צפה בגרסא המלאה : co2 - מערכת אלקטרונית

מיכאל
Monday 15/07/2002, 17:40
מי יכול לתת לי יותר אינפורמציה על מערכת אלקטרונית ליצור co2 ( הכוונה למערכת שעובדת ללא גז - ללא החלפת בלונים )

יש לי אפשרות לייבא מארה"ב מערכת כזו כולל בורר שמתאימה לאקווריום עד גודל של 60 גלון ( כ- 240 ליטר ) במחיר כ-600 ש"ח = שווה ??

Wild Blue
Monday 15/07/2002, 17:59
אתה מדבר על מערכת זו :question: :
Carbo Plus CO2 Unit
http://www.thatpetplace.com/images/p18217B.JPG
ככל שהבנתי וידוע לי מערכות אלה נוחות אך לא מעשיות כל חודש צריך להחליף את ה"קסטה" של החומר שמיצר את הco2 כמו כן הקורוזיה במחשיר זה של האלקטרודות ועוד חלקים מאלצים להחליף חלק נכבד מהמערכת אם לא את קולה כל כמה חודשים.
לי אין ניסיון עם מערכת זאת כל האמור לעיל נכתב לאחר שיחות עם אנשים שניסו מערכת זו וככל שידוע לי כולם התאכזבו.
ואם מערכת זו מבוססת על חשמל תברר לפני שאתה קונה שהיא תתאים למתח החשמל בארץ.
המחיר לא רע אבל בסופו של דבר נראה לי שיצא לך אותו דבר עם מערכת co2 שמבוססת על גז דחוס.

שוני ז"ל
Tuesday 16/07/2002, 22:29
אני לצערי הייתי בין ראשוני הקונים של המערכת הזו .המערכת היא בעיקרון מערכת טובה אבל...........אחרי 3 חודשים הייתי צריך להחליף את הפחם בעלות של 100 שקלים :flame: (וזה יוצא יקר )ובזה לא נגמר הענין לאחר עוד חודשים הפסיקה המערכת להוציא סי או 2 .ואז פניתי ליבואן בארץ דרך בעל החנות שמכר לי את המערכת .תשובתו של היבואן הייתה שהחלק שנמצא בתוך המים נרקב וצריך להחליף את כל הקסטה במחיר של 350 שקלים .החלטתי שהשקעה של 450 שקלים במשך 5 חודשים במערכת זה מוגזם ולא עזרו לי הטענות שחלק שנמצא בתוך המים צריך להיות מוגן מרקבון ולכן השבתתי את המערכת .סך הכל עלתה לי ההרפתקה הזו
800 שקל קנית המערכת ועוד 100 שקל פחם 900 שקל .ואין לי מערכת .בסכום הזה אפשר לקנות מערכת עם בלון 5 קילו שעוני לחץ ודפיוזר ולמלא פעם ב3 חודשים את הבלון ב-50 שקל ובא לציון גואל :down: :down: :flame:

peleg
Thursday 18/07/2002, 02:52
יש מישהו עם ניסיון חיובי בנוגע למערכות מהסוג הזה ?