צפה בגרסא המלאה : לכל חובבי האמריקאים, סרטון נחמד.

מיכאל שלף ז"ל = מייק =
Saturday 26/06/2010, 22:59
לכל חובבי האמריקאים והציקלידים של דרום אמריקה בפרט..
תגידו לי אם זה לא חלום.

http://www.youtube.com/watch?v=NnLFpqipq1U&feature=related

פשוט להכניס את הטבע לבית.

נ.ב
למעוניינים אפשר לראות את האקווריום הזה עדכני יותר , כנסו לקישור ותחפשו.

ליאור לובטון
Saturday 26/06/2010, 23:05
:love::love::love::love:

פייי כמה הייתי רוצה לדעת מאיפה הבחור הביא תשורש הזה :)
א'ק מושלם ותחלאס חסר לי כמה דגים של דן בא'ק הזה :love:

יותם.ל
Saturday 26/06/2010, 23:05
:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

יותם.ל
Saturday 26/06/2010, 23:06
וואלה צודק בא לי גם על השורש הזה:up:

(dan)
Saturday 26/06/2010, 23:13
חחח ליאור, אין מה להשוות בכלל..... מקווה שרמה כזו תגיע גם ארצה. מבטיח לנסות, גם אם זה יהיה בעוד כמה שנים טובות. :wink: :D

ליאור לובטון
Saturday 26/06/2010, 23:17
דן לא דיברתי עם הא'ק בסרטון שם הוא מושלם וניראה לי הבחור ששלו הא'ק עמוס בכסף :)
הדגים שלך חסרים לי הזוג סוורום(ולדעתי אני בקרוב רואה אצלך גאפאגוסים:lol:

(dan)
Saturday 26/06/2010, 23:21
תודה ליאור... אכן מתוכנן מהפך בקרוב...

מיכאל שלף ז"ל = מייק =
Saturday 26/06/2010, 23:25
תודה ליאור... אכן מתוכנן מהפך בקרוב...

אבל לא סתם מהפך!

משהו ברמה בינלאומית!!@!!!@!# :love:

פיליפ
Saturday 26/06/2010, 23:59
אקווריום דגיגים נחמד.

(dan)
Sunday 27/06/2010, 00:02
פיליפ בסרט העדכון (מאותו יוזר, יוטיוב) כולם כבר בוגרים, שווה לראות :up:

פיליפ
Sunday 27/06/2010, 00:04
הלב שלי נוטה יותר לדגים "קצת יותר גדולים" :D

העמלץ /בני גולשה ז"ל
Sunday 27/06/2010, 01:33
:love::love:
:crycz3:
לבכות כמה שזה יפה.

בני

shlomo012
Sunday 27/06/2010, 01:47
:love::love::love::love::love::love::love::love::l ove::love::love:חלום הדבר הזה

פיליפ
Sunday 27/06/2010, 08:53
הלב שלי נוטה יותר לדגים "קצת יותר גדולים" :D

למי שלא הבין למה התכוונתי.
http://www.youtube.com/watch?v=_ljgYv39-Yg&feature=related

אבי.
Sunday 27/06/2010, 08:57
לבכות כמה שזה יפה.

בני
בני, דחוף להגביר את המינון של האדומים. :yeah:

amit440
Sunday 27/06/2010, 10:31
נראה לי הוא חיבר שתי אקוריומים כי רואים שיש כמו קו כזה באמצע האק' :love::love:

יואב הוזמי
Sunday 27/06/2010, 10:42
למי שלא הבין למה התכוונתי.
http://www.youtube.com/watch?v=_ljgYv39-Yg&feature=related

כמו לוויתנים.אהבתי.:up:

העמלץ /בני גולשה ז"ל
Sunday 27/06/2010, 13:13
בני, דחוף להגביר את המינון של האדומים. :yeah:

:lol: עומדים להיגמר.

בני

אסף חנונה
Sunday 27/06/2010, 22:36
אקווריום דגיגים נחמד.

א. אני חושב שהדגיגים האלה יותר יפים מכל הויאגות שלדעתי יותר מתאימים לרוטב מרווה ולימון מאשר לאקווריום :food::food::food:
ב. זה אקווריום מאד צעיר שמאוכלס בדגים שיגיעו לממדים רצינים :yeah::yeah::yeah:
ג. מהמם :love::love:
ד. גם האקווריום שפיליפ העלה מהמם :love::love: לדעתי הרבה בזכות זה שהוא לא מפוצץ בדגים

תודה על השיתוף :up:

פיליפ
Sunday 27/06/2010, 22:45
כניראה לא ראית טוב :D.....הנה עוד אחד
http://www.youtube.com/watch?v=mN6cQXUD1OA

יואב הוזמי
Sunday 27/06/2010, 22:57

דגים כלבבי.:up: עיצוב ממש לא.:down:

tangi
Sunday 27/06/2010, 23:18
ואני חשבתי שרד טרור שהוא האמריקאי האגרסיבי ביותר אמור להיות לבד באקוו'.
הוי כמה שהוא יפה :love:

אסף חנונה
Sunday 27/06/2010, 23:27

הרד טרור מדהים :love: :love: הבס חתיך :love: :love: חבל שאי אפשר להשיג אותם בארץ :?
וזה יפה שיש שילוב שעובד עבור הרוצחים האלה

חוץ מהשניים האלה לא התלהבתי, עניין של טעם

Mbuna_Kahuna
Monday 28/06/2010, 08:23
סרטון קצת יותר מעודכן
שימו לב לטפג'וס
http://www.youtube.com/watch?v=GHdzIiOc_J4

אסף חנונה
Monday 28/06/2010, 09:22
אחד האקווריומים הכי יפים שיצא לראות, מקסים :love::love::love::love:

shlomo012
Monday 28/06/2010, 17:15
מה זה הדגים הצהובים שיש שם?

aviad.syd
Tuesday 29/06/2010, 02:14
זה בערך החלום...:love:

שמואל
Tuesday 29/06/2010, 19:13
סרטונים יפים!
איך נקרא הדג הכתום שבסרטון בתגובה מס' 20 שפיליפ העלה בין 2:20-2:10 ??

ליאור לובטון
Tuesday 29/06/2010, 19:28
הסרטון שMbuna_Kahuna
העלה עושה לי כאבי לב :love:

פיליפ
Tuesday 29/06/2010, 19:31
סרטונים יפים!
איך נקרא הדג הכתום שבסרטון בתגובה מס' 20 שפיליפ העלה בין 2:20-2:10 ??

הארוך זה PETENIA SPLENDIDA

ליאור לובטון
Saturday 03/07/2010, 14:35
מאיפה בארץ אפשר להשיג שורש כמו בסרטון האחרון.?

יואב הוזמי
Saturday 03/07/2010, 18:18
מאיפה בארץ אפשר להשיג שורש כמו בסרטון האחרון.?

באזור שלנו, אולי רק בטופית שליד עפולה.

ליאור לובטון
Saturday 03/07/2010, 18:47
וווואי ממש איין שורשים כאלו הוזמי .א'ק חלום זה אני כול שעתיים מיסתכל על הסרטון :love:

יואב הוזמי
Saturday 03/07/2010, 20:40
וווואי ממש איין שורשים כאלו הוזמי .א'ק חלום זה אני כול שעתיים מיסתכל על הסרטון :love:

לפני חצי שנה, מישהו מהפורום הזה (איני זוכר את שמו)אמר לי שבצפון יש איזה נחל ויש בו מלא שורשים שקועים במים, גדולים וקטנים וצריכים לבוא עם משור ומשקפי צלילה וניתן לחתוך ולקחת הבייתה.
אין צורך בטיפול מקדים, כי כבר השורשים שקועים במים.

ליאור לובטון
Saturday 03/07/2010, 20:47
אני כבר מכין את כול החברים לטיול בשבת יענו על האש רק :)