צפה בגרסא המלאה : הסוף לאין שולדר-התחדשתי ברד שולדר אמיתי(תמונות)

tangi
Friday 11/02/2011, 23:13
טוב,אז סוף סוף לאחר כמה אכזבות מ"ניסיונות זיוף" התחדשתי היום ברד שולדרית "אורגינלית"(נקבה) מהממת.
הנה היא רק כשעתיים לאחר האיקלום ולאחר שבילתה כ-3.5 שעות בשקית ובדרכים :

http://img192.imageshack.us/img192/2741/004nbm.jpg

http://img51.imageshack.us/img51/3144/008hzy.jpg (http://img51.imageshack.us/i/008hzy.jpg/)

http://img51.imageshack.us/img51/8193/010uwt.jpg (http://img51.imageshack.us/i/010uwt.jpg/)

http://img62.imageshack.us/img62/7729/013gj.jpg (http://img62.imageshack.us/i/013gj.jpg/)

aavvii
Friday 11/02/2011, 23:14
איך אתה יודע שזו נקבה?

tangi
Friday 11/02/2011, 23:20
איך אתה יודע שזו נקבה?

ע"פ הראש :אצל הנקבה הוא חלק כאשר אצל הזכר הוא מחוספס (נכון בד"כ רק לגבי הרד שולדר)

ליאור לובטון
Friday 11/02/2011, 23:23
תיתחדש אחי .
תסתכל טוב שאיין דגים שנוגסים לה בזנב כי ניראה לי כבר נגעו לה בו :D

tangi
Friday 11/02/2011, 23:30
תיתחדש אחי .
תסתכל טוב שאיין דגים שנוגסים לה בזנב כי ניראה לי כבר נגעו לה בו :D

תודה,בינתיים אף אחד לא נוגע בה ונקווה שכך ימשיך.הנגיסות זה מהמלחמות ביניהם/ן באקוו' בחנות ולמעשה היא היתה הדומיננטית (גם כלפי זכר ) באקווריום ממנו יצאה.

פיליפ
Friday 11/02/2011, 23:41
מברוק....קצת רזה, תאכיל הרבה ותעקוב האם אוכלת.

צחי ד
Friday 11/02/2011, 23:42
תתחדש שרון. יש לה הרבה פוטנציאל :wink:

אז מה שמכרו לך בחנות השניה בטוח לא רד שולדר?

או רד שולדר באיכות נמוכה?

matan27
Friday 11/02/2011, 23:44
תתחדש, מה הגודל של הדג?

פיליפ
Friday 11/02/2011, 23:58

צחי....מה שנמכר לנו בזמנו הוא אכן רד שולדר.....פשוט הדגים מהטבע גדולים הרבה יותר ולכן נראים שונה.לאף אחד לא היה נסיון בגידול דגים אלו מדגיג לבוגר....היום יש לי.הדג משנה את צבעו לחלוטין וכמה פעמים לאורך התבגרותו....הדג בסטרס ניראה שונה לגמרי מאשר דג רגוע.....וכ"ו.יש ימים שאלו אצלי נראים בדיוק כמו מה שכולכם מכירים ויש ימים שלא.אמנם לי לא משנה אם הם רד שולדר או לא אבל את האמת יש לאמר.אני הסקתי מסקנות מוקדם מדי והמהירות כמו שנאמר מהשטן.היות ואני הייתי בין הספקנים אני רואה חובה להתנצל בפני פרשריף והספק שלו פומבית ואת זה אני עושה פה ועכשיו.אני מבקש שתפסיקו גם אתם את העניין הזה.הייתי עושה את זה בפורום שלו אבל אסור לי.

ליאור לובטון
Saturday 12/02/2011, 00:00
צחי....מה שנמכר לנו בזמנו הוא אכן רד שולדר.....פשוט הדגים מהטבע גדולים הרבה יותר ולכן נראים שונה.לאף אחד לא היה נסיון בגידול דגים אלו מדגיג לבוגר....היום יש לי.הדג משנה את צבעו לחלוטין וכמה פעמים לאורך התבגרותו....הדג בסטרס ניראה שונה לגמרי מאשר דג רגוע.....וכ"ו.יש ימים שאלו אצלי נראים בדיוק כמו מה שכולכם מכירים ויש ימים שלא.אמנם לי לא משנה אם הם רד שולדר או לא אבל את האמת יש לאמר.אני הסקתי מסקנות מוקדם מדי והמהירות כמו שנאמר מהשטן.היות ואני הייתי בין הספקנים אני רואה חובה להתנצל בפני פרשריף והספק שלו פומבית ואת זה אני עושה פה ועכשיו.אני מבקש שתפסיקו גם אתם את העניין הזה.הייתי עושה את זה בפורום שלו אבל אסור לי.

פליפ הסוורומים שיש לך עולם אחר לאומת הדג בתמונה

פיליפ
Saturday 12/02/2011, 00:06
זה לא עולם אחר.....הדגים האלו חטיארים מהטבע ולכן הם נראים ככה.

אגב, איך אתה יודע?, ראית את אלו אצלי?

ליאור לובטון
Saturday 12/02/2011, 00:07

העלת סרטון לא מיזמן . טוב אם את יודע שזה כן רד שולדר אמיתי מה שיש לך בסוף
מי אני שיתווכח .:wink:

tangi
Saturday 12/02/2011, 00:18
מברוק....קצת רזה, תאכיל הרבה ותעקוב האם אוכלת.

תודה פיליפ,בחנות אכלה כמו חזירה וגם אצלי בינתיים משתתפת בכל ארוחה.
ממחר תקבל (יחד עם כולם) למשך כמה ימים כמה ארוחות אולי קצת פחות טעימות ממתכון מצויין הכולל פלגי'ל שלמדתי עוד מימי הטרופאוסים :wink:

תודה צחי,בחנות השנייה וגם השלישית (קניתי בשתי חנויות בעבר) מה שנמכר לי לא מדגדג וגם לא ידגדג את קצה קצהו של הדג הזה גם בעוד שנתיים שלוש.מה שנמכר לנו גם אם הוא רד שולדר(ואני לא שולל זאת) הוא כנראה מרביית שבי ובאיכות נמוכה בהרבה מהשולדרים טבע .
יש דגים ,שכדי לספק בדיוק את מבוקשך ואת האיכות לה אתה מצפה שצריכים לקנותם בוגרים,אין מה לעשות ואין הנחות ,פשוט ככה (כמובן לא הכללתי את כל הסוגים /מינים).
תתחדש, מה הגודל של הדג?

תודה מתן ,אני מעריך את גודלה כ-15 ס"מ ,אולי אפילו קצת יותר.

tangi
Saturday 12/02/2011, 00:23

פיליפ,לשני ולשחר יש רד שולדרים טבע קטנים הרבה יותר (צעירים מאוד ולא חטיארים) וגם הם נראים עולם אחר מאלה המדוברים ולא אמרתי שהם לא יפים,יפים אפילו מאוד אבל לא כמו אלו שאחת מהן קניתי היום.

פיליפ
Saturday 12/02/2011, 00:23
שרון, בן כמה הדג לדעתך?

tangi
Saturday 12/02/2011, 00:24
שרון, בן כמה הדג לדעתך?

:up: תראה תגובה אחת למעלה פיליפ

אביב לוטטי
Saturday 12/02/2011, 00:27
הי שרון
נראה שהיא התאקלמה יפה..., הרבה יותר יפה מאשר בשקית או בחנות :wink:
תתחדש היא יפיפיה...

tangi
Saturday 12/02/2011, 00:29
הי שרון
נראה שהיא התאקלמה יפה..., הרבה יותר יפה מאשר בשקית או בחנות :wink:
תתחדש היא יפיפיה...

תודה אביב,היא היתה בסטרס מטורף.

פיליפ
Saturday 12/02/2011, 00:31
:up: תראה תגובה אחת למעלה פיליפ

לא ראיתי גיל

ליאור לובטון
Saturday 12/02/2011, 00:32
תראה תמונה של הדג שלך פליפ שנשווה :)

אביב לוטטי
Saturday 12/02/2011, 00:35
כן ראיתי, בנסיעה היא קיבלה גוון אפור

tangi
Saturday 12/02/2011, 00:41
לא ראיתי גיל

אין לי מושג פיליפ אבל ראיתי כאלו אצל שני ושחר כפי שצינתי קודם מחצית הגודל אם לא יותר ובאותה איכות וצבעים שכבר החלו לקבל ושים לב גם לעיניים הצהובות והמטריפות שלא קיימות באחרים.
רוצה ניתן לשניים עוד חצי שנה ,מספיק? נראה מה אז יציגו ,לא מאמין אבל ...

אבי.
Saturday 12/02/2011, 00:59
מברוק שרון...תהנה :up:

tangi
Saturday 12/02/2011, 01:01
מברוק שרון...תהנה :up:

:up: תודה אבי ,מקווה מאוד :wink:

פיליפ
Saturday 12/02/2011, 01:11
תראה תמונה של הדג שלך פליפ שנשווה :)

כדי לא להסיט את נושא העץ הזה פתחתי עץ חדש....תסתכל שם.

gil12
Saturday 12/02/2011, 10:48
יפה

tangi
Saturday 12/02/2011, 18:59
היום ,לאחר 24 שעות כבר מרגישה משוחררת יותר ומסתובבת בכל האקווריום :wink:

GT3000
Saturday 12/02/2011, 19:13
תתחדש שרון, בחירה מוצלחת. :love:
רואים שיש לה פוטנציאל להיות דוגמנית. :wink:

ארז75
Saturday 12/02/2011, 19:20
איזה ראש כחול מדהים וגוון אדום יפה :love:
ואתה עוד היית ספקטי במהלך הנסיעה.

כמו שאמרתי לך אקווריום גדול עם תאורה טובה והיא נראית בליגה אחרת מכל שאר הדגים שאצלך.
עכשיו בגללך אני עצבני שגם לא לקחתי אחד. :evil:

מדהיםםםםם

aviad.syd
Saturday 12/02/2011, 20:09
העיניים מושלמות!!
(בזמן האחרון אני ממש שם לב לעיניים.. לדעתי זה חשוב ומעיד על רמת הדג)

פיליפ
Saturday 12/02/2011, 20:18

ארז, קצת ברצינות, אני מסתכל שוב ושוב על התמונות ששרון העלה.

על איזה כחול אתה מדבר....ועוד מדהים?
יש משהו שאני מפספס?

יואב הוזמי
Saturday 12/02/2011, 21:09
נקבה יפה, אהבתי.:up:
ארז, בקשר לכחול, הוא עדיין לא מדהים, אבל מאמין שעם הזמן הוא יתחזק.

שבוע טוב

tangi
Saturday 12/02/2011, 22:17
ארז, קצת ברצינות, אני מסתכל שוב ושוב על התמונות ששרון העלה.

על איזה כחול אתה מדבר....ועוד מדהים?
יש משהו שאני מפספס?

נקבה יפה, אהבתי.:up:
ארז, בקשר לכחול, הוא עדיין לא מדהים, אבל מאמין שעם הזמן הוא יתחזק.

שבוע טוב

ארז ועוד כמה חברים היו איתי וראו כבר את הדג במציאות אז יהיה קשה להתווכח איתכם דרך תמונות ,אבל אם לא הצלחתם גם דרך התמונות לראות כחול גם לא נורא,עיוורון צבעים זה עניין די שכיח :wink:

יואב הוזמי
Saturday 12/02/2011, 22:24
שרון, לא אמרתי שאין כחול..... יש כחול, אבל הוא עדיין לא במלוא הפוטנציאל.
עוד חודש חודשיים צלם שוב ואז תראה איזה שינוי יהיה בכחול.:up:

tangi
Saturday 12/02/2011, 22:25

תודה אלון,חבל שלא היית באיזור היינו יכולים להפגש :wink:

כמו שאמרתי לך אקווריום גדול עם תאורה טובה והיא נראית בליגה אחרת מכל שאר הדגים שאצלך.
עכשיו בגללך אני עצבני שגם לא לקחתי אחד. :evil:
מדהיםםםםם

תודה ארז ,אל תצטער יהיו עוד הזדמנויות לא?

העיניים מושלמות!!
(בזמן האחרון אני ממש שם לב לעיניים.. לדעתי זה חשוב ומעיד על רמת הדג)

:up: תודה,סוף סוף אחד שעלה על הפואנטה שזה גם ממש מה ששיכנע אותי לפתוח את הארנק ולקנות את הדג המדהים הזה מהטבע :השילוב של הראש הכחול החזק עם העיניים הצהובות מסביב לאישונים זה מחזה מדהים :love:

אורי ג
Saturday 12/02/2011, 23:13
תתחדש שרון, נראת טוב!

אלון אולי יצא משהו בינה לבין הרד שולדר טבע השמנמן שלך..:lol::lol::lol:

GT3000
Saturday 12/02/2011, 23:17
היא יכולה בינתיים רק לחלום על שאני אסדר לה דייט עם החתיך שלי.... :D

tangi
Sunday 13/02/2011, 00:20
היא יכולה בינתיים רק לחלום על שאני אסדר לה דייט עם החתיך שלי.... :D

לא תפסיד,המשפחה טובה :wink:

zooshop
Sunday 13/02/2011, 02:17
באמת דוגמנית. תתחדש.
לגבי הגיל,סביר להניח שהדג בן כמה חודשים ,פחות משנה.
בטבע הדגים גדלים מאד מהר ולא מדובר פה בדג שמתקרב לגודל של דג טבע שעבר 2 עונות גשומות.
בקיצור,זקנה היא לא.:wink:

אלון.

lior96
Sunday 13/02/2011, 16:48
אם זה לא חוצפה אפשר לשאול כמה עלתה לך הדוגמנית הזאת?:love::love:

DoRoN_Ho
Sunday 13/02/2011, 19:33
תתקשר לאלון מ זו-שופ.
שם האמריקאית נקנתה, הוא יעשה לך אחלה מחיר.

נשארו שם כמה אחרונים ביום שישי, חבל שזה יהפוך ללא רלוונטי.

tangi
Monday 14/02/2011, 12:12
ליאור ראשית תחליט שאתה רוצה את הדג (דג טבע עולה יותר מסוארום רגיל ) ואתה מוכן לסוע ולהביא אותו ותאמין לי שתצא מרוצה :wink:

יואב הוזמי
Monday 14/02/2011, 14:42
ליאור ראשית תחליט שאתה רוצה את הדג (דג טבע עולה יותר מסוארום רגיל ) ואתה מוכן לסוע ולהביא אותו ותאמין לי שתצא מרוצה :wink:

ראיתי היום את האין שולדר שלך בחנות בביאליק, נראה נחמד, אבל חסר קצת את המופע השלם.

tangi
Monday 14/02/2011, 16:58
ראיתי היום את האין שולדר שלך בחנות בביאליק, נראה נחמד, אבל חסר קצת את המופע השלם.

הוא מוחזק שם באקוו' קטן- אצלי היה נראה טוב יותר למרות שהוא חסר הרבה ולא קצת את המופע השלם.
יש לי עוד כמה בדיוק כמו של פיליפ (מאותו המקור והמשלוח) אצל ארז ששמר וטיפח אותם עבור ושאני אמור לקחת ממנו בקרוב- לא מאמין שיקבלו את המופע של הנקבה המהממת טבע שיש לי בבית,הלוואי ואתבדה !!! - טבע זה טבע וישאר טבע כמו רק בטבע.

ארז75
Monday 14/02/2011, 20:59
מה שאצלי יפים מאוד.
לא יודע איך פיליפ החליט שהם דווקא כן רד שולדר....אבל גם אם כן מדובר ברד שולדר ברמה נמוכה ביותר.
קצת יותר גבוהה מהרד שולדר שקניתי בזמנו בחנות בביאליק. :fire: (לא החנות בצור שלום)

אבל שוב מדובר בדג יפה מאוד :love:

פיליפ
Monday 14/02/2011, 23:19
מה שאצלי יפים מאוד.
לא יודע איך פיליפ החליט שהם דווקא כן רד שולדר....

1.לדגים שלי יש כתף אדומה.
2.אני לא מכיר סוורום אחר עם כתך אדומה.

ועכשיו תחבר לבד את 2 הסעיפים :D

BenAb90
Tuesday 15/02/2011, 15:17
רמה מעולה :up:

tangi
Tuesday 15/02/2011, 19:53
רמה מעולה :up:

:up: תודה

freshreef_aquariums
Sunday 20/02/2011, 15:06

אני סולח לכם על הכל , משלוח חדש של רד שולדר ב-19 ש"ח ליח' בלבד אמור להגיע השבוע!

לספק שלי אפילו לא טרחתי לומר שאתם עדיין טוענים בתוקף שזה לא רד שולדר שכן הוא בליגה הגבוהה ביותר של מגדלים , רוב הסחורה שלו הולכת לגרמניה וכו' וחוות גידול בארץ פנו אלינו לא פעם לקבל דגים לאחר ששמעו שאנו מייצגים אותו בארץ! להזכירכם , הוא זה שבעזרתו הבאנו: ארואנות סופר רד, פלקו L46, סטינגריי לאופרדים, ארפיימה גיגס ועוד דברים מטורפים!

פיליפ, הייתי שמח שהיית פותח עץ שבו אתה מביע את התנצלותך שכן לפתוח עץ ולצלוב אותנו עשיתם בקלות , והיו כמה שגם החזירו הדגים בעקבות אותו עץ וגרמו לנו להיראות כאילו אנחנו לא אמינים/מקצועיים! או לפחות מעדכן בכל העצים הקשורים את המסקנה האחרונה והבלתי מעורערת - שפרשריף מכרו רד שולדר רביית שבי אמיתיים ב-15 ש"ח בלבד!!!

פיליפ
Sunday 20/02/2011, 15:54
אני סולח לכם על הכל , משלוח חדש של רד שולדר ב-19 ש"ח ליח' בלבד אמור להגיע השבוע!

לספק שלי אפילו לא טרחתי לומר שאתם עדיין טוענים בתוקף שזה לא רד שולדר שכן הוא בליגה הגבוהה ביותר של מגדלים , רוב הסחורה שלו הולכת לגרמניה וכו' וחוות גידול בארץ פנו אלינו לא פעם לקבל דגים לאחר ששמעו שאנו מייצגים אותו בארץ! להזכירכם , הוא זה שבעזרתו הבאנו: ארואנות סופר רד, פלקו L46, סטינגריי לאופרדים, ארפיימה גיגס ועוד דברים מטורפים!

פיליפ, הייתי שמח שהיית פותח עץ שבו אתה מביע את התנצלותך שכן לפתוח עץ ולצלוב אותנו עשיתם בקלות , והיו כמה שגם החזירו הדגים בעקבות אותו עץ וגרמו לנו להיראות כאילו אנחנו לא אמינים/מקצועיים! או לפחות מעדכן בכל העצים הקשורים את המסקנה האחרונה והבלתי מעורערת - שפרשריף מכרו רד שולדר רביית שבי אמיתיים ב-15 ש"ח בלבד!!!

ברוך, בוא נמתין עוד כמה חודשים בסבלנות.

אין ספק שהדגים שמכרת אפשר לכנות את חלקם רד שולדר(למשל אצלי רק ל-2 יש אדום....לשלישי כלום).

מאידך כל מי שעיניים בראשו יכול בנקל לראות שהדגים שמכרת לא נראים כמו הרד שולדרים הבוגרים שמוכרים.

לכן אני מציע לא לקפוץ מעל הפופיק ולהמתין.
אני למשל חשבתי שהם יהיו שונים לגמרי ממה שיצא ולכן כתבתי את מה שכתבתי בעץ זה שציטטת.

יואב הוזמי
Sunday 20/02/2011, 16:14
חבר'ה, אולי תאגדו את שני העצים למשהו אחד, לפחות את חלק מהתגובות, כי הכפילות הזאת מוציאה לי את המיץ, קשה לאצבע שלי לעבור מעץ לעץ.:yeah:

וברצינות, פיליפ, יש אפשרות כזאת במקום לדלג בין 2.5 עצים.

יום טוב.

דור כחלון
Sunday 20/02/2011, 16:38
איך בכלל הגיעו למסקנה שלדגים יש כתפיים?:o

יואב הוזמי
Sunday 20/02/2011, 16:40
איך בכלל הגיעו למסקנה שלדגים יש כתפיים?:o

ראו אותם נושאים ענפים על הכתפיים לקן המשפחתי.:lol: