צפה בגרסא המלאה : יגואר

BIG
Thursday 24/09/2009, 13:16
יש לי זוג יגואר שמטילים כול חודש כבר פעם חמישית
נכשלתי בכול הפעמים לגדל אותם
קצת רקע הם לבד באק של מטר מוצאים ביציים יוצאים דגיגים מתחילים לשחות אחרי שבוע בערך
פעמיים הוצאתי אותם לא שרדו אחרי 3 שבועות הלכו פעמיים הפילטר בלע אותם שנישארו עם ההורים
הפעם כבר בני שבוע הם מתחילים לעלות למעלה הוצאתי את הפילטר
שאלה
מה עכשו ? נישארים עם ההורים? פילטר יצא מה אוכלים הקטנים האלה ?
מישהוא אמר לי שבהתחלה האימא מאכילה אותם הגיוני?
בפעמים שהוצאתי אותם גרסתי להם אוכל אבקה ממש דק לא מבין מה לעשות למה לא עובד יש בערך 1000 חתיכות
כמה זמן להשאיר אותם עם ההורים ?
ששק שלהם ניגמר מה עכשו ? למה זה לא עובד

Sprungster
Thursday 24/09/2009, 13:21
תשים פילטר ספוג שפועל על משאבת אוויר ולא פילטר ראש כח...אחרת הם ישאבו וימותו.

מבחינת האכלה...אתה יכול לפורר להם יבש/להבקיע ארטמיה/לתת להם ציקלופים קפואים (אני משתמש בציקלופים הקפואים של אושן נוטרישן).

תשאיר אותם עם ההורים. תבצע החלפות מיים בעדינות.

BIG
Thursday 24/09/2009, 13:22
אז האימא לא מאכילה אותם? באחת הפעמים יצא לי לראות אותה בטעות מפזרת סילון חום שנעלם עם המים ולכן חשבתי אולי הוא צודק?
כמה זמן נישארים עם ההורים ?

Sprungster
Thursday 24/09/2009, 13:25
ההורים לפעמים מפוררים להם אוכל. לא הייתי מסתמך על זה יותר מדי.

בחודש הראשון (חודשיים) יכולים להשאר עם ההורים אלא אם אתה רואה שהם תוקפים אותם מה שלא צריך לקרות...הם הורים טובים בדרך כלל.

את הפילטר ספוג אגב צריך להכין מראש, אחרת הוא לא ממש יעיל...תשים את הפילטר ספוג ותחליף 10% מהמיים 2-3 פעמים בשבוע בעדינות...הם חזקים לא צריכה להיות בעייה.

איזה פילטר יש לך ? פנימי/חיצוני?

פיליפ
Thursday 24/09/2009, 13:27
אז האימא לא מאכילה אותם? באחת הפעמים יצא לי לראות אותה בטעות מפזרת סילון חום שנעלם עם המים ולכן חשבתי אולי הוא צודק?
כמה זמן נישארים עם ההורים ?

עד ההטלה הבאה....כחודש ימים.

אתה יכול גם לשים גרב ניילון בפתח השאיבה של הפילטר.

BIG
Thursday 24/09/2009, 14:52
אוקי מה לגבי האוכל????

פיליפ
Thursday 24/09/2009, 14:55
אותו האוכל של הבוגרים מפורר לאבקה.

BIG
Thursday 24/09/2009, 15:31
תודה הפעם חייב להתצליח

ארז ש.
Thursday 24/09/2009, 21:56
אצלי באק. הקיבוצי יש את הסיפור הזה כל חודש,להשאיר את הדגיגים עם ההורים אי אפשר כי אז כל הדגים האחרים פשוט מנשנשים אותם, כמה זמן זוג הורי יגואר יכולים לשמור על כ500 דגיגים נמרצים?!!?! זה בלתי אפשרי.....

לכן לאחר שהביצה מתפתחת (כ3 ימים)מעט לכדי עיניים וזנב והדגיגים נראים כ"מקפצצים" אני פשוט מעביר אותם לאקווריום/מיכל משלהם ומגדל אותם שם.

לגבי מזון :
1.ניתן לפורר אוכל של ההורים.
2.לקנות מזון יעודי לדגיגים אשר מחולק ל:מזון לשבועיים הראשונים,מזון לעד גיל חודש,ומזון לגיל חודש ומעלה(זה במארז אחד שעולה כ30 ש"ח.)
3.לבשל ביצה קשה לקחת את החלמון(הצהוב) ,מהחלמון המבושל לקחת מעט ולמוסס בכוס קטנה עם מיים. לאחר שהחלמון התמוסס ניתן עם כפית קטנה להעביר מעט לאקווריום. להקפיד על שמירה על ניקיון המיים.

BIG
Friday 25/09/2009, 01:34
יפה אצלי הם לבד
אמרתי תמונה אז
http://www.uploadfileyou.com/files/cymarhau6d4k49vrid2x.jpg
http://www.uploadfileyou.com/files/1cq1814qv3epocjm9ymr.jpg

ארז ש.
Friday 25/09/2009, 13:34
אחת התמונות היפות זה לראות את ההורים מסביב למאות דגיגים.

מקווה שהפעם תצליח

בהצלחה!