צפה בגרסא המלאה : סקר על דיסקוסים.

Cobalt
Saturday 15/03/2003, 22:05
שלום
השבוע נמסר לי שבחנות מסוימת בארץ מכרו דיסקוסים לבנים (סנו וייט) ב 500-400 שקל לדג! וכן לאופרדים מיוחדים במחירים גבוהים.
האם זה ריאלי?
האים אנחנו מוכנים לשלם עבור המיוחדים?
תגובות חברה?
יחיאל

Wild Blue
Saturday 15/03/2003, 22:48
אני חוץ מזן אחד של דיסקוסים לא ממש איכפת לי מאיך נראים השאר (העיקר שיש לי כמה :G: )
לכן לי אישית מחיר שכזה נשמע מופרח יקר ו"הרסני" לחלוטין. אני לא היתי קונה דיסקוס כזה בכזה מחיר.

elminister
Sunday 16/03/2003, 03:40
כל אחד וגודל כיסיו ורצונו,
אפשר לקרוא לילד בשמו, בחנות דני דג חולון, מכרו את הדיסקוס הלבן (snow white) במחיר הזה,
עברתי שם ביום שישי לפני יומיים לראות...
ולא נשאר אף דג... משמע כולם, נמכרו...
אז קודם כל עובדתית, זה שאנחנו לא מוכנים לשלם עלהם מחירים כאלה, יש מי שמוכן,

ולגבי אישית - כניראה שלי אין כסף לסוגים האלה של הדגים, אני נהנה לגדל דיסקוסים קטנים לבוגרים, לשלם מחיר התחלתי נמוך ולראות אותם גדלים,

דודו דיסקוס
Sunday 16/03/2003, 08:16
יש מיוחדים ויש מיוחדים.
אני לא מאמין שלא היה אחד שלא היה רוצה לפחות איזה אחד או זוג של וויטי'ם.
אך על כך צריך לשלם...
דיברתי אתמול עם מגדל, והוא ממליץ בכלל להגיע לתערוכות ומשם לקחת, אומנם ישנו סיכויי החרמה במכס בארץ, אך עדיין שווה.
יש לציין שדגים בחו"ל נמכרים בהרבה יותר כסף, כשמדובר על זנים מיוחדים.
בכל אופן, אני הצבעתי על 200 ש"ח ואני חושב שזה עדיין מחיר יקר, אך הייתי מוכן לספוג.
בהצלחה לכולם...

דודו

צחי
Sunday 16/03/2003, 16:32
כל אחד והשיגעון שלו בחיים. לחלק זה בזבוז לאחרים זה הנאה.

לפני שנה ראיתי אצל חובב חיות בבית סנאי מעופף שהוברח לישראל. הוא שלם בזמנו בערך 300 דולר לחיה. זה חיה בגודל של עכבר. אני אז קניתי דיסקוסים ואשתי הצהירה עלי כמטורף. אחרי שהיא ראתה את הסנאי היא שחררה אותי מהתואר המכובד והעבירה אותו הלאה.

ןאם עסקינן בשיגעונות, לא מזמן בקרתי בביתו של ידיד שקנה קופסא של סיגרים שכל אחד עולה 35 דולר והיו שם חמישים והוא סחב אותם אישית בקופסא מיוחדת מחו"ל. ת'אמת הם היו מצוינים.

ומה תגיד על אנשים שקונים מסך פלסמה 62 אינץ או רכב ב-900000 ש"ח. כל אחד והשיגעון שלו.

קובי
Sunday 16/03/2003, 17:55
מצטער אבל בסקר חסרה עוד תשובה אחת כדי לקבל פילוח נאות של תשובות הגולשים.
אני למשל לא הייתי מוציא גם 100 שקל עבור הדיסקוס הזה. אני מגדל דיסקוסים ועם כל הכבוד אני לא ממש מבחין בהבדלים בין בלו דיאמונד לגרין דיאמונד ובין רק מרלבורו לבין פיג'ון בלאד עם פצעים.

העיקר שיש כמה דיסקוסים באקווריום שמשלימים צבע. אני לא אומר שזו הדעה שצריכה להיות לכולם - אבל שווה להוסיף את התשובה הזו לסקר כדי שאנשים כמוני שאוהבים דיסקוסים אבל לא יוציאו עליהם 100 שקל יוכלו לקבל ביטוי.

שוני ז"ל
Sunday 16/03/2003, 21:30
זו אולי סטיה מהנושא אבל קובי ידידי עם היה מדובר בדג מים מלוחים או שושנה או אלמוג האם היית עונה את אותה התשובה ?
:roll:

שוני ז"ל
Sunday 16/03/2003, 21:39
קשה לי לענות על הנושא כי אני עובד בכלל בשיטה אחרת .אני מקציב לעצמי סכום מסוים לקנית דגים ומחפש דגים יפים וכמה שיותר בסכום שהקצבתי והכי חשוב קטנים בני חודש וחצי... חודשיים ואני מגדל אותם באקוריום נפרד עד ל6" בערך ואז בוחר את מה שנשאר אצלי ומה לחלק לחברים .היתה תקופה באמת שאם ראיתי דיסקוס יפה וגדול קניתי וגם במחיר 250 300 שקל השיא שלי היה 400 שקל לסנייק גדול ויפה .