צפה בגרסא המלאה : מלח לאקווריום

baruch14
Thursday 21/08/2008, 19:27
ערב טוב לכולם .המלח שיש למכירה בחניות לאקווריום מים מלוחים .נקרא (red-see ) כלומר עם אני מבין נכון מלח מהים האדום. (אילת ) השאלה היא יש לי בעבודה שקי מלח של 25 ק"ג שרשום אלהם מלח מאילת .האם מלח זה מתאים לי כי זה יחסוך לי הרבה כסף להוצאה על מלח .בתודה ברוך. :up:

ליאב200
Thursday 21/08/2008, 20:30
במה אתה עובד שיש לך בעבודה שקי מלח של אילת?אני מציע לך לברר קצת יותר פרטים עליו כי זה יכול ליהיות סיכון מאוד גדול לא'ק אם תוכל לברר יותר פרטים עליו מרכיבים וכו אז יהיה יותר טוב.. בהצלחה :up:

AnarkY
Thursday 21/08/2008, 20:33
המלח של red-sea הוא תוצרת של ייבוש מי ים (לפי מה שרשום על הדלי), יכול להיות ששקי המלח של אילת שיש לך בעבודה הם ממחצבות שיש בקרבת אילת, וזה לא מלח שמכיל את אותם הדברים כמו במלח ים... אני לא הייתי לוקח סיכון...

baruch14
Friday 22/08/2008, 08:14
תודה על התשובות .לי לא ידוע שיש מחצבות של מלח בקירבת אילת .יותר קל להוציא מי ים וליבשם ואז לפורר את המלח לגדלים הרצוים (אבל................זאת שאלה שהפיתרונים רק עם יש אדם שבאמת יודע את התשובה.יש הרבה מקומות עבודה שאנשים לא חשבו על זה (לגבי המלח )יום טוב לכולם ברוך :up:

SolidHex
Sunday 24/08/2008, 01:03
אני מתאר לעצמי שאתה בעסקי הבריכות או הטפלת המים...

המלח שאתה מדבר עליו בשקים נועד לייצר כלור או למאכל, מלח של אקווריומים הוא לא מי ים מיובשים מאחר ולא כל החומרים שמתייבשים חוזרים לאותו מצב כשמערבבים אותם עם מים שוב (קאלציום וטרייס אלמנטס לדוגמה...) ולכן המלח שאתה מדבר עליו לא מתאים.

baruch14
Sunday 24/08/2008, 22:34
תודה רבה :up:

אלי הרפז
Sunday 24/08/2008, 22:57
חבל שיזרקו לך תשובות
רק ניתוח אנליטי לחומר ייתן לך תשובה חד משמעית
או מישהו שמכיר את החומר
אם יש לך תמונה שאתה יכול להעלות זה גם יעזור

baruch14
Monday 25/08/2008, 21:18
אלי תודה רבה החלטתי לא לסכן את האקווריום החדש אני צריך 4 ק"ג מלח כך שההוצאה לא גבוהה. קניתי מלח מחנות מוכרת בתחום .העזרה שקיבלתי היתה שווה הכללללללללל. שם החנות בקריות בית החיות 1986 .בעל החנות הראל בחור סימפטי עם........... הרבה ידע שמוכן להעביר בחפץ לב לכולם. וגם למוטי הבחור שעובד שם יש רצון וידע שהעביר בחום ואהבה.(כך קיוותי להתחיל את התחום המלוח )ישר כח
ברוך. :up:

ליאב200
Monday 25/08/2008, 21:23
כן הראל אחלה בחור וגם מוטי נהנה לקנות שם כל פעם מחדש :up: :wink: