צפה בגרסא המלאה : צנרת PVC חייב עזרה

אלטום
Monday 14/05/2012, 18:37
איזה כיףף אני מקים סוף סוף ריף ההקמה תהיה אטית (בגרויות).למי מומלץ לפנות לבניית צנרת לאקווריום 1.20רוחב60ו70גובה.מה לומר בדיוק למוכר:flamingmad:אין לי מושג לגבי צנרת לסאמפ (אני תמיד עבדתי אם פילטרים חיצוניים) האקווריום עומד בסלון אך קרוב לחדרי שינה אז אני חייב שהרעש היה נמוך מאוד בקיצור אני צריך שתכוונו אותי לאדם שמרכיב צנרות כאלה ומה בדיוק לומר לו בשביל שהצנרת תהיה טובה ושקטה:up:

תוכלו לכוון אותי להקמות ומאמרים על צנרות סאמפ וכו:lol:

סליחה על החפירה אני מתרגש חחחח

מטי
Monday 14/05/2012, 20:30
משתמע מדבריך שאתה מתכוון לעשות את הצנרת בעצמך אבל לאור חוסר הידע וההבנה שאתה מציג פה הייתי מציע לך לחשוב על זה פעמיים ולשקול בחום להביא בעל מקצוע הביתה שיתכנן וירכיב לך את הצנרת, ההבדל במחיר לא יהיה דרמטי אבל ההבדל בתוצאה הסופית כן יהיה.

דבר עם בוני האקווריומים שמפרסמים פה באתר או עם נטיף, תציג להם את התנאים ומה אתה רוצה להשיג וקבל הצעת מחיר, לדעתי תגלה שההפרש בין קניית החומרים במחיר מלא לעומת בעל מקצוע שקונה חומרים במחיר מוזל משמעותית אבל מוסיף לך את עלות העבודה לא יהיה כל כך גדול.

אלטום
Monday 14/05/2012, 22:41
לללא אני רוצה שמישהו יבנה לי פשוט התקשרתי לבעל מקצוע והוא שאל אותי באיזו צנרת אני מעוניין(דרך בנייה)ולא ידעתי מה לומר לו אז אני פשוט שואל אותכם
איך להסביר לבעל מקצוע לבנות לי את הצנרת בדרך השקטה ביותר:up:

אלון.ו
Monday 14/05/2012, 22:48
בעלי מקצוע שבנו מיכלים של מים מלוחים ידעו מה לעשות,
ציין להם את מידות המיכל, מידות הקדחים והגובה מהמיכל לסאמפ
עדיף שתצרף תמונות...

בהצלחה.