צפה בגרסא המלאה : ייעודם של פורומים:

קובי
Monday 08/10/2001, 11:36
במידה מסויימת עלו כאן קולות מחאה כנגד התפלספות ושטויות לא רלוונטיות שמופיעות בפורומים השונים. אציין הודעה שכנה שהועברה מן הפורום שלי אל הפורום הזה - ואשר כותרתה "הסתבכתי".

כאשר הוחלט להקים את מערכת הפורומים הזו, סוכם מראש שנתעקש על פורומים רציניים, איכותיים, בעלי דיונים מקיפים *ורלוונטיים* הקשורים לנושא הקרוב לליבנו.

לשם כך למעשה הוקם גם פורום "קשקשת ברשת" - אשר נועד לכל אותן "שטויות" לא רלוונטיות שאינן מתאימות לפורום דגים, צמחייה, דיסקוסים, מים מלוחים, בע"ח.

המטרה היתה לנקות את הפורומים המקצועיים משלל הודעות ההבל וזאת נעשה.

בנוסף - אני פונה לכל האנונימוסים למיניהם: יש מגוון שמות כיד הדמיון הטובה עליכם, להרשם באמצעותם ולגשת לפורומים כמשתמשים רשומים. זה לא אומר שנמחק מיידית הודעות של משתמשים אנונימיים - אבל נבדוק אותן בזכוכית מגדלת ונסלק אותן במקרה הצורך.

ובכל מקרה - חברים וחברות, אנא גלו קצת סבלנות ואורך רוח. מדובר בפורום חדש שייקח לו זמן להתייצב ולקבוע את הסטנדרטים שלו. ולמי שעדיין לא שם לב - אנחנו יושבים על סרוור חדש ומהיר, שבהחלט משפר פלאים את איכות הגלישה.

בהצלחה - ובכל בעייה, אתם מוזמנים לפנות למודרייטורים או לחברי הפורום.

elminister
Thursday 11/10/2001, 00:03
אמן גם אמן
ההצפה של השטויות שחזרה בפורומים אחרים לא תחזור כאן!!!!
so it shall be written so it shall be done
ELMINISTER

Thursday 11/10/2001, 21:53
בתאריך 2001-10-08 04:36, דג זאב 1 כתב:
בנוסף - אני פונה לכל האנונימוסים למיניהם: יש מגוון שמות כיד הדמיון הטובה עליכם, להרשם באמצעותם ולגשת לפורומים כמשתמשים רשומים. זה לא אומר שנמחק מיידית הודעות של משתמשים אנונימיים - אבל נבדוק אותן בזכוכית מגדלת ונסלק אותן במקרה הצורך.

אני אישית חושב שלא מזיק (לפורום) להיות אנונימי לחלוטין , יש לזה יתרונות רבים , אני לדוגמה לא מעוניין שמשתמשים שקוראים את הגיגי מייד יזהו אותם עם דבר שגוי שאמרתי בעבר , או לצבור כעסים מצד משתמשים שיוצא לי לא להסכים איתם יותר מדי פעמים.

אנונימי

fish in heaven
Monday 15/10/2001, 18:32
אין בעיה עם אנונימיים, לכן כל הפורומים פתוחים לכתיבה בפניהם.
אבל מצד שני אדם שכתב הודעה פרובקטבית, אם הוא חבר יש לנו אפשרות ליצור איתו קשר ולתהות על קנקנו, לעומת זאת לאנונימי לא תהיה את האופציה, ההודעה פשוט תימחק וגם לא תישלח לו הודעת הסבר מאותה סיבה.

בקיצור, אין בעיה אנחנו אוהבים את כולם ללא שום קשר למעמדו, רק פשוט הגרזן שלי משום מה אוהב אנונימיים יותר :grin:

עמירם ש.
Tuesday 16/10/2001, 10:02
... ובנוסף לכך, אנונימיים גם מסתכנים בכך שמי שלא אוהב הודעות אנונימיות פשוט לא יתייחס להודעותיהם.

קובי
Tuesday 16/10/2001, 10:46
יש לי בעיית ראייה קלה ומרתקת: כל ההודעות אשר נכתבות ע"י משתמש אנונימי, נחתמות באותו השם. לפיכך, אני חושב שכולן הודעות של אותו המשתמש. לכן יוצא שכרם של אנונימיים בהפסדם -

עמירם ש.
Tuesday 16/10/2001, 19:34
ההכרזה "אני מעוניין לשמור על עילום שם" מעוררת אצלי תמיד הסתייגות: למה הוא מנסה להסתתר? ממה הוא חושש? האם הוא מנסה לעבוד עלי? אולי הוא אינו בטוח במה שהוא אומר? אולי מסתתרים מאחורי דבריו מניעים שאינם לעצם העניין?

אני לא מדבר על מקרה של אדם המספר על התאכזרות שעבר חלילה בילדותו, או על אדם החושש כי יפגעו בו אם יזדהה. אני מדבר על מי שאומר "הנה העצה שלי, אבל אני מעביר לך אותה מן המחבוא". זה לא נראה לי סביר.

כמו שרמזתי, אני לא מתכוון להתייחס להודעות של משתתפים אנונימיים, אבל כיוון שכאן אנו דנים בעצם העניין - אתייחס בכל-זאת למה שאמר האנונימי כמה הודעות לפני: מה פירוש "לא מעוניין שיזהו אותי עם דבר שגוי שאמרתי בעבר"? אתה רוצה לרומם את עצמך מעבר למה שאתה באמת? אתה באמת חושש שכאנונימי יאמינו לך יותר?

אני מסכים בהחלט שאין צורך למסור את כל הפרטים האישיים (אני למשל לא מוכן למסור פרטים שכתוצאה מהם ניתן יהיה ליצור איתי קשר טלפוני, משום שאני רוצה לשלוט בעצמי על הזמן שאני מקדיש לעניין, אבל הדוא"ל שלי לעומת זאת הוא אמיתי לחלוטין). יחד עם זה, הייתי מעדיף אילו הפורום לא היה מאפשר לעב"מים להביע את דעתם.

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: עמירם ש. בתאריך 2001-10-16 12:36 ]</font>

קובי
Tuesday 16/10/2001, 21:16
מה גם - שאם אנחנו מכניסים דברים לפרספקטיבה הנכונה, ומבלי להמעיט בערכו של פורום נכבד זה והאנשים הנכבדים הכותבים בו -

מדובר בפורום של דגים.

מה כבר יכול להיות נורא בזה שידעו שאדם X כתב משהו בפורום של דגים ? ושנוכל לקשר את ההודעות האחרות שהוא כתב אליו ?

ובמילים אחרות - זה כולה פורום לדגים. בשביל מה לשמור על אנונימיות ? מה ? אנחנו לא נרצה להחליף איתך דגים ? אנחנו לא נרצה למכור לך דיסקוסים ?

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: דג זאב 1 בתאריך 2001-10-16 14:25 ]</font>

fish in heaven
Tuesday 16/10/2001, 21:34
כל הטיעונים שלכם נכונים ובמקומם
אבל אין שום טעם למנוע מאנונימיים להביע את דעתם - הרי באינטרנט כולנו אנונימיים, אז מה זה משנה אם מצהירים את זה או נותנים שם משתמש מזוייף ?

כל אדם יעשה מה שבא לו כל עוד זה לא ייפגע בתיפקוד הפורום.
אנונימיים היו תמיד וישארו תמיד והם חלק מנוף האינטרנט. כל אחד יכול להתייחס אליהם איך שבא לו. אבל אכן הם לא נמצאים במעמד של חברים "מלאים" בפורום - קצת קשה להגיד שאתה מגיע למפגש כאשר אתה אנונימי, או להצביע בהחלטות וכיו"ב...

בקיצור העיקר הדגים כמו שקובי אמר :smile:

קיפודג
Wednesday 17/10/2001, 15:44
טוב נרשם למערכת.

אני פשוט איני חושב שגם השמות שמוזכרים במערכת עומד משהו מאחוריהם.

אבל מהתגובות הבנתי שעדיף שארשם.

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: קיפודג בתאריך 2001-10-17 08:46 ]</font>

עמירם ש.
Wednesday 17/10/2001, 18:12
אתה צודק. בלי להזכיר שמות, אני מכיר מישהו שבגילגוליו הקודמים דווקא הזדהה בשמו, אבל בפורום הזה הוא מעדיף להסתתר מאחורי טיעונים תיאלוגיים חסרי שחר... (סתאאם).

קובי
Wednesday 17/10/2001, 23:31
הנה - סוף סוף אני יכול לשים את האצבע על משהו שעמירם כתב, ולאמר חד משמעית שבהודעה הזו הוא *לא* יורד עליי :grin:

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: דג זאב 1 בתאריך 2001-10-17 16:32 ]</font>

קיפודג
Thursday 18/10/2001, 06:24
בתאריך 2001-10-17 11:12, עמירם ש. כתב:
אתה צודק. בלי להזכיר שמות, אני מכיר מישהו שבגילגוליו הקודמים דווקא הזדהה בשמו, אבל בפורום הזה הוא מעדיף להסתתר מאחורי טיעונים תיאלוגיים חסרי שחר... (סתאאם).

אני מעדיף שלא לשחק , מי אני ומה שמי .

עכשיו לעניין.

זה שבגלגולי הקודמים השתמשתי בשמי ועכשיו לא זה בגלל הסיבות שציינתי לעיל , וזה רק מוכיח לך שבטיעוני יש מן האמת.

חשבתי שתשובות ענייניות לא יגרו אצל שאר חברי הפורום את בלוטות הכעס , לצערי טעיתי , ועכשיו אני מעדיף להתחבא מאחורי שם נפוח ודוקרני.

fish in heaven
Thursday 18/10/2001, 07:56
*דוחף את האף*
קיפודג, עמירם אם יש לכם משהו לסגור בינכם בבקשה לעשות את זה בפרטי.
*FADE AWAY*