צפה בגרסא המלאה : היום שמעתי סיפור מענין

הסניק סקין
Monday 24/12/2001, 05:14
בחור שחיסל אקוריום דיסקוסים ועבר לאקוריום ריף סיפר לי שקנה סלעים מיוחדים ויקרים שהם הבסיס (כמו שהבנתי ממנו) לכל השושנים והדגים שהוא הכניס .מסתבר שבסלעים שאותם מביאים מעומק הים היו סרטנים והם התרבו בלי שהוא הרגיש והתחילו לאכול את השושנים והדגים שהוא הכניס מה אני הגיד לכם הבחור בפניקה ומחפש מוצא את ההמשך לסיפור הספר בפעם הבאה שאני אפגוש אותו

ברקודה
Monday 24/12/2001, 05:33
תגיד לחבר שלך שימצא לו תמנון קטן- הוא יחסל
את הסרטנים-גם אבונפחה יכול להיות יעיל מאוד

קובי
Monday 24/12/2001, 06:20
תמנונים אני לא יודע אם הוא יוכל למצוא (באמת מגדלים אותם בארץ ?? זה פשוט דבר גדול, כי יש לתמנון אינטליגנציה של כלב בערך וזה יצור שנקשר אליך ומחזיר אהבה).

אבל אבו נפחא... יש בכל פינה. רק שישים לב שיש המון סוגים של אבו נפחא וחלק מהם מאד תוקפניים לדגים אחרים.

ברקודה
Monday 24/12/2001, 07:20
תמנון הוא אכן האינטיליגנטי בין הרכיכות וגם יש לו את היכולת ללמוד אבל לא הייתי מגזים ואומר שיש לו אינטיליגנציה של כלב- הוא גם ממש
לא נקשר לבעלים

עודד
Monday 24/12/2001, 13:56
ניתן להשיג תמנונים בארץ אולם זה לא יהיה הפתרון האופטימלי לבעיה.

elminister
Monday 24/12/2001, 15:41
...הוא נקשר לבעלים...דרך כפתורי הצמדה על זרועותיו....

מה יש?! קצת הומור...

קובי
Tuesday 25/12/2001, 06:48
הוא אכן נקשר לאנשים. מסתבר שהוא מסוגל לזהות מדריכי צלילה אשר מגיעים באופן קבוע עם קבוצות צלילה לטיולים תת מימיהם - והוא עט עליהם בחיבוק עד שהם מלטפים אותו.

קובי
Tuesday 25/12/2001, 06:50
ויותר מזה - בארצות הברית איכסנו אותם בכל מיני אקווריומים מעניינים כדי לראות עד כמה הם גמישים/חכמים/זריזים וכו'. הם אכן זיהו מגדלים והיו כאלה שהם הביעו כלפיהם יותר חיבה מלאחרים.
מבחינת אינטליגנציה - הם אכן חכמים כמו כלבים (יש כאלה שאומרים שהם חכמים יותר - אבל זה כבר לא מוכח)

Cobalt
Wednesday 26/12/2001, 05:38
אם להתיחס לנושא המקורי ולא לאוקטופיאדה ,,,
תמיד מזהירים מפני טרמפיסטים לא רצויים במשלוחים של חול חי או של אבן חיה.
אם ידידנו היה קצת יותר קפדן בנושא הבידוד- קרנטנה
הוא היה חוסך לעצמו לא מעט עוגמת נפש...
קובלט

Thursday 27/12/2001, 21:47
ובכן הפתרון לבעיה פשוט כל שעל חברך לעשות הוא בלילה לפני כיבוי אורות לשים צנצנת זכוכית מאורכת בצמוד לאחד הסלעים (בזוית) ובתוך הצנצנת לשים חתיכה קטנה של נקניק, הסרטן יכנס לאכול ולא יצליח לצאת. כך לחזור על הפעולה עד שיוצאו כל המורדים.