צפה בגרסא המלאה : טיפ קטן ורווח גדול

הכסוף
Monday 08/04/2002, 09:41
שלום חברים
רובנו אני מעריך קונים את המזון הטוב ביותר עבור החברים השקטים והרטובים שלנו, ומוציאים הרבה כסף על כך.
ובכן מבדיקה שערכתי מבתרר כי המזון המשווק ע"י "דג חי וברכה" ונקרא יורופט, הוא למעשה מיכל המכיל מזון ממיטב הייצרנים בעולם וכך מזון בסיסי הוא למעשה מתוצרת וורדלי או תולעי דם צוצרת סן פרנציסקו באי ברנד וכדומה. המזון עולה בין 11 ל 20 ש"ח לקופסה גדולה וזה ממש זול ולדעתי מאוד כדאי. המזון מגוון וכולל בסיסי/מחזק צבע/תולעים יבשים/ תולעי דם/ שרימפס ועוד...
אז כדברי דמות טלביזיונית מאולפן שישי בערוץ 2 "אז...שלא יעבדו עליכם :up: "

dimitryt
Monday 08/04/2002, 15:11
אני מכין מזון לדגים שלי בעצמי ולא קונה מחנויות !

eran_c
Monday 08/04/2002, 15:20
אני נמצא הרבה בדג חי וברכה...
(ד"א מגיע לכם לדרוש 10% הנחה על כך שאתם מפורום דיסקוס ישראל!)

בכל מקרה לא נתקלתי לאחרונה בסוג הזה של המזון אבל את כל האוכל שלי קניתי אצלו ...
המחזק התולעים למיניהן השרימפס ובקרוב הבמבות....

אני בכללי ממליץ עליהם יש שם 3 מוכרים מנוסים וכל השאר לא ממש יודעים מעצמם

תדאגו רק שתדברו או עם אבי או זה עם הזקן ויש עוד אחד מבוגר
גם האשה יודעת על מה היא מדברת

אבי הכי טוב!

כל השאר רק קשקשנים גדולים...
אחד אמר לי שיש לו אקווריום מטר עם כל סוג של ציקליד! ועוד זוג!!!!

תדאגו לעצמכם

benrokh
Monday 08/04/2002, 15:28
שאל אותו כמה רמפוכרומיסים ויולידוכרומיסים יש שם ואם הוא יענה שיש את שני אלו ביחד הוא משקר!(כן בטח כל סוג של ציקליד :lol: )

Wild Blue
Monday 08/04/2002, 15:41
ככל שידוע לי יש יותר מ1500 סוגים של ציקלידים בכל העולם בכל הגדלים הצורות הצבעים.
רובם לא זמינים כמינים לממכר במסחר דגי האקווריום או לא מתאימים לו.
לכל ציקליד כמעט יש מערכת דרישות אחרת מתנאי המים שלו כך שאת רובם לא ניתן לשכן יחדיו שלא לדבר על רמות אגרסיות שונות שמונעות ערבובים מסוימים.
כך שערן מה שאמרת בלתי אפשרי אפילו ברעיון הבסיסי של כל המינים זה אומר שיש לו 3000 דגים לפחות באקווריום של מטר :hair:

עכשיו לענין המזון הכסוף אתה אומר שהם מכינים תערובת מזונות משל עצמם :question: :stop:
מזונות כאלה הם מהגרועים שיש ערכם התזונתי לא ידוע רמות הפוספט החלבון השומן בהם יכולות להיות גבוהות ברמת ההזקה לכל האקווריום ולא רק לדגים. בנוסף הם נטולי ויטמינים כלל ועיקר.

הכסוף
Monday 08/04/2002, 15:43
מדובר על המזון הפשוט (קופסה צהובה) אך כאשר קוראים באותיות הקטנות, בדיוק מתחת לערך התזונתי רשום שם היצרן אז...תקרא ותופתע :hair:

FreeStyler
Monday 08/04/2002, 15:55
לערן - על איזה הנחה אתה מדבר?
"פורום דיסקוס ישראל"?
אולי על - "מועדון הדיסקוסים הישראלי"?
שדרך אגב - אתה צריך להרשם שם למועדון, ולקבל כרטיס מועדון..

ולמי שלא נרשם למועדון הנ"ל לא זכאי לקבל הנחה!
אז אתה לא יכול להגיד בפורום זה, שאנחנו זכאים להנחה מהפורום השני..

eran_c
Monday 08/04/2002, 16:33
אוקי הבנתי.........

אבל אפשר להגיד ששחכת בבית לא?

אני זכור שראיתי לא מזמן רשימה של מלא חנויות שכל אחת נותנת הנחה....

לא זוכר של איזה פורום..........

לא משנה....

חוץ מזה אבי הוא ישר הוא קומבינטור רציני
תקנו כמה דגים יחד עם זה או אולי מוצרים נוספים ותשאלו אותו בכמה הוא עושה לכם את זה ותראו שההנחה באה

רק אבי !!!

חוץ מזה שיש שם מספר אקווריומי תצוגה חלקם יפים מאד...

אז גם סתם ככה שווה לקפוץ

קובי
Monday 08/04/2002, 17:03
בדבריו של ערן יש סתירה. מוכר ישר וקומבינטור רציני - לא הולכים ביחד. מוכר ישר הוא מוכר שעל פי רוב לא יעשה לך הנחות, אבל גם לא ידחוף לך זבל. קומבינטור רציני הוא בדיוק הסוג שיעשה לך הנחות וידחוף לך זבל.

אתם בטח חושבים שאני שונא מוכרים - אז האמת היא שזה בכלל לא נכון: מוכר הוא אדם שמתפרנס מ... מכירה (הפתעה!!!). הוא לא יעשה לאף אחד הנחות שמהן הוא יפסיד מהסיבה הפשוטה שאז לא יהיה לו ממה להתפרנס.

מה כן ? ברגע שאני ואתם מסכימים שמוכר נמצא בחנות כדי למכור, ויותר מזה, כדי להרוויח את כספו - אפשר להתחיל לנהל דיונים רציניים על המחירים, על האיכות ועל המוצרים שאתם מקבלים בתמורה לכספכם. הציוד בדגי חי וברכה - ואת זה כבר אמרתי מספר פעמים בעבר - איננו איכותי. למעשה, הוא נחשב ל"זבל". המחירים שלו זולים מכיוון שזה "זבל". אם קנית את הציוד שם ושיכנעת את עצמך שמדובר בציוד איכותי - שיקרת לעצמך.

יחד עם זאת - אם קנית ציוד במחיר נמוך וברמה נמוכה, מתוך ידיעה ברורה שזה מה שקנית ושרצית לקנות את הציוד הזה (אני למשל, ללא כחל ושרק, קונה ציוד זול. זה מתאים לי לכיס ובמילא אני לא רוצה ציוד שיחזיק אצלי יותר משנה שנתיים - אח"כ אני אתקע עם פילטר מיושן ועובד מתוצרת אהיים שלא מספיק לי לכלום אבל אין לי לב להחליף אותו כי שברתי בשבילו קופת חיסכון) אז סבאבה.

לסיכומו של הדיון - אין לי בעייה עם מוכרים. זה לא חטא למכור וזה לא בושה להתפרנס מהעבודה שלך. בזו לנד למשל - אני יודע מה אני מקבל בתמורה לקנייה שלי. המוכרים שם לא "קומבינטורים" אבל הדגים שם במצב מצויין, המחירים שלהם הוגנים ביחס לשוק והם לא ידחפו לך שום דבר שאתה לא רוצה.