צפה בגרסא המלאה : כלבים אכזריים

עומרי ע
Sunday 02/12/2001, 03:40
לפני בערך שעתיים שמעתי נביחות של כלבים מהגינה שלי, יצאתי החוצה וראיתי שני כלבים שנובחים על משהו לא ברור תוך כדי זה שהם מרחו את כל הגינה שלי בבוץ, אחרי שהברחתי אותם ראיתי גור חתולים קטנטן שוכב ונושם בקושי.
לא נראו עליו פגיעות חיצוניות כלשהן, צלצלתי לצער בעלי חיים והם לקחו את החתול (שנפצע קשה) לוטרינר של גן החיות התנכ"י אבל לצערי החתול מת...

Aquario
Monday 03/12/2001, 20:17
אם לא היו שם אנשים מנוולים שעודדו את הכלבים אז זה פשוט היה מזלו הרע של החתול שנקלע למצב, כי מה לעשות, אם לא מרגילים כלבים מגיל צעיר לחיות בשותפות עם חתולים, כשהם גדלים ורואים חתול או כמעט כל חיה אחרת, אינסטינקט הציד והרדיפה משתלט עליהם באופן טבעי ומה שראית היה התוצאה... אז אל תאשים את הכלבים כי הם לא רעים, ככה יצרו אותם ובטבע חייבים להרוג בשביל לחיות (למרות שזה לא העניין)...

עומרי ע
Tuesday 04/12/2001, 03:49
מה שהרגיז אותי זה שאני יודע מי הכלבים האלו, והבעלים שלהם (גר לידי) מעודד אותם לתוקפנות, לא פעם ראיתי אותו רודף אחרי ילדים עם הכלבים שלו (הבעלים של הכלבים בן 17).
למרות שבמקרה הזה הוא לא זה שעודד את הכלבים לתקוף, הרבה מהאחריות היא שלו (למה הכלבים מסתובבים חופשיים? ולמה אנשים מעודדים את הכלבים שלהם לתקוף???).

נ.ב
אני יודע שככה הדברים מתנהלים בטבע, אבל בכל זאת לראות דבר כזה, ועוד בתוך הגינה שלך זה לא כל כך נעים, באיחוד כשאתה בנאדם שאוהב חיות ולא מסוגל לפגוע בהן במכוון אף פעם.

fish in heaven
Tuesday 04/12/2001, 21:33
דברים לא מתנהלים כך בטבע, בטבע לכל חיה יש סיכוי טוב מאוד להתחמק מטורפים, ושהטורפים תופסים את החיה הניצודה הם אוכלים אותה, כאן אכן מדוב בהתעללות. IMHO

Saturday 08/12/2001, 04:36
ראיתם את הסרט המצוייר הזה? ( אם פעם זיפזפתם ושיעמם ועצרתם על ערוץ שש) שהחתלתול יושב לו על הכלב ומנמנם?. זה תלוי איך הבעלים מגדלים את הכלב ישנם כלבים שנוהגים בתוקפנות לא אכזות, כדי להגן על בעליהם, בחוץ. ובבית בפנים הם מלאכים.
הכלבים שציינת באמת אכזריים אני חושבת שאם הם כאלה עצבניים יכול להיות שהם עברו משהו לא נעים, חבל.החתול המסכן שמת, שייך למישהו? אם החתול שמת היה החתול שלי, אני הייתי מתלוננת. על בעלי הכלבים. שערורייה

צב ים
Thursday 13/12/2001, 05:21
איזה סוג כלבים זה?

עומרי ע
Thursday 13/12/2001, 17:15
לברדורים.

אגב- אחד מהם נלקח לפני כמה ימים להסגר בגלל שנשך ילד קטן.

קובי
Saturday 15/12/2001, 02:39
לא שמעתי על לברדורים רבים שהפכו לתוקפנים - אבל זה בדרך כלל תוצאה של אילוף מכוון (כי הם כלבים טובי לב) או שהם עברו התעללות כלשהי בצעירותם.

בכל מקרה - זה פשוט זוועתי.

bmw
Monday 18/02/2002, 05:29
חינוך רבותי חינוך , בכל אשמים הבעלים ולא הכלבים !!!!! .
על הבעלים לדאוג לכך שכלבו לא יהיה משוחרר ולא ינשך .

צב ים
Wednesday 20/02/2002, 16:28
אין דבר כזה כלב רשע או מרושע, זה כמובן הבעלים. אין מה לעשות, אני רק מקווה שבגלגול הבא הם יבואו על עונשם (הבעלים, כמובן)

דף
Friday 22/02/2002, 18:15
לסבא וסבתא שלי יש כלבה והם לא חינכו אותה והיא שונאת חתולים כי זה בגנים שלה מאז שהיא היתה גורה היא כל הזמן נובחת עליהם ורודפת אחריהם.
ולחברה שלי יש כלב לא מחונך והוא פוחד מחתולים ולא עושה להם כלום.