צפה בגרסא המלאה : מישהו יכול לתת לי את הכתובת המלאה של זו-לנד

Aquario
Friday 09/11/2001, 03:59
תודה,

קובי
Friday 09/11/2001, 08:55
אני אפילו לא יודע אם יש להם כתובת :-).

מה שאתה צריך לעשות זה לקחת את דרך ארבע ("גהה") ולהמשיך איתו מאיזור המרכז צפונה.

זה נמצא אחרי צומת רעננה כפר סבא ואחרי תל מונד (אלה פשוט ישובים שנמצאים בדרך, מקל על ההתמצאות), מצד ימין אתה רואה שלט ל"זו לנד" ושלט לאיזה אולם אירועים. אתה יורד שם ימינה מדרך ארבע, נוסע קצת על דרך עפר ומגיע לזו לנד.

בהצלחה

Aquario
Friday 09/11/2001, 17:28
אז למה מישהו כתב שהיא נמצאת בתל אביב?...

Aquario
Saturday 10/11/2001, 18:42
זה אחרי צומת הדסים/ פרדסיה?
ובכלל שווה לנסוע עד לשם? יש מבחר איכותי?...

קובי
Sunday 11/11/2001, 05:17
זה צומת וחצי לפני פרדסיה. אחרי שאתה עובר את הצומת השני לפני פרדסיה (לבאים מן המרכז) יש לך פניה קטנה לכיוון זו לנד.

ירון
Wednesday 19/12/2001, 04:16
נוסעים צפונה . בצומת רעננה צפון - ישר
בצומת דרור שאחריה - ישר
אחרי 1 ק"מ - ימינה ומשם עם השילוט.
יש להם את המבחר הכי גדול בארץ !!!!

עמירם ש.
Wednesday 19/12/2001, 04:44
המבחר הכי גדול בארץ - של מה בדיוק?

יש להם מספר בינוני של אקווריומים, אקווריום צמחים אחד, ציוד שאינו מכסה את כל מגוון היצרנים, תצוגה לא קטנה אקווריומים מתוצרת ג'וואל, די הרבה ציפורים, כמה כלובי כלבים, ארנבות וחמוסים, אבל לא הייתי קורא לזה "המבחר הכי גדול בארץ".

אייציק
Thursday 20/12/2001, 05:20
הכוונה הייתה למיבחר הכי גדול בארץ לדגים במיוחד
וידע מאוד מקצועי בדגים וכלבים במיוחד
שווה ביקור

elminister
Thursday 20/12/2001, 06:23
שווה לחשוף את "איציק" !
הלא הוא בעל החנות ZOO LAND....!!!!
(זה מסביר איך הוא זוכר את הכתובת)
אני הייתי בין הממליצים על הפורום...
וההתמחות שלו היא בעיקר ציקלידים...
אז שווה לשאול..
ואני בטוח שגם במחירים הוא יכול לתת הסברים יותר משכנעים על איך מייבאים דגים, או מוצרים...
תתקיפו אותו בשאלות רבותי...

נ.ב. בלי כל קשר,ותאמינו לי שאני לא מקבל אחוזים על פרסום, הוא אחלה בן אדם,ותמיד שמח לעזור ולתת עצה טובה...איתי אישית הוא יצא בסדר גמור בכמה מקרים שהיו לי...
ELMINISTER

עמירם ש.
Thursday 20/12/2001, 06:37
Elminister, הספקת לחשוף אותו חצי דקה לפני, פשוט משום שהייתי עסוק בלחפש את הקישור המוכיח כי איציק הוא מזו-לנד (הנה (http://forums.ort.org.il/scripts/showsm.asp?which_forum=275&mess=958461) הקישור).

אני מצפה למידה בסיסית של יושר. כאשר בן-אדם כותב בפורום "הכוונה היתה למבחר הכי גדול בארץ... וידע מאוד מקצועי" ואינו מציין שהוא קשור לחנות זו - הוא מבצע פעולה בלתי ישרה שאין לה מקום להערכתי בפורום מסוג זה.

אני משאיר למנהל הפורום את ההחלטה אם להשאיר את התכתובת הזו. אני במקומו הייתי מוחק כל זכר לזו-לנד בפורום.

כיוון שבניגוד לאיציק הנ"ל אני די מוכר בפורום, הרי שאם ההודעה נשארת אני מבקש להדגיש:

1. בקשר למבחר - בזו-לנד יש כמות בינונית של אקווריומים עם מבחר בינוני של דגים.

2. בקשר למקצועיות - בזו-לנד לא מטפלים בצורה נכונה בבעלי החיים. יש להם כלובים "צפים" בהם מוחזקים חמוסים וארנבות. הרצפה של הכלובים עשוייה מרשת. בעבר ביקרתי בחנות וראיתי את כל החמוסים יושבים על האוכל בתוך קערות האוכל שלהם (!) משום שהם לא יכלו לשבת ולנוע על רצפת הרשת. הם נראו מסכנים מאוד. בביקורים אחרונים ראיתי שבכלובים של החמוסים הוסיפו מין משטח שחור על הרצפה, אבל הארנבות עדיין מוחזקות ישר על הרשת. יש לי עדים לביקור בו לא היו משטחים והחמוסים ישבו בקערות האוכל. זו בפני עצמה סיבה מספקת מדוע אינני מוכן לקנות בחנות זו.

elminister
Thursday 20/12/2001, 06:59
ידידי !
איך מתחיל ספר בישול של מרוקאית?
קודם כל תרגעי....
אז בבקשה תיישם.....

אף אחד לא מבצע פעולה בלתי ישרה, ואין שום סיבה שההודע תימחק (ואני מפנה אותך להסבר שלי למה לא נהוג למחוק הודעות...ראה הסבר בעימות ברקודה/דג זאב-1).

איציק יכול לכתוב ככול העולה על רוחו (כל עוד הוא נצמד לחוקי האתיים של הפורום).
וכנ"ל אתה-אין לי בעיה אם ההערות העיניניות שלך לגבי מצב החנות, ואין לי בעיה שאתה כותב את דעתך "שאתה לא תקנה שם".
יש לי בעיה עם הניסוח "אני במקומו הייתי מוחק כל זכר לזו-לנד בפורום"
אז אנה ממך ידידי המלומד! - אל תשתלח בכזו קיצוניות- משום שאין לך סיבה....תעשה מה שאני עושה שאני מתלהט...-מסתכל על הדיסקוסים שלי..

ולאיציק- יש אמת במה שעמירם כותב....
נהוג להזדהות ...ויש כללים בפורום
כמובן שיש לך אינטרס ברור לקדם את המכירות בחנותך..לי אישית אין בעיה עם זה (והייתי רוצה לשמוע את דעתם של שאר האחראים כי זה מצב שלא התמודדנו איתו).
אין לי בעיה שתגיד- חברה קיבלנו מבחר של דגים X Y Z, והמחירים הם אטרקטיביים במיוחד...
אבל אחי, אם אתה ממליץ על פילטר איהם...ונותן מחיר...ואומר שאפשר לקנות אותו במקום מאוד מסויים....חליק...נו..באמת...
לפחות תגיד שאתה המוכר...

בכל אופן מבחינתי אתה אורח רצוי שניתן ללמוד ממנו רבות על גידול דגים ושאר בע"ח, רק , איך אומרים... תהיה פייר...
ELMINISTER

עמירם ש.
Thursday 20/12/2001, 14:36
אני רוצה להבהיר:

אילו איציק היה כותב "יש לנו המבחר הכי גדול בארץ ואנחנו בעלי ידע מאוד מקצועי", לא היתה לי שום בעייה עם זה. במקרה הספציפי הזה הייתי כמובן סותר את טענותיו (להגיד "המבחר הכי גדול בארץ של דגים" זה קצת מוגזם במקרה שלו), אבל אין לי שום דבר נגד פרסום עצמי.

אכל ברגע בו ניסו להשתמש בפורום כדי לעבוד על המשתתפים - במילים אחרות, לא סיפרו את כל האמת - נראה לי שעל הפורום להחרים את החנות, לסלק כל זכר לקיומה ולא לאפשר לה להופיע כאן יותר.

זו דעתי הפרטית, וזה מה שהייתי עושה אילו הפורום היה בבעלותי, אבל בעלי הפורום יכריעו כמובן.

fish in heaven
Thursday 20/12/2001, 16:00
עמירם אני מסכים איתך בעיקרון, אבל אני לא חושב שאיציק עשה את מה שאתה מייחס לו,
נכון הוא פירסם את החנות שלו, נכון הוא צריך להזדהות שהוא עושה דברים כאלה,
חוץמזה, הוא לא זה שטען שיש לו את המבחר הכי גדול, את זה ירון עשה.

אם אכן יבוא מוכר בחנות, ויתחיל להשתמש בפורום לצורכי פירסום, אז הוא יטופל בחומרה.
והערה לאיציק, אם באמת תוכל להוסיף בחתימה שלך/פרופיל מידע על זה שאתה מוכר בחנות, זה יהיה מועיל, גם לך, מכיוון שאנשים יבואו לחנות, שהם יודעים מהרשת שהמוכרים בעלי ידע.

אייציק
Sunday 23/12/2001, 04:39
רבותי בסדר סליחה שלא הזדהתי כמו שצריך אבל לא צריך לקטול אותי
לגבי המיפגש שאתם מתכננים אני מזמין אותכם בכייף לחנות.אני גם יכין לכם קפה
בכל מיקרה אפשר לשאול אותי כל מה שבא לכם ואני מוכן גם לעזור
שיהיה שבוע טוב לכולם

קובי
Sunday 23/12/2001, 07:30
לדעתי:

כל פירסום המתקשר לחנות, למגדל, לספק ציוד וכו' נכנס בגבולות הלגיטימיים של פירסום ציבורי. בל נשכח שחלק ניכר מזמננו אנחנו מבלים בחנויות דגים שונות, על מנת להתעדכן בשוק הנוכחי (גם של דגים וגם של ציוד). עוד חנות אחת עם מבחר ? מה טוב. לפעמים בחנות הכי קטנה אפשר למצוא את המציאות הכי טובות. בכל מקרה, חשוב ללכת ולראות ולא לסמוך על דעות של אחרים.

בעל אינטרסים מפרסם אצלנו את החנות שלו ? כשר.
מפרסם ולא מספר שהוא קשור אליה ? כשר (אבל מסריח...).

בכל מקרה (וזו דעת החוק הישראלי בנושא פירסום סתר) - אנו יוצאים בבחינת "יזהר הקונה". אין צורך לקנות בלי הכרה ובלי חשבון. סקר שווקים הוא דבר חיוני ולגיטמי לחלוטין, הן על מנת לערוך השוואת מחירים והן על מנת לערוך בקרת איכות לציוד המוצע בחנות.

דעתי כדעת עמיתיי, מנהלי הפורום האחרים.

אביב
Wednesday 09/01/2002, 03:17
לעמירם ש
לפי דעתי אתה לא נשמע מומחה גדול בדגים אם אתה חושב ש זו-לנד הי חנות לא מוצלחת בנושה דיג נוי רק לידעתך איציק הוא בין האנשים עם הידע הכי גדול בנושא טיפול כללי לדגים.
אתה נותן דוגמה שלילית למתחילי וגם מידע מוטעה
לגבי החנות.

[צונזר ע"י דניאל. לאיתי ברוך הבא לפורום :smile:, אבל בבקשה לכתוב הודעות מנומסות]

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: fish in heaven בתאריך 2002-01-08 20:07 ]</font>

עמירם ש.
Wednesday 09/01/2002, 06:01
לא טענתי שאיציק לא מבין בדגים. לא טענתי שהחנות לא מוצלחת בנושא דגים. אל תכניס לי מילים לפה.

כן טענתי שהחנות כוללת מבחר בינוני של דגים ולא המבחר הכי גדול בארץ. "המבחר הכי גדול בארץ" זו הגדרה משפטית ברורה מאוד שהמשמעות שלה היא שאין בכל הארץ חנות אחרת עם מבחר רב יותר של דגים. בזו-לנד יש בערך 90 אקווריומים, רובם קטנים, כשלרוב יש סוג אחד של דגים בכל אקווריום. זה יותר מאשר 27 האקווריומים בחנות השכונתית שלי (שאינני קונה בה, אגב), אבל הרבה פחות מאשר בחנויות הדגים הגדולות.

כן טענתי שלפחות בעבר הם לא התייחסו באופן נכון לבעלי חיים שמכרו.

כן טענתי שאיציק ניסה להסתיר את הקשר שלו עם החנות וליצור רושם של עדות אובייקטיבית כשהיא אינה כזו.

עכשיו בוא ונסה לסתור את הטענות הללו במקום לנסות לסתור את מה שלא אמרתי.

אביב
Wednesday 09/01/2002, 06:39
לעמירם אני מיצתער על מה שאמרתי לך.
אני קליינת קבוע שם ואני מעוד מעריך את הטיפול שלהם בבעלי החיים ובעיקר בדגים
אני ממליץ להגיע ביום שמקבלים מישלוח מחול
וליראות את כל התהליך ואז תאמין לי אתה תיקנה רק שם.
נ.ב יש שם הרבה סוגי דגים שאין במקומות אחרים

eran
Wednesday 09/01/2002, 14:40
כהמשך לנושא ZOOLAND ביקרתי שם לפני יומים
ובתור מי שמגדל דגים זה מכבר התרשמתי לטובה
מן המבחר ונקיון המיכלים איציק איש סימפטי
סבלן ומבין (למרות שלא רשם אותי בחינם למועדון הלקוחות...) המחירים סבירים גם כן.
בקיצור ממליץ!

אייציק
Saturday 12/01/2002, 17:52
לידיעת כולם.
יש לנו בזולנד מיבחר ציקלידים אלונקרה מדהימים מיבוא חדש שהגיע ביום שלישי
כמו כן הגיע מיבחר מיוחד של דיסקוסים מדהימים
והכל במחיר מאוד אטרקטיבי.

[איציק, אני אודה לך אם לא תשתמש בפורום לצרכי פירסום שכאלה. אם מישהו מחפש דג ויש לכם, בבקשה תפרסם שיש לכם את הדג הזה. אבל עידכונים על מלאי וכיו"ב לא כאן.
כמובן שמבצעי חיסול של 50% הנחה על כל הציוד אתה מוזמן לפרסם תמיד :smile:]

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: fish in heaven בתאריך 2002-01-12 14:35 ]</font>

הסניק סקין
Saturday 12/01/2002, 18:43
דניאל הנה לך מי שיתמוך באתר .......מי שמפרסם חינם יכול בקלות לממן את הוצאות האתר .......לתשומת ליבך