צפה בגרסא המלאה : למי שיש דררות מוחתמות

dark biker
Friday 30/04/2004, 00:10
מה אתם אומרים על התוכי הזה? איך לגידול? מה התכונות של התוכי הזה בכללי?
איזה משחקים הם אוהבים? והאם יש להם יכולת דיבור כל שהיא?
יש לי דררה ירוקה מוחתמת( :love: ) ואני רוצה ללמוד עליה יותר...

Seabiscuit
Friday 30/04/2004, 15:25
מה אתם אומרים על התוכי הזה? איך לגידול? מה התכונות של התוכי הזה בכללי?
איזה משחקים הם אוהבים? והאם יש להם יכולת דיבור כל שהיא?
יש לי דררה ירוקה מוחתמת( :love: ) ואני רוצה ללמוד עליה יותר...

דררה הוא תוכי צרחן... דררה מוחתמת הוא דווקא תוכי נוח לגידול.
הם רעשניים, וגם אוהבים להרוס דברים ואין להם יכולת דיבור.
אם אתה רוצה לדעת איך מבדילים בין זכר לנקבה: בבגרות המינית לזכר יש טבעת בצבע שחור ורוד מסביב לצוואר, ולנקבה לא.

דותן 1
Friday 30/04/2004, 15:32
אני מחתים דררות.
בדיוק אתמול מכרתי את האחרונה.
הגידול קל, תוכי מאוד נחמד וידידותי.
אבל מה הפאק בתוכי הזה: אם לא תיתן לו מספיק צומת לב הוא "יבגוד" בך ואז יכאב לך מאוד מאוד... (מנסיון)

כמו כל התוכים הדררות אוהבת דברים נוצצים למשחק...
יש להם יכולת דיבר מאוד קטנה, בערך 3-5 מילים.
קל להם ללמוד שריקות.

dark biker
Saturday 01/05/2004, 21:17
דררה הוא תוכי בכלל לא צרחן....
הדררה שלי הוא מאוד שקט ואם הוא כבר אז הוא עושה קולות חמודים כאלה שריקות וכל מיני דברים..
הדררה שלי עדיין לא מדברת אבל היא שורקת מידי פעם..
אהה ועוד משהו, איך אפשר לדעת את הגיל של הדררה לפני שהם מגיעים לבגרות חוץ מבדיקת dna, יש איזו שהיא דרך עם צבע עיניים, לא?

דותן 1
Sunday 02/05/2004, 14:26
גיל מדוייק אתה לא יכול לדעת גם בבדיקת דם (dna )
צבע העיניים של הצעירים נוטע לשחור חום ולבוגרים לבן חום ומסביב לעין יש טבעת דקה מאוד בצבע כתום.

אצל רוב התוכים מאפריקה אפשר לדעת לפי צבע העיניים אבל לתוכים כמו דררה זה לא הכי נכון.

lior_avr
Tuesday 25/05/2004, 00:40
שלום אני החלטתי לקנות תוכים (יותר נכון אמא שלי ) עכשיו אני מחפש לשלב כמה קוקטליים עכשיו שקראתי על דררה הוא נשמע מעניין יותר השאלה היא כזאת אתה עדין מוכר אם כן מה הוא המחיר ? ואם אני לא משגע אותך ויש לך כוח אז בבקשה תשים תמונה של התוכי .. תודה ליאור :up:

Tiamat
Tuesday 01/06/2004, 21:59
אצלנו ברחוב יש להקת דררות (בפעם האחרונה ספרנו 22 סה"כ) שעושות המון רעש. לאחר מעקב ארוך (של שנתיים לפחות) גילינו שהם מראים לעורבים מאיפה הדג משתין.. לפני שהן מגיעות לרחוב, תמיד יגיעו שתי דררות שהן בעצם השליחים שבודקים אם אין סכנה ללהקה. הם אוכלים לשכנים שלנו את התמרים ואצלנו מחסלים את עץ התותים כשהוא מלא פירות :D