צפה בגרסא המלאה : מה שם המשפחה שלך, דג?

shaykatzir
Sunday 01/12/2002, 15:02
הכנסתי לאקווריום דג Sweet-lips; לא ברור לי לאיזה משפחה שייך הדג... האם מישהו יכול לעדכן אותי למען אוכל לאתר אינפו' לגביו ברשת? (לא כל-כך הבנתי מה אמרתה בפלפון, אודי :)

shaykatzir
Sunday 01/12/2002, 16:38
מצאתי- Plectorhinchus chaetodonoides

קובי
Sunday 01/12/2002, 22:10
שי ! אחרי שאיתרת מאמרים ומידע לגביו ברשת, למה שלא תכתוב לנו עליו פרופיל ? אתה יכול לראות כיצד פרופילים אחרים בפורום מופיעים. :green: :down: :hair:

shaykatzir
Sunday 01/12/2002, 22:35
קובי, לפני שנכנסתי לתחביב בניתי בסיס נתונים ענק עם תמונות, תאורים קצרים, מידות, מחירים, רמות סיבוכיות של הגידול, מזון נחוץ, משפחות וכיוצ"ב לכל דגי המים המלוחים. אשמח לצרוב ולשלוח לך אותו למען תעשה בו ככל העולה על רוחך כולל שילובו באתר הזה שעובד בעצמו מול mySQL.

שלח הודעה במידה ורלוונטי.

באשר לדג הספציפי הזה מצאתי בעיקר את העובדה שראוי להכניס אותו לנושא "דגים שלא צריך לקנות" בפורום האחר. האמת שקנו לי אותו כמתנת הפתעה, כי אני לא הייתי קונה אחד.

קובי
Monday 02/12/2002, 01:34
תשמע - זו ההצעה הכי מפתה שקיבלתי בזמן האחרון - אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי בבקשה ? :green: אני מקווה שאוכל להעביר את המסד הזה לפורום או לאתר לטובת כולם !

shaykatzir
Monday 02/12/2002, 01:47
תצטרך א. להמיר אותו מאקסס ל mySQL ב. לכתוב כמה דפי web שיגשו אל הטבלאות. (יש שתי טבלאות מקושרות- טבלת דגים וטבלת משפחות דגים הכוללת, שכחתי להזכיר, גם התאמות בין בני משפחה אחת לאחרת). אפשר לבסס על זה יופי של אפליקציות רשת, למשל אפליקציה פשוטה בה יכניס משתמש את הדגים שיש לו באקווריום, יגדיר את עצמו כמתחיל (למשל) ויבקש במצב כזה לראות איזה דגים הוא יכול להוסיף שגם יתאימו לדגים האחרים באקווריום שלו וגם להיותו מתחיל.

אם יהיה ספונסור לעניין, אהיה אני מוכן לכתוב את דפי הweb הללו ולבצע את ההמרות הדרושות.

אם לא, שלח לי את כתובתך הפיזית בדואל, אצרוב לך את בסיס הנתונים על CD ואשלח.

shayka@netvision.net.il

elminister
Monday 02/12/2002, 02:02
אם תצטרכו עוד כלי עבודה יותר נוח במקום לשלוח CD , אני אקצה לכם את הFTP שלי לטובת הנושא