צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות על פלוואר

GeneralD
Saturday 05/09/2009, 00:54
טוב אני מעוניין ךלהחליף אוכלןסיה לפלוואר הורן
והנה שאלות
האם באק' 250 ליטר אני יכול להחזיק 2 פלווארים זכר ונקבה ןהאם קל להרבות אותם? ואיך מרבים את הדגים הנ"ל?
מאיזה גיל או גודל אפשר להבדיל בין זכר ונקבה וכמה עולה פחות או יותר הגודל הזה?
תודה

פיליפ
Saturday 05/09/2009, 00:58
1.כן, ניתן להחזיק זוג עם מחיצה ביניהם.
2.די קל להרבותם.
3.המחיר בין 50 שח ל-4000 דולר.

GeneralD
Saturday 05/09/2009, 01:01
מאיפה אני משיג מחיצה?
ואם אני מרבה באיזה שלב להוציא את המחיצה ואיך להרבות?
תודה רבה :wink:

ShaharC
Saturday 05/09/2009, 01:44
מחיצה אתה יכול להשיג בכל מפעל פלסטיק פשוט תבקש מידות ועובי ויכינו לך לפי הצורך (לפחות כמו שאני עשיתי)
לאחר ריבוי הדגים אתה צריך להפריד מהר מהזכר לנקבה כי הוא יכול לתקוף אותה.
רבייה קלה יחסית אתה רק צריך שיווצר לך זוג..

יואב הוזמי
Saturday 05/09/2009, 02:12
טוב אני מעוניין ךלהחליף אוכלןסיה לפלוואר הורן
והנה שאלות
האם באק' 250 ליטר אני יכול להחזיק 2 פלווארים זכר ונקבה ןהאם קל להרבות אותם? ואיך מרבים את הדגים הנ"ל?
מאיזה גיל או גודל אפשר להבדיל בין זכר ונקבה וכמה עולה פחות או יותר הגודל הזה?
תודה

עקרונית קל להרבות אותם, אבל הם צריכים לבחור אחד את השני, או יותר נכון שהנקבה תקבל את הזכר, ולכן....

תשובות מפורטות יותר:

1. קודם כל תחזיק זכר בודד במיכל שיתפוס "בעלות" על המיכל לפחות למשך חודש ימים.
2. לגבי הנקבה לפעמים זה בעייתי, היא אמורה לקבל אותו ובמידה ולא, יכול לחסל אותה. אם היא גדולה ממנו, לפעמים היא תקרע את הזכר... ולכן.....

1. שלב ראשון הכנס זכר למשך חודש ימים למיכל.
2. לאחר חודש הכנס נקבה בתוך "סל רשת" או עם מחיצה לתוך מיכל הזכר.
3. לאחר שבוע, שחרר את הנקבה לזכר, במידה ומחזרים אחד אחרי השני, סבבה ויש סיכוי שתוך מס' ימים תקבל הטלה.
4. במידה ותוקף אותה, הוצא אותה שוב ותחזיר אותה לאחר שבוע שוב לסל,ושוב תן להם להתרגל אחד לשני, שחרר אותה שוב ותקווה לטוב, במידה וגם הפעם לא התחברו, שווה לנסות להביא נקבה אחרת(במידה וידך משגת)
5. לידיעה...נקבה טובה, קשה למצא בארץ יותר מאשר זכר.

לגבי הפריון, נקבות בנות חצי שנה ובגודל של 10 ס"מ הינן פוריות לכל דבר.

פלאורים פשוטים בגודל 10 ס"מ עולים 30-50 שקל ליחידה, הטובים והאיכותיים עם צבעים וראש ובגודל של 10 ס"מ, נעים במחירים של 400-800 שקל ליחידה.

העסק לא זול ידידי.:wink:

טלאמיתי
Saturday 05/09/2009, 22:00
אתה לא חייב להרבות את הזכר פלאוור עם נקבת פלאוור, פלאוור הוא היבריד ככה שלא כל הדגיגים יצאו פלאוורים ממש, אם תרבה פלאוור עם נקבת תוכי או סינספילום או אפילו טקסס או מידאס יכולים לצאת לך שילובים יפים מאוד, אני הייתי מציע לך להשקיע בזכר איכותי עם ראש וצבעים יפים ולהביא לו נקבת תוכי שרוב התוכים הארץ הם נקבות ופשוט להרבות אותם, גם יותר זול מנקבת פלאוור, גם יכול לצאת לך דברים מעניינים וגם התוכית לא יכולה לפגוע בזכר בגלל שהפה שלה לא נסגר.

יואב הוזמי
Saturday 05/09/2009, 22:05
אתה לא חייב להרבות את הזכר פלאוור עם נקבת פלאוור, פלאוור הוא היבריד ככה שלא כל הדגיגים יצאו פלאוורים ממש, אם תרבה פלאוור עם נקבת תוכי או סינספילום או אפילו טקסס או מידאס יכולים לצאת לך שילובים יפים מאוד, אני הייתי מציע לך להשקיע בזכר איכותי עם ראש וצבעים יפים ולהביא לו נקבת תוכי שרוב התוכים הארץ הם נקבות ופשוט להרבות אותם, גם יותר זול מנקבת פלאוור, גם יכול לצאת לך דברים מעניינים וגם התוכית לא יכולה לפגוע בזכר בגלל שהפה שלה לא נסגר.

אם אתה מרבה עם תוכית, חלק מהדגיגים יצאו עם פה של תוכי.
דבר נוסף, ריבוי עם תוכי, כמוהו לחזור כמה צעדים אחורה, כי ידוע שאחד מאבות הפלאור הוא תוכי וכבר בגנים של הפלאור יש מספיק תוכי.:wink:

טלאמיתי
Saturday 05/09/2009, 22:48
אבל בשביל שיהיה סיכוי לדגיגים איכותיים הוא יצטרך לקנות זכר ונקבה איכותיים וזה לא זול, אם אין לו בעיה עם זה אז סבבה אבל אם הוא יביא זוג לא משהו אז יצאו לו דגיגים מכוערים שלפי דעתי זה לא שווה, מתוכי יכול לצאת דברים נחמדים וגם ככה בכל הטלה של פלאוור יוצאים כאלה מעוותים ולא יפים אז לפחות שיהיה קצת יותר זול ומעניין, אני עכשיו בניתי זוג של רד דרגון משני ותוכית שהטילה כמה פעמים עם פלאוור.

פיליפ
Sunday 06/09/2009, 00:26
אני עכשיו בניתי זוג של רד דרגון משני ותוכית שהטילה כמה פעמים עם פלאוור.

ומה יצא?

שים איזה תמונה שנשטוף העיניים. :D

טלאמיתי
Sunday 06/09/2009, 07:21
עוד לא יצא, שים לב לעכשיו.

פיליפ
Sunday 06/09/2009, 09:21
אז בהצלחה.