צפה בגרסא המלאה : חזר נושא התוכים!!!!!

שמוליקיפוד
Friday 26/09/2003, 14:01
דיברתי עם סבתא שלי על זה שהיא עברה דירה ויש הרבה מקום בבית אז חשבתי לנצל אותו לחיה כלשהי , דגים לא כי היא לא יודעת להאכיל אותם ולטפל וכאלה שצריך יום יום, והיא אוהבת מאוד תוכים ומוכנה לטפל בהם( נגעלת מדגים), אז החלטנו שתוכים
ראיתי היום בחנות תוכים קוקטיילים מאולפים ונחמדים וחשבתי על אחד כזה , איזה כלוב"עמוד" הוא יצטרך?

בחנות היו כמה קוקטיילים מאולפים(עם טבעת באצבע) על עמוד כזה שמחולק וכמה עמודים שהם עומדים עליהם ויש להם שם אוכל והכנפיים שלהם מקוצצות , חשבתי על אחד מהם(שהיה לבן צהוב יפהפה) אני אשאל מחיר וכו' בינתיים אני רוצה לחקור כמה שיותר מידע עליהם ואם כדאי לי מאלה עם הטבעת מה זה מסמל , פעם בכמה זמן איזה טיפולים ומה אסור ומה מותר , דברים כאלה ( מצפה לתגובה מאיתי או רונדג)
והפעם אני רציני אני לוקח אותה לחנות בקרוב היא רוצה לבוא

אז תנו כמה שיותר פרטים בקשה ( הבנתי שקוקטייל לבד יכול להיות מאולף טוב) :yeah:

Buia
Friday 26/09/2003, 14:13
קוקטייל יחיד ידרוש הרבה צומת לב מהמגדל שלו היות והוא לבד....אני לא ממליץ לך לקנות בכלל תוכי מוחתם אם מישהוא לא יכול לתת לו מספיק צומת לב ולשחק איתו....בנוסף הטיפול בתוכי הוא לא קל מהטיפול בדגים ולפעמיים יותר קשה....
בכללי קוקטייל הוא תוכי נפלא ונהדר לגידול...אם יוצא לך לקנות קוקטייל לטיני(הלבנים) אז בכלל הרווחת....לי יש 4 זוגות מטילים ואחת שהיא רק בשבילי(מוחתמת כמובן) קוראים לה שופרת השפרה....

Seabiscuit
Friday 26/09/2003, 15:11
היו לי הרבה קוקטיילים בחיי, תוכי מוחתם זקוק להרבה תשומת לב (לא רק קוקטייל מוחתם).
עם קונים תוכי מוחתם אסור לקנות לו בן זוג כי הוא עלול לאבד את החתמתו...
תוכי קוקטייל הוא תוכי טוב למתחילים אבל הוא לא תוכי דברן...
טיפול אחר תוכי כזה הוא קל... אין שום קושי חוץ מזה שצריך לנקות את הכלוב את כלי האוכל את מקלות העמידה הצעצועים וכ'ו...

תוכי מוחתם הוא תוכי שהפרידו אותו מהוריו הביולוגיים ובני האדם גידלו אותו מהרגע שבו הוא יצא מהביצה...

שמוליקיפוד
Friday 26/09/2003, 17:59
לא צריך תוכי דברן , צריך תוכי שיעמוד על המקלות ולא יברח מהחלון מתישהו , תוכי שאפשר לשחק איתו שלא יינשך, תענו לי על השאלות -אפשר לשים אותם על המקלות האלה ?? לא יהיו בעיות?התוכי לא יצא לטייל בבית??

Friday 26/09/2003, 18:02
אני יודע....שכדי שתוכי לא יברח...מחברים מעין שרשרת כזאת לרגל ולברזל ואז הוא לא יכול לברוח

ויש כאלה שמקצצים להם את הכנפים(את הנוצות) וזה לא כואב להם והם לא עפים... :brow:

שמוליקיפוד
Friday 26/09/2003, 18:04
התכוונתי שהתוכי מקוצץ כנפיים אז הוא לא יכול לברוח ???
ואם התוכי קופץ עם הרצועה אז הוא נתלה על הרצועה...מסכן

Friday 26/09/2003, 18:11
תוכי מקוצץ קנפיים יכול לקפץ אבל לא לעוף :brow:

שמוליקיפוד
Friday 26/09/2003, 18:14
החזקתי בחנות תוכי מקוצץ כנפיים, הוא לא עף באמת, אפשר לקנות תוכי מקוצץ כנפיים בעמודים כאלה ? הוא לא יברח או יקפוץ או משו?

Seabiscuit
Friday 26/09/2003, 19:27
לתוכי קוקטייל יש שרירים חזקים...
נדמה לך שקציצת הכנפיים תספיק.. אבל כשהתוכי ירצה הוא יתאמץ ויעוף גם עם כנפיים קצוצות....
לא מומלץ לקשור לתוכי רצועה מחשש שכשאר הוא ירצה לברוח הרצועה תמשוך לו חזק ברגל והרגל שלו תישבר, לתוכים יש רגליים עדינות.
כשתוכי קצוץ כנפיים הוא יטייל בבית..(אבל צריך לשמור שהוא לא ינשך רהיטים וכ'ו..).
תוכי יכול לנשוך כשמבהילים אותו, אסור לעשות תנועות פתאומיות ליד התוכי...
אסור להפריע לתוכי בזמן משחק... אפילו עם התוכי אוהב אותך מאוד הוא יכול בלי כוונה לנשוך אותך...

שמוליקיפוד
Saturday 27/09/2003, 01:11
ואפשר בכלוב ??? מה עם כלוב ??? אפשר להוציא אותו מדי פעם החוצה ???

Saturday 27/09/2003, 01:15
שמוליק...אמרת שיש לך כסף.....

אז פשוט תקנה תוכי שהוא האכלת יד.....

ותחסוך את כל כאבי הראש האלו....של כלוב לא כלוב קצוצות לא קצוצות נושך לא נושך...

יש לך כסף...קנה משהו טוב........

:king: גוד לאק :wave:

Seabiscuit
Saturday 27/09/2003, 07:21
תוכי קוקטייל כשהוא לא מוחתם הוא קל לאילוף...
למה להוציא אותו החוצה?.. הוא יתחיל לשרוק כמו משוגע כשהוא ישמע ציפורים..(קרה לי כבר...).
וגם החתולים יתעניינו מאוד ולא יתנו לך מנוחה......
הכי טוב זה עם יש גינה.. אבל גם אז החתולים יכנסו...

תחליט לבד שמוליק... :?

שמוליקיפוד
Saturday 27/09/2003, 09:53
אין לי חתולים בגינה ומזלל(אני לא שונא חתולים!!!!)
דביל M=אתה חושב שאני עשיר!??!
מה זאת אומרת האכלת יד???
ואני לא רוצה שהוא יברח מהמקלות ויטייל בכל הבית( ואז גם יחרבן בכל הבית) אז=???

Seabiscuit
Saturday 27/09/2003, 10:06
עם התוכי בוטח בך מספיק אז הוא לא יברח ממך...
למה אתה לא רוצה שהוא יטייל בבית?...
(לגבי הצואה.. אין מה לעשות.. זה תוכי....)
האכלת יד זה תוכי שמגיל צעיר הורגל לבני אדם!
אבל תוכי כזה עולה יותר מתוכי רגיל...

שמוליקיפוד
Saturday 27/09/2003, 10:25
יש לי בעיה עם זה שהוא יחרבן בבית...זה בית של סבתא שלי, אין לה כח לנקות כל הזמן וגם בגלל הריח שהחרא הזה משאיר....מספיק לה הצרות שלה..מבינה אותי??
בגלל זה אני מעדיף כלוב שהוא לא יברח לאנשהו, גם לא חייב הכי גדול כי אני יוציא אותו מדי פעם , כל יום ואני אחליף את המים...
מה עוד ?

Seabiscuit
Saturday 27/09/2003, 10:29
עדיף שהתוכי יהיה באמת בכלוב ולפעמים תוציא אותו לטיולים... או שתשחק איתו בבית על הריצפה ולא על השטיחיםספות.
אתה צריך לפעמים לנקות את הצעצועים כי הם לפעמים מתמלאים באבק, צריך גם לנקות את רצפת הכלוב כי היא מתלכלכת מהר...
אמ... מה עוד........
.......
אתה יכול להביא לתוכי גם ירקות וכ'ו.. אפשר בשר, חלב.. ביצה מבושלת.. וזה מאוד בריא להביא להם קליפה של ביצה מבושלת... למרות שתוכים קטנים קשה לשכנע לאוכל מגוון...

אסור להביא לתוכי אבוקדו שוקולד ואלכוהול...

שמוליקיפוד
Saturday 27/09/2003, 10:32
זה אני יודע , מה לגבי אבן גיר כזו שהוא מכרסם?????
מה לגבי " נדנדה"?
צעצועים=כדור, מצולעים כאלה ומקלות עמידה זה טוב ....?

Seabiscuit
Saturday 27/09/2003, 10:35
אבן גיר זה בריא לתוכי- מומלץ...
נדנדות גם אפשר...
אפשר גם כל מיני צעצועים שמצלצלים...
תוכים קטנים אוהבים צעצועים שמצלצלים.. אתה יכול לקנות לו פעמון...(כמו שיש לג'אקו שלי.. מומלץ... הם מאוד אוהבים את זה!!).
הצעצועים נורא חשובים לתוכי!

שמוליקיפוד
Saturday 27/09/2003, 10:40
תודה על העזרה, אני חושב שאקנה מאיזה חווה
יש איזה מקום שאתם ממליצים עליו?
כמה אתם משערים שהוא יעלה ?( בחנות , בחווה כזאת של תוכים)

Seabiscuit
Saturday 27/09/2003, 10:44
למה לך חווה?.. בחווה רוב התוכים הם מוחתמים והם עולים הרבה כסף...
יש בכל חנות חיות קוקטיילים למכירה לא מוחתמים.. אך עם בכל זאת החלטת ללכת על חוות אני אביא לך קישור אחד...
www.tukim.com
זאת חוות התוכים ביגור.. יש שם תוכים מוחתמים למכירה ורשום שם גם מחיר לכל תוכי...
יש גם את חוות התוכים בכפר הס.. אבל אין לי את האתר שלהם...

בהצלחה!!

שמוליקיפוד
Saturday 27/09/2003, 10:51
האתר לא עולה.......חבל
אמרו לי שעדיף לקנות מחווה כי זה יצא יותר זול

עופר אלון
Saturday 27/09/2003, 17:39
1. חרא של קוקטיל הוא קטן ויבש, כך שהוא לא מסריח וגם לא ממש מלכלך.
2. כנפיים מקוצצות גדלות תוך כשלושה חדשים. אתה צריך ללמוד לקצוץ או ללכת כל פעם למי שמבין.
3. היה לי קוקטייל מוחתם כעשר שנים. אחרי שלוש שנים הייתי שם אותו בכלוב עם קוקטיילים לא מוחתמים כל פעם שהייתי נוסע ( אפילו לכמה שבועות ), זה לא פגע בהחתמה שלו.

בהצלחה עופר

Seabiscuit
Sunday 28/09/2003, 07:52
מאוד מאוד מוזר שזה לא פגע בהחתמה שלו...
איך אתה יודע שהקוקטייל לא היה עצוב לעזוב את החברים שלו?...

sophiea.
Sunday 28/09/2003, 18:52
איילין....קוקטלים כשהם נקשרים לאדם מסויים ...שום קוקטייל אחר לא יהווה תחליף....היתה לנו נקבה שממש היתה צמודה לבעלי....ברור שהיא "עפה"... :lol:

שום קוקטייל לא עיניין אותה.....

ואגב צואה של קוקטלים היא לא כל כך קשה עופר.....היא ממש כמו לשלשת של ציפורים אחרות....

לא כל תוכי שיש לו טבעת על הרגל הוא מוחתם....או האכלת יד....זה פשוט טבעת שמצמיד המגדל בכדי לזהות את התוכי שהוא גידל....

אם לא עושים קיצוץ נכון של הכנפיים...התוכי בהחלט יכל להמשיך לעוף בלי בעיות...יש לשים לב...כמו שאמר עופר....שהכנפיים צומחות דיי מהר...

אם לסבתא שלך אין זמן לטיפול צמוד בקוקטייל...עדיף לקחת לו בן זוג...התוכים הם בע"ח שחייבים חברה....אם אין להם תשומת לב הם מתחילים להכנס לדיכאון וזה עשוי להוביל למריטת הנוצות בצורה חריפה....

עופר אלון
Monday 29/09/2003, 08:40
איילין, כשחיים עם התוכי כמה שנים יודעים מתי הוא עצוב.
בכל מקרה שמתי אותו בכלוב גדול מאוד וכשהייתי מתקרב הוא היה ניגש לבד לדלת.
וגם כשהייתי יושב איתו מחוץ לכלוב הוא לא ניסה להכנס אליו.

סופי, לטעמי החרא של הקוקטיילים, להבדיל מהחרא של התוכונים, הוא יבש ולא מלכלך, בכל מקרה אני אביא לך דוגמא.
עופר

sophiea.
Monday 29/09/2003, 23:04
עופר תודה....על הדוגמא.... :green:

אבל לא תודה...תשאיר את הדוגמא אצליך ....לי יש מספיק "דוגמאות" שקיבלנו ממך... :green: :green: :green:

הפעם באמת הרגת אותי מצחוק.....

Seabiscuit
Tuesday 30/09/2003, 13:51
יש תוכים שיכולים לאבד את החתמתם...
ויש תוכים שלעולם לא יעזבו את הבעלים שלהם...
הכל יכול להיות...

שמוליקיפוד
Tuesday 30/09/2003, 14:17
לסבתא שלי אין זמן וכוח לטפל בתוכי ולשחק איתו , אולי פעם ב-
אז אני אבוא כל יום להחליף לו את המים ולסדר לו ולשחק איתו...
מה הדברים שצריך לעשות מדי יוםחודששבוע...?

Seabiscuit
Tuesday 30/09/2003, 14:34
צריך כל יום לשחק איתו...
כל יום לתת לו מים נקיים... להחליף אוכל.. בערך כל שלוש עד שבוע ימים להחליף לו את המצע...
(לנקות את תחתית הכלוב...)...
ובעצם זהו...
לנקות את הסורגים של הכלוב... ולנקות גם את הצעצועים מאבק...

Tuesday 30/09/2003, 15:24
שמוליק אמר שלסבתא שלו אין כוח להתעסק עם התוכי....ככה שהיא לא תשחק איתו!
אז הפיתרון הכי טוב זה לקנות 2 תוכים!
אם אין כסף אז במקום התוכי שרוצים(היקר)...לרנות שנים(פשוטים) באותו המחיר

לגבי החלפת המים והאוכל זה לא בעיה ולנקות אני גם חושב שזה לא בעיה כל כך....
כל הנשים מנקות....הן אוהבות את זה!!! :o

שמוליקיפוד
Tuesday 30/09/2003, 15:33
לקנות 2 תוכים אבל....
אחרי זה לא נוכל להחזיק אותם ולשחק איתם והמטרה שכל בני הדודים הקטנים יבואו וישחקו עם התוכי מדי פעם אז אולי בכל זאת אפשר איזה תוכי אחד מוחתם שאני אבוא לשחק איתו כל יום ואני אשאל אותה אם היא יכולה לשחק איתו מדי פעם ( אבל לנקות לא....רק להכין אוכל...LOL)

Seabiscuit
Tuesday 30/09/2003, 17:28
אבל תוכי מוחתם הוא תוכי יקר...
קוקטייל מוחתם עולה משהו כמו 400 שקל... :hair:
כפול ממחירו הרגיל...

Seabiscuit
Tuesday 30/09/2003, 17:48
ועוד משהו בקשר לחברה לתוכי קוקטייל...
במקרים נדירות תוכי קוקטייל יתחיל למרות.. תוכי קוקטייל הוא אחד מהתוכים הקטנים.. כמו תוכונים, תוכי אהבה וכ'ו...
תוכים קטנים יכולים לשעשע את עצמם.. בעוד שתוכי כמו ארה או ג'אקו יכולים להתחיל למרוט עם הם לא מקבלים תשומת לב מספקת.
כמובן שלא לזרוק קוקטייל לכלוב בלי צעצועים...
לשים לו כמה צעצועים, כל הזמן להחליף צעצועים כך שיהיה לו מעניין...וגם להתקרב אליו ולשחק איתו קצת במשך היום...

Buia
Tuesday 30/09/2003, 17:55
קוקטייל מוחתם עולה קרוב יותא ל300 שקל...שמוליק אם אף אחד לא יכול לתת לו תשומת לב כל יום ביומו אל תקנה...אבל בינינו תהיה לך סבלנות לבוא כל יום ולשחק איתו?

שמוליקיפוד
Tuesday 30/09/2003, 18:06
אממ...בגלל זה שאלתי כאן על הקטע הזה אם אני יכול לטפל בו .. עושה רושם שזה יהיה קצת קשה להגיע כל יום לטפל וכו ( אולי עדיף זוג תוכונים כבר???) ויש ימים שלא אבוא אז..מה אתם אומרים??

Seabiscuit
Tuesday 30/09/2003, 18:12
מה תוכונים שונים מקוקטיילים?...
גם אחריהם צריך לטפל.. תוכון אחד כמו קוקטייל אחד יוכל לשעשע ת'צמו אבל עם לא לשחק איתו הוא יהיה בודד לבד בכלוב...

Tuesday 30/09/2003, 18:13
תקנה 2 תוכים?!?!? מה הבעיה?!?

ככה שבני הדודים הקטנים יבואו הם פחות יריבו!!! יהיה להם 2 במקום אחד....והם יעבירו אחד לשני ויהיה סבבבה לכווולם!! :lol:

בהצלחה בבחירה! :up: :wave:

שמוליקיפוד
Tuesday 30/09/2003, 18:14
אם אני לוקח שני תוכונים הם משחקים אחד עם השני לא ???

Seabiscuit
Tuesday 30/09/2003, 18:18
כן.... ברור שהם משחקים...
והם עולים הרבה פחות מקוקטייל

Tuesday 30/09/2003, 18:18
כן....הם ישחקו אחד עם השני...וכשתבואו הם ישחקו איתכם!!!
רק תביא זכר ונקבה...שלא יריבו !!

ועדיף לך לחפש מידע על התוכי שאתה רוצה באינטרנט...שלא יהיו בעיות או טעויות!

ושוב ...בהצלחה :up: :wave:

Seabiscuit
Tuesday 30/09/2003, 18:22
לא ממש מדויק דבל אמ.
עם יש שתי תוכים בכלוב הם יעדיפו לשחק לבד..
הם לא ירצו לשחק עם בני האדם כי יש להם זה את זה..
תוכי שיושב לבד בכלוב כן ירצה את חברת בני האדם...
עם תוכונים אין טעויות הם תוכים קטנים.. והעיקר לזכור לנקות הכל ולטפל טוב... זה הכל.
אבל כמובן יכול להיות שאפשר לאלף שתי תוכונים.. אבל כשיש המון תוכונים יחד הם נהפכים לעקשנים ובלתי אפשריים לאילוף.
אבל תמיד יש יוצאים מן הכלל..

sophiea.
Tuesday 30/09/2003, 20:42
איילין את תועה לגבי התוכונים....אצלי התוכונים שגדלו מגיל צעיר...הצאצאים וכן ההורים היו עפים חופשי בבית מתיישבים על אנשים חופשי...וחוזרים לכלוב לבד...

איך הם התרגלו?...מגיל צעיר כשעוד היו גוזלים ההינו מנקים אותם...את המקור ואת פתח הביב...פעמים ביום וההינו אוחזים אותם בידיים...ברור שלהאכיל לא יכולנו מפני שכמו שאמרתי בימים הראשונים רק האם יכולה להאכיל אותם...

אצל עופר הקוקטליים היו מסתובבים בחצר חופשי וחוזרים....ולעיניין מריטת הנוצות...קיבלתי 2 קוקטלים שהיתה להם בעיה של מריטת נוצות...כל אחד בנפרד...משעמום...כך שזה נפוץ ממה שנראה...תוכי חייב חברה או בני מינו או תחליף אחר כאדם ....תוכי לא יכל כל הזמן לשעשע את עצמו...גם אם תכניס לו לכלוב את כל הצעצועים האפשריים...אסור לשכוח שבטבע הם חיים בלהקות....

Seabiscuit
Wednesday 01/10/2003, 13:01
ברור שעם לגדל תוכי מגיל צעיר הוא יקשר אלייך...
עם הקוקטיילים מרטו נוצות אז זה אומר שהם הוזנחו בצורה קשה מאוד, אני לא אומרת לשחק עם התוכי רק 5 דקות ביום....
לשחק איתו חצי שעה עד שעה ולא לסגור אותו בתוך חדר שקט...

street cat
Friday 03/10/2003, 00:12
שמוליק....אם אתה קונה זוג תוכונים אי אפשר אחר כך להוציא אותם ולשחק איתם..במיוחד אם אתה לא קונה מאולפים או משקיע בהם המון זמן של משחק שילמדו לבטוח בבני אדם. לכן אם אתה קונה זוג אני ממליצה לעזוב אותם בשקט ולא להוציא אותם בכלל...במיוחד שאתה לא רונה אותם ממש גוזלים ולא מוחתמים.
כי לנסות להחתים תוכי שהוא בוגר זאת ממש התעללות כי התוכי נכנס ללחץ מאד גדול.

איתי 0076
Friday 03/10/2003, 13:51
טוב שמוליק, סליחה שראיתי את העץ הזה רק עכשיו.
אז תקשיב, אם אתה קונה זוג תוכים נגיד קוקטיילים, גם אם אתה קונה אותם האכלת יד, הם לאט לאט, יתרגלו אחד לשני ישחקו אחד עם השני, והם לא יצטרכו אותך.
אם אתה רוצה תוכי קוקטייל האכלת (בסביבות 200 שקל, דבר איתי אם אתה רוצה במחיר הזה...) אתה תצטרך לשחק איתו, לפחות חצי שעה ביום.

הטיפול שתצטרך לעשות:
להחליף מים ואוכל מידי יום.
להחליף עיתון פעמיים בשבוע.
לנקות את הצעצועים מידי פעם.

עכשיו אם אתה רוצה לחסוך את ההחלפת מים אתה יכול לקנות צינור עם פיה, לחבר אותו למערכת ההשקיה בחוץ ופתרת את בעיית המים. שוב יש דרך להרגיל אותם לזה אז אם אתה רוצה תגיד, אני יכתוב איך מרגילים אותם לזה...
לדעתי אתה לא צריך כזה, רק למי שיש הרבה תוכים (נגיד לי יש עכשיו משהו כמו 30 תוכים ,10 זוגות עובדים).

עוד משהו אתה רוצה לדעת???שכחתי משהו?

איתי

שמוליקיפוד
Friday 03/10/2003, 20:40
אממ...בסדר
עכשיו התעוררה בעיה...(כרגיל)
דוד שלי עבר לגור עם סבתא שלי ולא בטוח שיש לנו מקום בבית לתוכים
אז נראה איך יתפנה מקום בחדר שלו ואם נוכל...אני אודיע בהמשך

avishai
Saturday 04/10/2003, 21:37
שמוליק!!!!... תקשיב אחותי קנתה לפניי כמה ימים קוקטייל בדיוק כזה שאתה רוצה מאולף(האכלת יד) ב250 שקל אני חושב שזה זול לא?
: החווות תוכים נמצאת במושב ציפורי תתקשר ל
ותבקש את מאיר שאל אותו מה שאתה רוצה בחור נחמד!!! 053-387582 :green: :green: :green: :yeah:

איתי 0076
Sunday 05/10/2003, 10:09
אני מאד ממליץ לך לקנות ממגדל, אם אתה רוצה מגדל טוב, שלח פרטית, 200 ש"ח עם רמת החתמה גבוהה מאד.

איתי

שמוליקיפוד
Sunday 05/10/2003, 11:07
אצלינו התוכים המוחתמים עולים 350 ש"ח....

דותן 1
Thursday 09/10/2003, 01:58
זה יקר..
אני משיג מהסוגים האלו במחרים האלו
פנינה מוחתמת ב-150 ש"ח
רגיל 150-200 מוחתם
לטינו 200-250 שקל למוחתם
פייד 200 שקל מוחתם
וייט פייס 270 שקל מוחתם
אלבינו ב-350 שקל!!! מוחתמת
ופלטינום שיש כאלו רק 3 כאלו בארץ, אני משיג ב-380 שקל למוחתם!

אני לא ממליץ לקנות מחוות תוכים... בגלל כמה סיבות:
1) החוות לא תמיד אמינות...
2) רמת ההחתמה בדרך כלל לא טובה כי הם מחתימים הרבה תוכים באותו הזמן וכל התוכים לא מקבלים את מספיק צומת הלב שהם צריכים לקבל...
3) לפעמים החוות ממש מרמות את האנשים!
חבר שלי קנה 2 קוקטיילים מוחתמים מחוות התוכים בכפר הס , ביום הראשון הוא רואה שהם לא הכי פעילים..
ביום השני הוא ראה שהם כמו פיראים!
בסוף הם גילו שחוות התוכים בכפר הס סיממה את התוכים ובזה יצא שהתוכים לא מפחדים משום דבר כי הם מתושתשים...

בסופו של דבר: אין כמו מגדלים!
יותר זולים ואמינים יותר!

למשל דוגמאות מחירים:
בחוות קווקר ירוק מוחתם בחווה עולה 1250 שקל... אצל מגדל רק 400-700 למוחתם!!!
תוכון אוסטרלי מוחתם עולה בחווה 120-200 שקל! אצל מגדל רק 50-70 שקל...

מקווה שעזרתי!