צפה בגרסא המלאה : חילוק האקווריום

ראש נחש
Saturday 01/12/2001, 03:12
כול מגדל ציקלידים יודע שאם בירצונו לגדל אותם בהצלחה אליו לחלק את האקווריום לטרטוריות (אני מקווה שרשמתי את זה נכון...) כדי שלכול ציקליד יהיה את המקום שלו ואת הפינה שלו באקווריום
אחרת הציקליד הטוקפני והגדול ביותר יראה את כול האקווריום כשטח פרטי שלו וינסה לגרש כול דג אחר ממנו,דבר שמיסתיים במוות,בירצוני לקבל מידע על חילוק נכון(ע"י סלעים וצמחים) של אקווריום ואם תוכלו לפרסם תמונות של האקווריום שלכם חולק בהצלחה אשמח מאוד.
נ.ב
אם אתם לא יכולים לעשות זאת ענה הפנו אותי לאתר אקווריומים שיש בו תמונות של סיגנונות עיצוב המתאימים לציקלידים
10X

קובי
Saturday 01/12/2001, 09:20
אני לתומי חשבתי שיצא לך כבר לראות את האתר "אקווריה מאניה" (מכיוון שיש מכאן קישור אליו). גש לשם, גש לחלק עיצובים, ותבדוק את האקווריום שלי (קובי) ואת האקווריום של אבי דמארי, שמגדל ציקלידים אפריקניים מדהימים.

בכל מקרה - העקרון בחלוקת אקווריום לטריטוריות ברור לך ואני חושב שאם תקרא את המאמר שצירפתי לאקווריום שלי - זה יתן לך תמונה רחבה יותר של המצב.

אם האינפורמציה שמופיעה באתר איננה מספקת - הודע לי בבקשה ואשמח לעזור עוד.

gilsp
Sunday 02/12/2001, 00:50
היי
האים כול הגזעים בהכרך צובעים את המים בגוון חום?

ברקודה
Sunday 02/12/2001, 01:17
לי יש ציקליה של 120 ליטר בה אני מגדל זברה ציקליד משלושה זנים וארבעה סוגי טרופאוסים
לא היו אצלי מעולם פציעות אפילו שישנם הבדלים
גדולים מאוד בגדלי הדגים(מ 1 ס"מ עד 10 ס"מ)
באקווריום יש שתי מסלעות- מסלעה ראשית גדולה
שמסביבה מתרכזים רוב הדגים ומסלעה משנית קטנה
בין שתי המסלעות יש שטח פתוח קטן ובקיר האחורי
מוצבים מספר צמחי פלסטיק ענפים
אך על צמחים אמיתיים לא ויתרתי יש לי עדשת מים שרך מים הודי ואלף עלה שמצלים על האקווריום ומספקים מקומות מסתור- כאמור מירדפים קצרים פה ושם יש אך פציעות רציניות אין כל דג מצא גומחה במסלעה ושומר עליה גדים שלא מצאו גומחה כזו מסתתרים בינות לצמחים