צפה בגרסא המלאה : חוויה מדהימה-בלינוי ! !

elminister
Tuesday 02/10/2001, 22:19
סיפור כייפי שאני רוצה לחלוק איתכם:

הסיפור מתחיל בהצצה לאקווריום שלי...והגעה למסקנה שחסרה בו המון צמחייה....
איפה נקנה צמחים??? שמעתי על משתלה באזור עמק-חפר (במושב שדה-יצחק).... הרמתי גבה ואמרתי איפה זה????
אבל החלטתי להכנס אל ההרפתקה ולנסות לחפש....
לאחר מ"ס שקרים לבנים לחברה האהובה שאנו נוסעים "לטיול" נסענו לכיוון עמק חפר.. 4 רמזורים אחרי צומת בית-ליד פנינו ימינה ונסענו 13 ק"מ על לשדה-יצחק (משק מ"ס 5)
אלי -אחד מבעלי המקום קיבל את פנינו בהכנסת אורחים שטרם ראיתי כמוה...
הסביר על כל צמח שעה ארוכה והמליץ...
חשוב לציין כי "לינוי" לא מוכרות כלל צמחי מיים לצרכן הפרטי אלה כמעט תמיד מייצאות לח"ול...
הצמחים היו מדהימים... ולקחתי המון (כל צמח עלה בערך 10 שקלים).
וכאן קרה המשבר!! אלי לא מקבל ויזה או כל כרטיס אשראי אחר... אז האיש המדהים הזה אמר "לא חשוב" תשלם לי בפעם הבאה שתעבור כאן...
"ןמה עם כוס קפה שחור על חשבון הביית?"...
מה אני אגיד לכם... (בסוף כן היה לי כסף מזומן..)
פגשתי בן-אדם מדהים, צמחים יוצאים מין הכלל, מחירים הכי טובים שראיתי בארץ..והרבה נשמה טובה ורצון טוב שגורמים לך למרות הכל לאהוב את המדינה שלנו בגלל האנשים, והאוירה, והנופים...
יופי של טיול !! אני ממליץ לכולכם להעשיר את הצמחיה בצמחים מדהימים שלא רואים כל יום (ותסלחו לי שאני לא מפרט את הסוגים ותת-הסוגים שלהם כי התבלבלתי מרוב העושר הזה.. נאמר רק שיש 2 חממות ענק...עם עשרות סוגים של צמחי מיים לאקווריומים, וברכות דגים).
הטיול הזה הוכיח לי שלא רק דגים וצמחים מדהימים-אלה יש גם אנשים שיסבו לך המון אושר!
מומלץ בחום !

"לינוי" מושב שדה יצחק-משק מ"ס 5

ELMINISTER

fish in heaven
Tuesday 02/10/2001, 23:52
כן כן
אני מכיר היטב את הטיולים האלה, שב"מקרה" עוברים ליד חנות דגים :grin:

ולצערי שקניתי את הצמחים שלי לא ידעתי על לי-נוי כל-כך והייתי עצלן, אבל פעם הבאה אני אסע !!! (למרות שעכשיו אני בקטע של להחליף צמחים עם אנשים... )