צפה בגרסא המלאה : מחפש רעיונות לחיפוי עץ לסטנד

elady
Saturday 04/12/2010, 13:15
היי,

התחלתי לתכנן מעט את המערכת החדשה שלי ואני עדיין לא החלטתי איזה חיפוי עץ אני עושה, האם יש לכם המלצה? האם בכלל כדאי חיפוי עץ עם מגנטים?
הסטנד אמור להיות עם רגליים בגובה 10 ס"מ וכאשר הדלתות סגורות אז לא יראו את הרגליים, וכאשר אני פותח אותן אז אני יכול גם לנקות מתחת.

האם יש לכם דוגמאות\תמונות של סטנדים עם חיפוי עץ?
או בכלל מישהו שאתם ממליצים עליו?

האם חיפוי מגנטים חזק מספיק? גם לאורך זמן?
יש לי ילדים קטנים שיהיו בריאים ואני פוחד שהם יגעו שם וזה יכול ליפול, האם זה באמת כך?
איך בדיוק פותחים את החיפוי לצורך תחזוקה?

האם יש לכם תמונה של החיפוי?

תודה :up:
אלעד

אלי הרפז
Saturday 04/12/2010, 13:50
פלטות עם מגנטים זה פחות מחובבני שלא לדבר על הגימור המעפן,
היות ויש לך ילדים קטנים ההיתי יורד מהעיניין,המגנטים רק מחזיקים את הפלטות אך לא מקבעים אותם
ואם תיפול פלטה חלילה על ילד קטן הוא עלול להיפגע
אבל בסופו של דבר הכל תלוי בכיס שלך

מטי
Saturday 04/12/2010, 14:39
אצלי החיפוי בצורת "ר" (בקרוב יהיה בצורת "ח") מסביב לסטנד, מתלבש לתוכו וניתן פשוט להרים ולשלוף אותו, היתרון הוא שבגלל הצורה הוא לא יכול ליפול וצריך טיפה לשחק איתו כדי להוציא אותו אז אין חשש ליציאה "בטעות"

elady
Saturday 04/12/2010, 16:32
פלטות עם מגנטים זה פחות מחובבני שלא לדבר על הגימור המעפן,
היות ויש לך ילדים קטנים ההיתי יורד מהעיניין,המגנטים רק מחזיקים את הפלטות אך לא מקבעים אותם
ואם תיפול פלטה חלילה על ילד קטן הוא עלול להיפגע
אבל בסופו של דבר הכל תלוי בכיס שלך

תודה רבה אלי :up:
אני ארד מהעניין של מגנטים.

אצלי החיפוי בצורת "ר" (בקרוב יהיה בצורת "ח") מסביב לסטנד, מתלבש לתוכו וניתן פשוט להרים ולשלוף אותו, היתרון הוא שבגלל הצורה הוא לא יכול ליפול וצריך טיפה לשחק איתו כדי להוציא אותו אז אין חשש ליציאה "בטעות"

אתה יכול בבקשה לפרט יותר?

אני מעוניין שבמקרה הצורך אני אוכל לנתק את הפלטות בצדדים :up:

תודה,
אלעד

מטי
Saturday 04/12/2010, 23:10
האקווריום שלי עם הגב צמוד לקיר ו-3 הדפנות חשופות.
כרגע הדופן השמאלית של החיפוי לא קיימת ויש שם חיפוי זמני, שאר החיפוי בצורת "ר" ועומד על הרצפה כאשר יש לו בליטות שמתלבשות בדיוק לתוך הסטנד ומחזיקות אותו במקום.

טוב, קראתי את מה שכתבתי והבנתי שקשה לתאר במילים, אבל כמו שאומרים- תמונה אחת שווה אלף מילים, מקווה ש-3000 מילים יעזרו להבין

ככה זה נראה ביומיום
http://grab.by/7J76
וככה זה נראה כשאני מוציא אותו
http://grab.by/7J78
מהצד השני ובלי חתול בדרך...
http://grab.by/7J7a

ד-א
Sunday 05/12/2010, 00:30
מה הבעיה לבנות דלתות עם צירים כמו שצריך ??

מטי
Sunday 05/12/2010, 01:13
יש דלתות עם צירים מקדימה, אבל לפעמים צריך גישה מהצד או גישה חופשית שהדלתות לא מאפשרות.
למרות שלפעמים אני צריך גישה מהצד לא הייתי רוצה בשביל התדירות הנמוכה של הצורך הזה לפתוח עוד דלת בצד של החיפוי ולכער אותו.
האפשרות לשלוף את החיפוי לחלוטין מאוד נוחה לי ואני לא רואה שום חסרונות לנושא

מטי
Sunday 05/12/2010, 01:14
יש דלתות עם צירים מקדימה, אבל לפעמים צריך גישה מהצד או גישה חופשית שהדלתות לא מאפשרות.
למרות שלפעמים אני צריך גישה מהצד לא הייתי רוצה בשביל התדירות הנמוכה של הצורך הזה לפתוח עוד דלת בצד של החיפוי ולכער אותו.

elady
Sunday 05/12/2010, 07:13

אהבתי את החיפוי שלך :up:
מאוד פרקטי לטעמי, האם יהיה ניתן לנתק את החיפוי גם אם תשלים אותו בדופן החסרה?
איך בדיוק זה מתחבר ונתפס לסטנד?
הדלתות נפתחות רגיל?
אני רוצה לבנות חיפוי כמו שלך רק בצבע כהה יותר.

מי בנה לך?

תודה,
אלעד

מטי
Sunday 05/12/2010, 14:14
האמת שקניתי את הסטנד עם החיפוי עליו מנועם מאקווזון, הוא יידע לומר מי בנה את החיפוי ואת הסטנד.
כשקיבלתי את הסטנד החיפוי היה מודבק לסטנד אבל בגלל שהסטנד היה קצת חלוד ורציתי לצבוע אותו ניתקתי את החיפוי וראיתי שאין שום סיבה להדביק אותו.
הוא פשוט מונח על הרצפה עם הבליטות בתוך הסטנד ששומרות שהוא לא יזוז לשום מקום.
אני עוד לא סגור לגבי הדופן השלישית, יכול להיות שאני אעשה אותה נפרדת משאר החיפוי אבל באותה שיטה.
הדלתות נפתחות רגיל, הצירים שלהן תפוסים על החיפוי והן יוצאות עם כולו.

elady
Sunday 05/12/2010, 19:38
תודה רבה :up:
אשמח לשאול את נועם מאקווזון (יש לך אולי את האימייל שלו או הנייד שלו? אם זה אפשרי?)

תודה,
אלעד

מטי
Sunday 05/12/2010, 21:04
אתה יכול ליצור איתו קשר פה דרך הפורום בסוחרים

ד-א
Sunday 05/12/2010, 21:10
מתי החיפוי יצא יפה ,רק כדאי שתיתן לו הגבהה קטנה עם סופיות רגליים על מנת שלא יקבל מיים בשטיפת רצפה