צפה בגרסא המלאה : וגר זאב עם כבש (כלומר צב מים עם דגים...)

פריץ קפיץ
Thursday 19/02/2004, 03:24
שלום לכולם!
קיבלתי במתנה לפני שבועים צב מים אדום אוזן קטן ( המתנה הכי שווה...) והחלטתי לארח לו לחברה 4 דגים: 2 אפרה ו 2 גרברי.
גודל האקוריום 60 ס"מ.
עד עכשיו כל החברה מתנהגים כמו משפחת הסופרנוס , נותנים כבוד אחד לשני ויודעים להעלם מתי שצריך ( סדרתי להם מקומות מסתור באקוריום). נראה לכם שהם יצליחו להחזיק מעמד ביחד כמו שהסדרה הצליחה להחזיר מעמד? מיותר לציין מיהו ראש המשפחה...
בתודה מראש עד התשובות האופטימיות,
שלכם

רותם
Thursday 19/02/2004, 08:32
בקרוב מאד תגלה שנשארת רק עם ראש המשפחה.
לצב מים אדום אוזן יש חיבה אדירה למזון זז הווה אומר שחבל על הדגים.

Judas
Thursday 19/02/2004, 12:51
:נראה לכם שהם יצליחו להחזיק מעמד ביחד

לא.

Judas

muttly
Thursday 19/02/2004, 17:31
מניסיוני יש סיכוי רק אם הדגים יגדלו בקצב של הצב פחות או יותר. אני גדלתי זוג צבים עם 3 דגי זהב ודג מנקה (יותר מ-5 שנים). הם עברו מאקוריום 60 ליטר לאקוריום של 250ליטר ולבריכה של 1000 ליטר (חיים שם עד היום). לצערי הדגי זהב מתו לפני כמה שבועות עקב החלפת מים גדולה מידי כתוצאה מטעות שלי. הדג המנקה חי איתם עד היום. הצבים כיום בגודל של ~20ס"מ. הדג המנקה ~40ס"מ.

בהצלחה

פריץ קפיץ
Saturday 21/02/2004, 22:46
שלום לכולם,
תודה לכל המגיבים ובמיוחד לmuttly שהפיח בי אופטימיות וגרם לי לחשוב שבאמת התחושות הקדומות שלי מוצדקות ובאמת כל המשפ' תוכל לגדול ביחד באושר(דרך אגב דווקא הגרברי הם אלא שעושים כרגע צרות ומציקים לשאר...)
אני מאוד רוצה להוסיף לאקורויום דג מנקה ורציתי לשאול אתכם איזה דג מנקה יתאים לאקוריום מסוג זה (אדום אוזן 10 ס"מ , 2 גרברי ו -2 אפרה באקוריום של 60 ס"מ)
תודה מראש לכל המגיבים! :D

gupy man
Monday 08/03/2004, 14:45
חבל על הדגים...באישהו שלב הצב יגדל,ואז הדגים יהיו אוכל חי,לא יותר...
אתה יכול להשאיר אותם ככה,אבל כולם כבר אמרו לך שלא,אז חבל לך ללכת עם הראש בקיר-אבל אלה הדגים שלך והצב שלך,תעשה מה שאתה רוצה.