צפה בגרסא המלאה : אצות חוטים

גלעד
Saturday 22/12/2001, 03:41
משהוא יודע איפה אפשר לקנות אצות חוטים?
(בשביל לקשור על עץ...)

fish in heaven
Saturday 22/12/2001, 04:46
לקנות :???:

וברצינות, פשוט לך לחנות אקווריומים ותחפש את זה שמה, אף מוכר לא ימכור את זה.... זה נמצא במים, לא נראה לי שמישהו מוכר את זה...
אבל במקום זה ממליץ על JAVA MOSS, צמח אמיתי מתאים בדיוק למטרה שאתה צריך, תריץ חיפוש ברשת, תראה שזה מושלם בשביל מה שאתה צריך.

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: fish in heaven בתאריך 2002-02-15 14:19 ]</font>

קובי
Saturday 22/12/2001, 07:40
דניאל - סבורני שלג'אווה מוס התכוון בחורנו.

בכל מקרה - מדובר במין משהו ירוק מסריח (לאללה!) שקונים וקושרים עם חוט מסביב לגזע עץ שקוע במים. (אוליי בגלל זה קראת להן אצות חוטים ידידי ?).

זה עולה בערך 10 שקלים לקופסת פלסטיק מלאה. הג'אווה מוס צריך המון אור ופחמן דו חמצני כמו כל צמח אחר (בניגוד לאצות למשל, שאם שנייה לא תסתכל יכסו לך כל פינה) לכן רצוי למקם אותו בנקודות גבוהות ומרכזיות באקווריום.

לשער הירוק הזה יש בעייה קשה אחת: חלזונות.
המון המון המון חלזונות. הם פשוט באים ביחד, אז כדאי שתתכנן כבר עכשיו אוכלוסייה של אוכלי חלזונות שלא אוכלים צמחייה (בוטייה לא מתאים כי הוא חוגג על הירוק ירוק הזה).

עמירם ש.
Saturday 22/12/2001, 07:50
דווקא לפי כל המאמרים המוס דורש תאורה חלשה ומעדיף לחיות בצל. אתה משוכנע שאנחנו מדברים על אותו צמח? זה שקניתי היה יקר הרבה יותר (בשני מקומות שונים), לא הסריח כל עיקר, לא הכיל שום חילזון - אבל זה לא אומר כלום, והצליח להיקלט רק בחלקים המוצלים יותר.

Wild Blue
Sunday 23/12/2001, 04:17
לי דווקא לא עלה כלום לקנות ג'אווה מוס.
זה היה מסובך בתוך שורש של צמח שקניתי אז בסך הכל הוצאתי את זה החוצה וקשרתי את זה לעץ
זה לא הסריח כלל ולא היו בזה שום חלזונות.
זה גודל לי מהר מאוד על העץ ואחד השרימפסים שלי החליט שזה הגינה שלו והוא מטפח אותה- אוכל אצות שגודלות שם מסדר את הג'אווה דואג שהיא תהיה מחוברת (ממש רואים אותו מחזיק את העלים ודוחף אותם לכיוון הגזע) פשוט מדהים.

גלעד
Monday 24/12/2001, 00:10
התכוונתי כאמור ל"Java Moss", רק שבחנויות ששאלתי לא יודעים מה זה,
אתם יודעים איפה אפשר לקנות את זה?

fish in heaven
Monday 24/12/2001, 05:46
ראיתי בדני-דג ראשל"צ אבל זה עולה 20 ש"ח :mad:
אני מאוד מקווה שאנשים כאן יביאו קצת למפגש פורום הבא :smile: - זה הרי לא בעיה להביא :wink: וגם אני רוצה