צפה בגרסא המלאה : טבלת השוואת מחירים של אקוריומים וציוד

אליעד
Wednesday 19/12/2001, 18:47
בס"ד
למנהל הפורום,
שלום ,
שמתי לב שהרבה שואלים על מחירים אולי כדאי שתבנה טבלת מחירים של אקוריומים ןציוד שונה לאקוריומים ונעשה השוואה בין כל החנויות ואיך אומרים הטוב ביותר והזול ביותר לוקחים את כל הקופה ובסופו של דבר אנחנו,גולשי הפורום נרויח מה אתה אומר ?

elminister
Wednesday 19/12/2001, 19:18
המחירים משתנים...
בהתאם לדגם,סוג,המחיר מהיבואן המשתנה לעיתים קרובות
ומידת יחסך עם המוכר וגובה ההנחה שהוא מוכן לתת...
לכן זה לא כל כך פשוט....
ELMINISTER

אליעד
Wednesday 19/12/2001, 19:53
בס"ד

אפשר לעשות טבלה ולעדכן אותה פעם בחודש. מדובר על השוואת בין אקורימים סטנדרטיים וציוד רגיל ולהוסיף מתחת לטבלה את הציוד ו/או אקורויומים החדשים שמגיעים מחו"ל (בינינו כמה שינויים כבר יש....)
לגבי ההנחות/ההתמקחות עם המוכר אתזה לא להכניס אלא כל אחד יעשה את השיקולים שלו פחות או יותר ההנחה שהוא חושב שיקבל...

fish in heaven
Thursday 20/12/2001, 00:59
אכן רעיון לא רע בכלל אפילו משבוח :up:
אבל זהו פורום דגים, והדבר שאתה מציע מתאים לאתר, לכן תפנה לבעלי האתרים, ואם תגיד שאתה מוכן לעזור אני מניח שהם יישמחו מאוד,
למען האמת עדיף שבעלי האתרים בפורום ייענו בעצמם להודעה הזאת :smile:

קובי
Friday 21/12/2001, 06:35
וכמה בעלי אתרים יש בפורום הזה ? :roll:

אני חושב שעולות כאן מספר בעיות אפשריות: לפי איזה מחיר נלך ? על פי איזו חנות נתבסס ? האם עליי לבנות טבלה של חנויות והמחיר של אותו המוצר בכל חנות ? אם כן - איזו חנות תיבחר לטבלה הזו ?

אם תפתרו לי את הבעיות הללו - אין לי בעייה כלל וכלל לארגן דף השוואת מחירים בפורום שלי. אבל אני צריך DataBase חבר'ה. אני לא יכול להתחיל עכשיו להסתובב בכל החנויות במשק הישראלי עם נייר ועיפרון (פאלם פיילוט)

אז אם תתחילו להעלות מחירים לפורום, אני אתחיל לארגן אותם בקובץ HTML וכשתהיה כמות של לפחות 25 מוצרים, אני אכניס את העסק לאתר שלי ואעדכן כל כמה זמן. הולך ?

אתם יכולים בהחלט לשרשר הודעות עם מחירים לעץ הזה.

כמו שאמרו למעלה: בלי הנחות חברים ובלי כלום, המחיר הטבעי של מוצרים.

אודי
Friday 08/02/2002, 00:16
בינינו, רעיון מצויין. אם אכן יהיה אוסף מסודר של מחירים בחנויות השונות, נוכל לרכוש בצורה מושכלת בעתיד.
בתקווה שאחרים שותפים לתחושותי.