heaven
Saturday 13/10/2001, 09:21
אנשים יקרים :smile:
קובי יש טעם בדברייך, וגם בדברי האחרים כאן.
אבל הייתי מעדיף שיגידו
פורום 1 - כן
פורום 2 - לא
וכך הלאה....

אני אסכם את מה שקראתי עד עכשיו
עזרה ראשונה - אלמיניסטר, גלית,אני תומכים
החלפות - גלית ואני תומכים
מים מלוחים - דג זאב להוריד.
הודעות מנהלתיות - WILD BLUE בעד

בקשר ליותר מדי פורומים, להוסיף עוד שני פורומים (8 בסה"כ) זה לא יותר מדי. מעל 10 זה כבר מוגזם.

אז פשוט תכתבו ככה, (אם טעיתי בשיוך למעלה תגידו לי)
בקשר למומחה למחלות, לא קיים אתר כזה בעברית, שמטפל במחלות, לכן אין ממש מומחה :smile:

נ.ב. ההצבעה פתוחה רק בפני חברים רשומים, אנונימי שיגיע לא ישפיע, מסיבות מובנות.

Saturday 13/10/2001, 09:44
דניאל אני מסכימה עם דג זאב 1 אין הרבה אנשים שמגדלים דגי מים מלוחים מה לגבי המועדון? הנושא הזה נשכח?

קובי
Sunday 14/10/2001, 00:15
לגבי מועדון של מגדלי דגים, האמת היא שזה מצריך קצת יותר השקעה מאשר בניית פורום ואתרי דגים. את מסכימה שמדובר בחתיכת דבר שצריך להרים. אני חושב שכדאי שקודם כל נדבר על מפגש (ויש לנושא המפגש הזה כבר עץ) ואז אם נראה שאנחנו מצליחים להרים משהו כזה, נתחיל לשקול ברצינות מיסוד של מועדון מגדלי דגים ישראלי.

fish in heaven
Sunday 14/10/2001, 18:33
בקשר לפורום הודעות מנהלתיות וכיו"ב, אני חושב שאין בו צורך כעת, מכיוון שהוספתי את חלון החדשות למעלה.

לגבי המועדון, כמו שקובי אמר, קודם נארגן מפגש, ואז נראה מה עם המועדון, בנושא זה גם צריך לדבר עם פורומים אחרים. (קובי מה בקשר למקום המפגש ? זה בסדר ?)