צפה בגרסא המלאה : רכישת מוצרים לאקווריום

john the fisherman
Friday 02/11/2001, 23:13
שלום לכולם.
אולי לחלקכם אני לא מחדש דבר אבל למי שאני כן יחדש זה פשוט ישתלם...
אקווריום דורש כל כך הרבה ציוד..תרופות ...חומרים...ממש הון..ובמיוחד כשיש ברשותך אקווריום גדול...
הדבר הפשוט ביותר שניתן לעשות זה פשוט להזמין מחו"ל...המיחרים שם ...זה מדהים !!!
דוגמא - STRESS ZYME בארץ עולה משהוא באזור 50 ש"ח לאריזה של 4 OZ
ובאתר בארה"ב זה נמכר ב 9 דולר לבקבוק גדול פי 4 !!!!!
תחשבו על זה...מוצר שעולה בארץ באזור 200 ש"ח
רק ב 9 דולר...
בכל מקרה ולא רק זה ..אני ביצעתי הזמנה ב 80 דולר מה שבארץ היה עולה לי לפחות 1000 ש"ח...
פשוט נדהמתי מגוון ענק.מיליון ואחת סוגים של צמחים מפלסטיק..ציוד מהבורג הקטן ביותר עד לכל מיני פטנטים..תפאורה ועזרים לעיצוב הארווקריום......ובנוסף קיבלתי את המוצרים בתוך שבוע !!!!!! פלוס חוברת שמכילה
אלפי מוצרים ששיכים רק לנושא האקווריום...פשוט מדהים !! אתה נתקל בצמח מסכן מפלסטיק שבארץ עולה 50 ש"ח ב 2.99 דולר...נו באמת...הרי ידוע שהחנויות עומדות ברווחיות ענקית על המוצרים...וגם הספקים בארץ...
אז..אל תתנו שיגזלו ממכם הרבה כסף למעט תועלת...
אני מבצע הרבה עיסקאות דרך הרשת ומחו"ל אבל בהפרשים כאלו לא נתקלתי.

אגב ניתן לקבל את המוצרים לארץ ,ההזמנה חייבת להיות מעל 50 דולר,ודמי המשלוח היו משהו באזור ה 20 דולר.

http://www.thatpetplace.com/

Saturday 03/11/2001, 00:25
נכון אתה צודק המחירים בארץ ממש מוגזמים מכל הבחינות בושה! האמריקים וכל מי שמסביב, יודעים מה זה לעשות קניות בזול! אבל רק פה במדינה שלנו הצרכנות ממש על הפנים לדוגמה מה שאמרת אקווריומים וציוד אבל גם בגדים נעלים וכ'ו אז תזכרו אנשים מתי שאתם נוסעים לחו"ל אל תשכחו לקנות אוכל לדגים :grin:

עמירם ש.
Saturday 03/11/2001, 01:48
אבל תביאו בחשבון:

1. החשמל בארה"ב 110 וולט 60 הרץ. ציוד חשמלי ייתכן שיעבוד עם טרנספורמטור, ייתכן שלא יעבוד בכלל.

2. הטמפרטורות בארה"ב הן פרנהייט. באחת ההזמנות שלי מארה"ב לא שמתי לב וקיבלתי שני מדי-חום שלא בדיוק היה לי מה לעשות איתם (אין לי כוח לבצע כל פעם חישוב מחדש).

3. המחירים לא תמיד כל-כך זולים יחסית לישראל, אם מביאים בחשבון גם את עלות המשלוח.

elminister
Saturday 03/11/2001, 07:11
אפשר לקבל קצת לינקים לאתרים נבחרים?
כדי שכולנו נהנה לעשות את ההשואה...
ELMINISTER

Saturday 03/11/2001, 21:42
עמירם תשמע אתה צודק, ישנם מוצרים שלא כדי לקנות בחו"ל כמו המדחום או דברים אחרים תלוי מה אתה מעדיף. אולי הגזמתי קצת עם כל מה שאמרתי מקודם אחרי הכל זו ארצינו הקטנטונת ואין אף אחת כמוה!

קובי
Saturday 03/11/2001, 22:40
לצערי הרב - אחרי שאנחנו מוציאים את המידות ואת המכשירים החשמליים החוצה מסל הקניות הבינלאומי שלנו, מה נשאר כבר לקנות ?
רשתות ? צמחי פלסטיק ? מזון לדגים ?
בשביל דברים כאלה אני בהחלט לא הולך לעשות קנייה בינלאומית - אפילו אם זה חיסכון בכסף והכל, צריך לצבור המון דברים כדי שהמשלוח ישתלם.

בפעם הבאה שאני ארצה לקנות סאמפ - נחשוב על זה :-). אבל אוליי במקום לקנות באמריקה, אפשר לחפש בחנויות מאנגליה ? באתרים אנגליים ?

fish in heaven
Saturday 03/11/2001, 23:28
אפשר לנסות את החנות הבאה שנמצאת ב UK
http://www.aquatics-online.co.uk/

למרות שאין לי מושג אם הם מביאים לארץ :???: