צפה בגרסא המלאה : שאלות חדשות וישנות שעולות לי ואני חייב תשובה...

יניב
Saturday 16/03/2002, 14:45
אז ככה מעבר לתשובות שאני מבקש על ההודעה שתועתק למטה...
ישנם עוד שאלות חדשות...
לפי בדיקה שעשיתי עם מישהו שיש לו תספרים של טאקשי אמנו או איך שקוראים לו הוא טוען שה2 סוגים שיש בתמונות שם הם מושרשים ויש להם שורשים
ואפילו רואים אותו שותל אותם בפינצטה
מדובר על 2 סוגים עיקריים שמצאו חן בעיני של דשא
Crystalwort - Riccia fluitans שיותר מצא חן בעיני ומצוי יותר בתמונות של טאקשי אמנו

Java Moss - Vesicularia dubyana

לפי המידע שיש באתר הנ"ל
http://www.aquahobby.com/garden.html
2 הצמחים הללו הם לא משרישים ואין להם שורשים ולפי הספרים והתמונות שבהם של טאקשי אמנו הם כן משרישים ולא רק נמצאים בקשירה על גבי עצים
אז ככה :
מה אתם ממליצים לעשות במקרה והם לא משרישים
ומה אתם אומרים לגבי הספרים של טאקשי אמנו ששם רואים שזה על כל שטח האקווריום וגם רואים אותו שותל בפינצטה ...

מעבר לכך הנה ההודעה מהפעם הקודמת שלא ממש קיבלתי תשובות שסיפקו אותי עד הסוף אז צירפתי גם את זה להודעה החדשה מלמעלה בתקווה לעוד תשובות :

אז ככה ...
האקווריום שלי בנוי עם טרסות
אני מתכוון לשים צמחים בטרסות ומחוצה לה כלום או דשא...
עכשיו אני מגדל דיסקוסים ויהיה לי תולעת מתחפרת קולילוץ..
ככה שאני זקוק לדעת כמה ס"מ מינימום אני זקוק מעל הדשן כדי שלא יהיה מצב של דשן שיעוף מהתחפרות או דיסקוס במירוץ מכוניות..
ומעבר לכך אני זקוק לדעת ואשמח לראות תמונות שתראו לי אם לזה התקוונתי...
הציעו לי לשים כס"מ 1 מחוץ לטרסות של דשן ועליו 3 של חצץ ללא דשן (אל תשכחו תשאלה שלמעלה על ההתחפרויות והדשן לא יעוף האם 3 של חצץ יספיקו?)
אז ככה הציעו לי לשים דשא מחוץ לטרסות ובתרסות רק צמחים התיכנון מראש היה רק צמחים בטרסות ובחוץ רק חצץ ללא דשן מתחת כי רק בטרסות יהיה דשן וצמחים כך שלא חשבתי לשים דשן מחוץ להן ואחרי שהציעו לי לשים בחוץ גם דשן ולשתול שם דשא (כי נשאר לי דשן רזרבי של דנרלי כמובן ) אז קמה לה ההתלבטות הזווווו
אז מה לעשותתתתתתתתתתתת???????????????????