צפה בגרסא המלאה : בקבוק שואב - איפה משיגים?

נדב.ל
Sunday 14/02/2010, 23:37
איפה אני משיג בקבוק ריק עם משאבה כמו של סבון ידיים?

אני לא מוצא בשום מקום משהו ריק ופשוט, בלי קשקושים ולא דקורטיבי שעולה הרבה כסף..

יש לכם מושג? ניסיתי בטמבור, אייס ומה לא ..

תודה..:wink:

http://www.painreliever.com/pics/9/biotone/biotone-reg-8-oz-bottle-pump---massage-therapy.BOTPUMP8Z.1.300.jpg

רן אמיר
Sunday 14/02/2010, 23:49
קח מסבון ידיים נוזלי :up:

-Alon-
Sunday 14/02/2010, 23:50
לדעתי שווה לנסות בחנויות של הכל בדולר / הכל ב 2 ש"ח / כל בית / ששת וכו'.

בסבון לא הייתי משתמש אם זה מיועד לאקווריום.

אז... למה זה מיועד?

-Alon-
Monday 15/02/2010, 00:08
אגב, אם כבר, אז הייתי לוקח רק את הפיה של הסבון, לפני שהשתמשו בו, ואז המנגנון נקי - רק הצינור מלוכלך. אפשר לגזור אותו ולחבר עליו צינור אוויר / צינור של אינפוזיה ( יש להשיג בסופרפארם ב 2 ש"ח - קוראים לזה שם שקיות שתן ) ואז הסבון בעצם לא נגע במנגנון מעולם וקל מאוד לשטוף את החלק החיצוני...

נדב.ל
Monday 15/02/2010, 00:17
תודה :up::up::up:

אני מתכון לשים בו דשן מעורב וע"י לחיצה אני אוכל לחסוך לי את כל המזיגות והמינונים..

בקיצור זה ישמש אותי כמדשנת חצי אוטומאטית, עד שהמדשנות האוטומאטיות שאני רוצה להזמין מאי ביי יחזרו למלאי.. הן חסרות המון זמן וכל האחרות ממש יקרות בטירוף..

IZ.O
Monday 15/02/2010, 00:24
נדב אפשר קישור למדשנות באיי בי.. ? :up:

(dan)
Monday 15/02/2010, 00:26
יש בחנות "היוקרה" ביוטי קייר (קניון הזהב)... אני בטוח שנתקלתי בזה שם

(dan)
Monday 15/02/2010, 00:28
אה ונסה גם בסופר פארם איפה שיש את הקופסאות הריקות לתמרוקים / סבונים לנסיעה וכו'

-Alon-
Monday 15/02/2010, 00:30
נדב - אני לא בטוח שהמינון בכל לחיצה זהה לחלוטין.

יש נפקות למהירות, חוזק וכו'. אבל סה"כ הרעיון נראה לי שמיש...

לדעתי, אגב, שימוש במזרקים יהיה מהיר יותר וזול יותר. מזרק עולה פחות מ 2 ש"ח לאחד ואם אתה קונה 7 יש לך מנות מוכנות מראש לשבוע שלם.

IZ.O
Monday 15/02/2010, 00:39
אלון אתה עם הראש שלך.. מתי אפשר לשבת לקפה? אני מזמין..
את העוגה אתה... :up:

נדב,

ראיתי בעבר (מזמן) מישהו שדיש את האק' עם הבקבוק של הספריי חלונות.
הרבה יותר מדוייק ונוח, לא מטפטף אחרי הלחיצה (פחות איבוד של חומר).
והפקק אצלו היה מכוון על זרם (יש אפשרות לכוון על זרם ועל ריסוס).

כמובן במידה ואתה הולך על כזה דבר, מעבר לסיכון, יש לחטא את המכשיר טוב טוב ולעקר אותו במים רותחים (כמובן לא להגזים בהרתחה שלא תמיס אותו).

נדב.ל
Monday 15/02/2010, 00:50
http://cgi.ebay.com/Aquarium-Dosing-Pump-6ml-per-hours_W0QQitemZ310200117862QQcmdZViewItemQQptZLH_D efaultDomain_0?hash=item48395e2a66

תודה לכם

אגב, איך בדיוק הוא השתמש בספריי? ואני חשבתי שהלחצנים דווקא כן מדוייקים ..

מדדתי את כמות הסבון שיוצאת בלחיצה אחת בכל מיני מצבים (לחיצה מהירה, איטית) אבל כל לחיצה, היא לחיצה עד הסוף וזה הוציא את אותה הכמות..

מטי
Monday 15/02/2010, 00:51
אני זוכר שראיתי כזה באיקאה

I.P.L ייעוץ ומכירות
Monday 15/02/2010, 01:14
לדעתי שווה לנסות בחנויות של הכל בדולר / הכל ב 2 ש"ח / כל בית / ששת וכו'.

בסבון לא הייתי משתמש אם זה מיועד לאקווריום.

אז... למה זה מיועד?

אכן ,בחנויות האלו סביר להניח שתמצא.

אם לא,נסה אצל פרשריף-ראיתי שהוא משתמש בבקבוקים כאלו.

ישראל

IZ.O
Monday 15/02/2010, 01:16
http://cgi.ebay.com/Aquarium-Dosing-Pump-6ml-per-hours_W0QQitemZ310200117862QQcmdZViewItemQQptZLH_D efaultDomain_0?hash=item48395e2a66

תודה לכם

אגב, איך בדיוק הוא השתמש בספריי? ואני חשבתי שהלחצנים דווקא כן מדוייקים ..

מדדתי את כמות הסבון שיוצאת בלחיצה אחת בכל מיני מצבים (לחיצה מהירה, איטית) אבל כל לחיצה, היא לחיצה עד הסוף וזה הוציא את אותה הכמות..

מדובר על תמיסה סמיכה (סבון) באים תשתמש בתמיסה דלילה (מים וכו') לא תצא לך אותה כמות וגם לא הכי נוח (מטפטף).

בספריי הוא יש בראש חוגה לכיוון הוא לא כיוון על ריסוס אלא על מן שפריצים קצרים ומדויקים (לא במינון).
אם אתה מחר בחנות בר"ג אני כנראה אקפוץ אסביר לך יותר טוב.

תודה על הקישור :up:

-Alon-
Monday 15/02/2010, 01:47
בחנויות באיזור שלי ראיתי בקבוקים כאלו שמיועדים לספרים - יוצא כתרסיס ובכמות קטנה יותר אבל ככל הנראה יעשה את העבודה. עולה כ 5 ש"ח לבקבוק.

כמו כן, אקדח מים גם יעשה את העבודה. אגב, ראיתי פעם מישהו שמשתמש באקדח בועות כמשאבת מינון. רון אם אני לא טועה. שווה לך לבדוק במה מדובר. בכל מקרה, אקדח מים קטן של כמה שקלים ישיג תוצאות טובות באותה מידה אני משער לעצמי.

אני, בכל אופן, עדיין חושב שמזרקים זאת האופציה הזולה, הנוחה והמדוייקת ביותר. וגם אם אין לך כוח לשאוב ולהזריק כל יום - תמיד אפשר למלא פעם בשבוע 7 מזרקים בדקות ספורות. לא תמצא משהו אמין או זול יותר.

נדב.ל
Monday 15/02/2010, 12:30
תודה לכם :up:

אני חושב שאני אלך באמת על אופציית המזרקים.. זה יהיה הכי נוח בלי טפטופים