צפה בגרסא המלאה : באגים/הצעות/תקלות בפורום החדש

fish in heaven
Tuesday 05/03/2002, 02:41
זה המקום לפרסם אותם :roll:

amnon
Tuesday 05/03/2002, 03:25
קודם כל מזל טוב !
בכללי מאוד ידידותי ונעים לעין.

לא כל כך ברור מהיא הודעה שנקראה או לא,עדיף שזה יהיה בצבעים. :oops:
שנית פס הגלילה הכללי בצד שמאל וזה מבלבל :wink:
ושיהיה בהצלחה...

קובי
Tuesday 05/03/2002, 09:43
אז ככה - ראשית כל, הפורום מעוצב מאד מאד יפה. סרגלי הכלים נוחים (ויופי של סמיילים) אך יש לי מספר הערות:
1. אלו לא כל הסמיילים ! אני מתגעגע לסמיילים החמוד והכחול עם החיוך :)
2. סרגל הגלילה חייב לחזור למקום שבו אלוהים רצה שהוא יהיה - מצד ימין.
3. קצת יותר צבעים - לא יהרגו אף אחד (בעצם אני לא מחדש שום דבר ממה שעומרי כבר אמר, הא ?)
4. אייקון יותר בולט להודעות חדשות. באנר נחמד מצד ימין למעלה של פורום הדגים שמאפשר לך לחזור לעץ הפורומים הראשי (כמו שהיה קודם).

חוץ מאלו - זה מאד מאד יפה :lol:

shoonra
Tuesday 05/03/2002, 10:02
קודם כל מזל טוב לכניסתנו לבית החדש והמפואר

1.אומנם השעון הרבה יותר קרוב לשעה האמיתית יחסית לפורום הקודם אבל הוא קצת מאחר
2.אני הייתי שמח אם היה עוד סקין יותר כהה לפורום, אנחנו החתולים ידועים בתור חיות לילה ושוכני צללים :lol:
3.בכותרת של הפורום כתוב "פורום זה הוא בחסות אתרים הדגים הבאים - אקווריה מאניה"

ושוב פעם מזל טוב על מעבר :D

תמר
Tuesday 05/03/2002, 10:56
אני מציעה להחליף את "אתה מסוגל" ו"אתה לא מסוגל" ל"יש לך אפשרות" ו"אין לך אפשרות". זה נראה לי יותר נכון לכתוב ככה, ובנוסף אני אבין שזה פונה אלי (בלשון נקבה).

לדג זאב - בעניין סרגל הגלילה: מכיון שכיוון הפורום הוא מימין לשמאל, הסרגל הינו משמאל. אם אתה רוצה את הסרגל מימין, הכיוון של ההודעות ישתנה, מה שאומר ששם השולח יופיע מצד שמאל, וההודעה מצד ימין.
אני מסכימה איתך שזה מפריע לעבור מאתרים "ימניים" ל"שמאליים", אבל כנראה זה המחיר על התאמה לשפה.

ועוד הערה לפורום - במסך שליחת ההודעות, הסמן מהבהב בגלל ה-animated gifs, לי זה מאוד מפריע בעיניים.

elminister
Tuesday 05/03/2002, 11:02
ELMINISTER תמה ומבולבל.

תמר
Tuesday 05/03/2002, 11:11
ל-elminister:
מצד שמאל למעלה יש שלוש שורות:
צפה בהודעות חדשות
צפה בהודעות שלך
צפה בהודעות שלא נענו

Fantom
Tuesday 05/03/2002, 11:29
אני נהנתי להכנס הבוקר לחדש :lol:

לילך
Tuesday 05/03/2002, 15:30
מה זה קבוצות משתמשים?

בקשר להודעות פרטיות: הופיע אצלי שאין לי הודעות חדשות אך בגלל שחיכיתי להודעה פרטית בכל זאת נכנסתי וכן הייתה לי הודעה.
כנראה צריך לתקן :oops:

למה צריך נושא הודעה לתגובה? וכן נושא ההודעה כתוב בכתב קטן מאד.
בכל אופן, לי זה לא ממש נוח.

אלנה
Tuesday 05/03/2002, 16:31
זה אצל כולם או רק אצלי? :o
וגם אין שום סימן על הודאות חדשות.

fish in heaven
Tuesday 05/03/2002, 17:17
נושא הודעה, אין חובה לכתוב משהו בנושא הודעה שעונים לעץ קיים, זאת אפשרות לבחירתכם (אני אשנה את הקובץ כדי לשקף את זה טוב יותר 8) )

הודעות חדשות כלליות, אחרי שפעם אחת תירשמו במערכת החדשה, הוא יזכור את הביקור האחרון שלכם ולפי זה יסמן, בנוסף צריך לקרוא מה שתמר כתבה למטה.

בקשר להודעות פרטיות, זה פשוט נובע מכיוון שזה הביקור הראשון שלך במערכת החדשה - אני חושב, אם זה יקרה שוב תודיעי לי :wink:
קבוצות משתמשים זאת אופציה בפורום שכרגע לא נעשה בה שימוש

קריב קריבנסיס
Tuesday 05/03/2002, 17:36
הצבע של הרקע הכללי:
לי אישית לבן הורס לי את העיניים ואין לי סבלנות לשבת מול המסך זה פשוט עושה לי כאב ראש (כימעט כמו עכשיו)
צריך לעשות איזו שהיא הצבעה לשנות צבע...

fish in heaven
Tuesday 05/03/2002, 22:38
אין בכלל בעיה לשנות את הצבע :o
פשוט צריך ליצור סיגנון חדש.... :hair:

Aquario
Wednesday 06/03/2002, 01:07
בעיניי הצבע של הפורום הוא דווקא יפה. :love:

בקשר לפס הגלילה, באמת עדיף שהוא יהיה בצד ימין כמו בפורום הקודם. זה הרבה יותר נוח ובסך הכל אנחנו לרוב גולשים באתרים עם פס גלילה ימיני ואז לא נוח לעבור פתאום לשמאלי :oops: ...

Wild Blue
Wednesday 06/03/2002, 02:13
יש בעיה (אולי אני לרא ממש יודע אעם זה נחשב) התאריך שמופיע בתוך הפורומים עצמם מופיעה (לא בתוך העצים) בצורה מבלבלת ולא נכונה

05 Mar 2002 22:59

(משמאל לימין)
קודם מופיע החודש, אז השנה אז השעה ורק בסוף היום בחודש. זה יוצא מאוד מבלבל ולא ברור. יש דרך לסדר את זה?

ראיתי שיש בעריכת הפרופיל האישי משהוא בנושא אבל לא הבנתי איך משתמשים בזה.

ד.א.
הפרח של הICQ עדיין מטייל :hair:

Wild Blue
Wednesday 06/03/2002, 17:09
עוד בעיה שעדין לא נפתרה כשמתכונת פורום זה עוד היתה בניסוי היא חלונית ההודעה על הודעה פרטית חדשה. עדין לא מופיעה קישור להודעה החדשה.
מה שמופיעה זה:

הודעה חדשה מחכה לך בתיבה הנכנסת

לחץאן לראות הודעות פרטיות שנכנסו

סגור חלון

fish in heaven
Wednesday 06/03/2002, 17:47
קודם כל תודה רבה לכל אלו שמעירים על תיקונים בפורום :)
אולי אני לא מתקן ולא מגיב מיד, אבל אל דאגה אני שומע פשוט הטכניון דואג לטפל בזמן העודף שלי :?
בכל מקרה אני מקווה לסדר את חלק מהדברים שנאמרו כאן ביום שבת הקרוב. ואם יש עוד תקלות אז יאאלהה לעבודה

דג פרפר
Wednesday 06/03/2002, 22:05
מזל טוב על הפורום אבל הוא לא מראה לי כשיש הודעות חדשות!!!
:evil:

דג פרפר
Wednesday 06/03/2002, 22:08
מה אם האתר אני מחפש אותו???

Wild Blue
Sunday 10/03/2002, 15:39
יש לי הצעה בקשר לשדה זה: (שמופיעה בצד שמאל למעלה של העמוד הראשי של הפורום)

צפה בהודעות חדשות
צפה בהודעות שלך
צפה בהודעות שלא נענו

לפי דעתי כדאי להוסיפו לכל דף בפורום לשם הקלה על מעקב אחרי הודעות חדשות וכו'
דבר זה יחסוך חזרה בכל פעם לדף הראשי מתוך כל דף ואזור בפורום כמו שהיה אפשר בפורום הישן באמצעות הודעות חדשות.

Wild Blue
Tuesday 12/03/2002, 21:55
דניאל כל הכבוד על התיקונים עד עכשיו :up: :yeah:
עד עכשיו ראיתי שתיקנת את התאריך :D
את הבעיה שהיתה עם ההודעות הפרטיות :up: :brow:
תיקנת את ההערה על הניסוח של היכולות של כל משתמש שמופיעות בכל דף שתחתיתו בצד שמאל :up: :green:

רואים שאתה עובד על הפורום אתה פשוט :king: ולא :sleep: פה :wink:

fish in heaven
Tuesday 12/03/2002, 22:36
רק הערת אגב - חלק מהתקלות ייקח זמן לתקן אותם, לצערי הרב החיפוש הוא אחד מהם. חלק יחכו עד לגירסה סופית של PHPBB2, מכיוון שהתיקון ייקח זמן ויירד לטימיון כאשר תצא גרסה חדשה...

fish in heaven
Saturday 16/03/2002, 22:37
סיגנון חדש בפורום :) הוא נקרא BLUEGRAY, וניתן לשנות אותו בפרופיל (http://pundak.integrahosting.net/forum/profile.php?mode=editprofile) שלכם :up:

לילך
Sunday 17/03/2002, 04:20
דניאל - תבורך :lol: :oops: :up:

eran_c
Tuesday 19/03/2002, 19:06
אוקי...

אם כבר מדברים אז הייתי מעוניין שיפסיקו לשלוח לי אימייל על כל הודעה שנוספת לפורום.....

אני נכנס לאי מייל ורואה 40 הודעות חדשות והכל מהפורום!!!

אשמח אם יטפלו בנושא(גם אם תורידו את זה פרטית בישבילי כי במילא אני נכנס לפורום לפני שאני בודק אימייל ולא אחרי...)

Wild Blue
Tuesday 19/03/2002, 19:30
הבעיה היא בהגדרות הפרופיל שלך סימנת שרצונך לקבל הודעה בכל פעם שנוספת תגובה.

הודע לי על תגובות תמיד:
שולח אימייל כאשר מישהו עונה לנושא שהשתתפת בו. אפשר להפסיק אפשרות זו בעת כתיבת הודעה כן לא

הודע אם מגיעה הודעה פרטית חדשה: כן לא

פתח חלון popup כאשר מגיעה הודעה פרטית חדשה:
בחלק מהסיגנונות ניתן לפתוח חלון חדש שיודיע לך על הודעות פרטיות חדשות כן לא

מה שעלך לעשות זה להיכנס לפרופיל שלך לזהות את השורה המדוברת (הודע לי על תגובות תמיד:) עליך להעביר ממצב של כן ללא.

eran_c
Wednesday 20/03/2002, 16:27
תודה

דבר נוסף

אני חושב שההודעה של עמירם ש

על כך שסייפנית מקללת בפורומים היא בושה וחרפה(גם זה קללה???)

כל מה שיה אאמרה זה "כל הרוחות"

אני לא חושב שזה דבר שעליו יש לשים לב כלל
קורה שאנשים רוצים להביע עצמם בצורה מעט יותר חריפה
למשל כשמתקלקל פילטר או נשבר משהו

זה קורה לכולם ויש להם זכות להביע את זה בלי שיתקיפו אותם

לא נראה לי הכרחי ואפילו דיי מזיק להגיד לאנשים לא לרשום בפורום בגלל צורת התבטאות שלדעתי היא לא כזו הדורשת התייחסות

ואם כבר אז כדאי לעשות את זה בהודעות פרטיות ולא בעץ כך שכל הפורום רואה!
זה יכול להביש אנשים וגם להעליב אותם ואם אתם מעוניינים בצורה הזו לגרום לאנשים לא לרשום בפורום זה לא צודק ומפלה!

!!!

לילך
Wednesday 20/03/2002, 16:35
ערן - במקרה המדובר אני מרשה לעצמי להיות קיצונית ולהגיד שמבחינתי היא יכולה להפסיק לכתוב בפורום!
אני לא יודעת אם אתה סבלתה מכניסתה של סייפנית לכל הודעה, המלצות שלה שבאות ללא נסיון, ולשמוע שוב ושוב על ריבוי סיפנים. אך הדבר הגרוע יותר הוא לקבל ממנה הודעות פרטיות עם דרישות להסברים ועוד כל מיני דברים שהם לא נחמדים במיוחד.
בכל אופן בפורום הזה אפשר להתבטא בצורה קצת יותר מכובדת וגם אם נשבר לך משהו או דג מת לך אתה לא חייב לגדף.
זוהי דעתי ואני מסכימה עם עמירם, פעם אחת היא הועפה מהפורום ועכשיו לצערי היא חזרה עם אותן שאלות מרגיזות!

לילך

eran_c
Wednesday 20/03/2002, 16:41
אני לא חושב שהתבטאות כמו לכל הרוחות צריכה להלקח בכזה כובד ראש!

הודעות פרטיות לא קיבלתי ממנה ואני לא יודע אם העירו לה לפני זה על ההדחפות שלה לעצים

פני אלי בפרטי אם את רוצה לדון בנושא כדי שלא נמלא את העץ הזה סתם

tomer123
Wednesday 20/03/2002, 16:55
חברה
ערן צודק במקרה הזה
אני פירסמתי מוצר למכירה בפורום ציוד במקום בפורום מכירה והחלפה וזו התגובה שקיבלתי

תומר - זו הפעם האחרונה שאני מעיר לך. אנא דאג להכניס את הודעותיך למקומות המיועדים להם. אם אתה מעוניין למכור את הפילטר - מקומה של ההודעה בפורום "מכירה והחלפה" ולא בפורום ציוד.

להבא אמחק הודעותיך.

מה כבר עשיתי אז פרסמתי בטעות בפורום ציוד
אז חברה באמת אתם מנהלים פורום או משטרה

shoonra
Wednesday 20/03/2002, 17:07
חבר'ה הענין פה יוצא מכלל פרופורציות
סייפנית כהרגלה כתבה הודעה לא חכמה (בלשון המעטה), שבה היא ביטאה את הרגשות שלה בצורה לא הכי מוצלחת
ע"מ לשמור על רמה מסויימת בפורום צריך לשמור על רמת שפה מסויימת, אני לא אומר שצריך להשתמש במילון כדי לכתוב כאן הודעות ,אבל, הבעת רגשות כמו שעשתה מיודעתנו היא רק חלק קטן ממיכלול התופעה הנקראת "סייפנית" -- והוותיקים כאן יודעים על מה אני מדבר 8)

אל תנסו לסגור כאן חשבונות עם המנהלים , לשם כך קיימת האפשרות לשלוח להם הודעה פרטית

fish in heaven
Wednesday 20/03/2002, 18:40
בקשר לסייפנית -
זאת בעיה ידועה, וסיפור מורכב, אני לא מצדיק את עמירם, אבל בהחלט יכול להזדהות עם המניעים שלו.
אבל מצד שני אין מה להתרגש - הרי אפשר לראות מי כתב את הנושא, ואם הכותב לא לגיטמי בעינכם אפשר להתעלם מההודעה - רק אני חייב להיכנס לכל ההודעות 8)

בקשר לטענה השנייה שהועלתה כאן (של תומר) אני לא מסכים עם השפה - אבל צריך לזכור שמדובר בפורום אקטיבי, וכמו שיש רמזורים בכביש שמכוונים את התנועה, יש גם צורך לכוון את התנועה בפורומים השונים, לכן אם אתה רוצה הקבלה, אז משטרת תנועה בהחלט מתקבלת (בעצם אולי לא של ישראל :hair: ) - מורידה נהגים מסוכנים מהכביש, ומכוונת את התנועה שלכולם יהיה מהיר ובטוח

eran_c
Wednesday 20/03/2002, 21:44
אני עדיין לא חושב שזה צריך להסתיים באיומים כאלו

"אני אמחק לך את ההודעות"

המשגיחים מרגישים שהם יכולים לעשות הכל
זה לא הרגשה נחמדה כשאתה רושם בפורום ולא בטוח אם ההודעה שלך תגיע...

fish in heaven
Thursday 21/03/2002, 02:19
בסדר, זה בטיפול. :)
רק הערה - אם מישהו כאן מרגיש שצוות הניהול עשה לו עוול בשלב זה או אחר, אז פשוט תפנו אלינו, לא צריך להחזיק בלב, ורק אחרי חודש-חודשיים-שלושה להיזכר... אני מאמין שאפשר לפתור את כל הדברים האלא בקלות אם רק מדברים.

קובי
Thursday 21/03/2002, 02:43
אני חושב שהחבר'ה מנסים לרמוז שה"באגים תקלות והצעות" קשורים בעיקר לצוות ולא לפורום עצמו. :wave:

מה גם שחיפשתי וחיפשתי - הציטוט הנ"ל לא מופיע באף פורום. האם ייתכן שהוא נשלח בדיסקרטיות ולא היה אמור להגיע לעיני הכל ?

fish in heaven
Thursday 21/03/2002, 02:47
אכן יש לי באג רציני בתוכנה - אני מבלה יותר מדי זמן כל יום בפורום הזה :hair:

asaf
Thursday 21/03/2002, 03:11
מה אומר הדבר הזה למטה למטה בסוף העמוד:

השגח על הנושא לתגובות
מה זה עושה?

fish in heaven
Thursday 21/03/2002, 12:02
הכוונה היא שהמערכת תשלח לך דוא"ל כל פעם שיהיה חידוש בנושא הספיצפי... :)

eran_c
Friday 22/03/2002, 00:14
אולי תעלו את ה 6KB של התמונה לקצת יותר?

זה מעט מאד וקשה למצוא תמונות מעניינות...

fish in heaven
Friday 22/03/2002, 22:29
כאשר האינטרנט המהיר יגיע לכל בית נעלה את גודל התמונה :) פשוט כרגע זה עוד 6KB, שכל אדם צריך להוריד מהרשת, ואני לא רוצה להעמיס.

asaf
Saturday 23/03/2002, 00:43
ודניאל צודק.......
לך לפורומים שונים שבהם גודל התמונה מוגבל לעד 60-100 קיי ותראה איך כל עמוד יעלה לנו (אנשי הפס הצר) ב-5 דקות...

eran_c
Tuesday 26/03/2002, 00:37
לפחות ל 50 ....

גם אני 56 K

אז לא לדאוג

חוץ מזה זה נכנס ל CASH
...

ד"א
מה זה קבוצות משתמשים??

asaf
Tuesday 26/03/2002, 00:42
גם 50 זה יחסית הרבה..... :o
יש תוכנות שיכולות להקטין תמונות
עדיף לא להעלות את גודל התמונות באופן משמעתי, כי בדר"כ זה הורס את הפורום...והוא יהיה איטי יותר.... :down:
התמונות זה חלק שולי בפורום, ועדיף לוותר על הגדלה מופרזת שלהן, ולתת לפורום לעבוד כמה שיותר מהר שאפשר...

eran_c
Tuesday 26/03/2002, 14:35
טין לי בעיה להקטין תמונות...

אבל התמונות שלי באיכות גבוהה וזה תופס מקום..

fish in heaven
Wednesday 27/03/2002, 17:08
אתה מתכוון לתמונות קטנות (דמות) שמופיעות מתחת לשם, או לתמונות של האקווריום שאתה רוצה להראות לאנשים ? :question:

eran_c
Wednesday 27/03/2002, 17:16
אקווריום

קובי
Wednesday 27/03/2002, 23:58
אה - אנחנו חשבנו שאתה מדבר על הדמויות הקטנות שיש בצד - מתחת לשם. אלו מוגבלות בגודלן ל - 6 קילו בייט. בנוגע לתמונות שאתה רוצה לשבץ בהודעה שלך, שבץ אילו תמונות שאתה רוצה ובאיזה גודל שאתה רוצה. במילא אתה מניח כאן רק קישור שקורא לתמונה מאיפה שלא שמת אותה 8) לפורום עצמו לא תוכל להעלות תמונות של האקווריום שלך. תוכל לשים אותן אצלי באתר, או באתר כלשהו לבחירתך ולקשר ממנו את התמונה לפורום באמצעות כפתור ה IMG שבסרגל הכלים של הפורום.

eran_c
Thursday 28/03/2002, 01:49
ומה זה קבוצות משתמשים?

elminister
Thursday 28/03/2002, 11:19
קבוצת משתמשים זה יכולת שלא ממומשת כרגע,
אני עדיין הייתי מציע להגביל את גודל התמונות שניתן לצרף להודעות מהסיבה הפשוטה שלאנשים בעלי האינטרנט האיטי לוקח המון זמן לטעון דף עם תמונות,
ניתן לאחסן את התמונות (כמו שמציעים YAHOO) ולתת LINK ככה כולם יכולים לגשת אל התמונות והדפים יעלו בקצב משביע רצון.
ELMINISTER

fish in heaven
Thursday 28/03/2002, 11:49
מבחינה טכנית אי-אפשר להגביל, חוץמזה שעד כמה שאני יודע, קודם כל הפורום מעלה את עצמו, ורק אח"כ ניגש לתמונות, אז לא כ"כ מפריע.

elminister
Thursday 28/03/2002, 18:19
עודדבר טיפה מציק ומעיק, בהודעה פרטית חייבים לכתוב כותרת....
ואם אני לא רוצה? בכל מקרה התצוגה היא של המשפט הראשון....
אני לא זוכר שבפורום הקודם הייתה בעיה כזו.?

eran_c
Wednesday 24/04/2002, 16:20
הצעה!

בצט צריך רק ללחוץ ENTER
כדי לפרסם הודעה

זה ממש מתסכל לרשום ככה...

גם לוקח לזה שנה להתפרסם...

eran_c
Thursday 25/04/2002, 14:30
תגובות משהו?

asaf
Thursday 25/04/2002, 20:05
אנטר מפרסם הודעה................................. 8)

The Cold Blooded
Thursday 25/04/2002, 22:21
אני לא יכול ככה יותר :evil:
הפורום הזה לא אוהב אותי :(
אני כל הזמן מוצא מהפורום ! וזה ממש מעצבן.
אני נמצא בפורום הרבה זמן ופתאום אני מנותק :? אז חשבתי שהפורום מוציא אותי אחרי כמה זמן אבל היום הייתי ממש קצת זמן בפורום והוא העיף אותי ! למה???

קובי
Friday 26/04/2002, 00:27
לי זה קורה כשאני מפרסם הודעה ארוכה, או הודעה שדורשת ממני לעזוב את הפורום לכמה דקות כדי לקרוא ספרות חיצונית. (מה לעשות - לפעמים אני לא מסתמך על הידע שלי כשאני נותן תשובות...). עד שאני מסיים לכתוב את ההודעה, הפורום זורק אותי החוצה, דורש ממני סיסמה והכי גרוע - "שוכח" את ההודעה הארוכה והאינטליגנטית שכבר כתבתי.

בירור עם דניאל העלה שהוא כיוון את זה ככה בגלל אופן הגלישה שלו - הוא אוהב לפתוח כמה חלונות במקביל, והוא מריץ אותם על מחשב שאיננו שייך לו, ולכן הוא פוחד שהוא ישכח לנתק את כל החלונות מהפורום ומישהו יתחבר על השם שלו.

אני לעומת זאת מתחבר מהמחשב הפרטי שלי ופותח רק חלון אחד, והפטנט הזה לא מתאים לי. אוליי אם כולנו נבקש מדניאל לגלות התחשבות בתרבות הגלישה היותר נפוצה (חלון אחד, מחשב פרטי) הוא ישנה את המומנטום הזה והפורום לא יזרוק גולשים אחרי זמן מוקצב.

מונומן
Friday 26/04/2002, 11:17
מוזר הקטע הזה של זמני ההתחברות לפורום , זו בד"כ אפשרות שמופיעה בפרופיל הפרטי של המשתמש , וכל אחד קובע לעצמו כמה זמן הוא ישאר מחובר לפורום , למה זה לא ככה בתוכנת הפורום הזו , לא ידוע לי!

דניאל?

asaf
Friday 26/04/2002, 13:18
לי מתחבר אוטומטי...........הדבר הכי נוח ולא מציק בעולם......... :D

The Cold Blooded
Friday 26/04/2002, 16:05
לא הבעיה היא, כאשר הפורום מנתק אותי, אני לא יכול לראות את ההודעות החדשות :flame:

eran_c
Tuesday 30/04/2002, 21:31
אתה חייב לעשות רענון פעם ב...

קובי
Wednesday 01/05/2002, 00:52
יש כמה הודעות בפורום שכל פעם שמישהו כותב בהן, הן שולחות לי אי מיילים הביתה. זו אחת מהן (וכעת ביטלתי את הפונקציה הזו כאן). זה מ י י ג ע.

אני מתגעגע לפונקצייה החיפוש היפה והתמה שהיתה כאן פעם :cry:

eran_c
Saturday 04/05/2002, 20:48
לא הבנתי מה האופציה בצט של ליהיות בהוואי

חופשה?

fish in heaven
Sunday 19/05/2002, 23:35
שלום לכולם
הפורום שודרג לגירסה סופית 2 בשעה טובה ומוצלחת :green:
נוספו 2 סיגנונות חדשים - SUBTRAIL ו DARQEQ, (אקווריו, תוכל לתרגם כפתורים - המקוריים נמצאים בשפה האנגלית) :bear:
נוספה אפשרות להדפיס עצים :brow:
עוד כמה שטויות קטנות :hair:
ושטויות קוסמטיות :alien:
ונוסף IP LOGGER משוכלל לעקוב אחרי מתפרעים (ע"ע סייפנית) :evil2:

asaf
Monday 20/05/2002, 12:45
הקטע הלבן הזה בעמוד הראשי קצת מעצבן...
חשבתי גם שאם אפשר לשנות את הסגנון הירוק לאותו סגנון רק בצבע כחול אז יהיה ממש יפה...
איפה השטויות הקטנות?.... :roll:
חוץ מזה הכל סבבה :up:

fish in heaven
Tuesday 02/07/2002, 00:38
כמה עידכונים

מנוע חיפוש עובד חלקית
אם נתקלתם בהודעה שתעניין חבר שלכם, תוכלו לשלוח לו דוא"ל עם קישור להודעה בעזרת הכפתור שנמצא בתחתית כל עץ
התקנון הרשמי של הפורום נמצא כאן
נוספה אפשרות לצפות בכל ההודעות שנוספו ב 24 שעות האחרונות (באינדקס)

תיהנו :bear:

ושאלה - האם אתם משתשמים באופציה להדפיס עצים של הפורום ?

asaf
Tuesday 02/07/2002, 10:29
הדפסתי עץ אחד כי אם מדביקים בקבוץ וורד זה יוצא הפוך ואז צריך להפעיל תוכנה ולהפוך...סתם בלאגן, ועם ההדפסה יותר פשוט, למרות שזה מדפיס גם את השעה וזה מיותר ל"ד.
הקטע עם האי מייל לא נראה הכרחי...הוא נמצא ליד כפתור התגובה ואני כבר מרגיש כמה אנשים ירצו להגיב על משהו ולא ילחצו על הכפתור הנכון...אבל בכל זאת, לא נראה לי שנרצה לשלוח למישהו את העץ, הרי אל תשכח שאם היו לנו חברים שמעונינים באקוריומים, כבר היינו אומרים להם לבוא לפורום והם היו כבר צריכים להיות משתמשים רשומים.
אבל בכל זאת, נחיה ונראה 8)

Aquario
Tuesday 02/07/2002, 12:34
הרבה זמן שלא ביקרתי בעץ הזה ועכשיו אני רואה שיש הרבה חידושים.
דניאל בזמן הקרוב אני אתרגם את הכפתורים ואשלח לך...

eran_c
Tuesday 02/07/2002, 18:31
למה ה FAK
באנגלית

?

כאילו השאלות נפוצות...

שו
Tuesday 02/07/2002, 19:25
התכוונת FAQ
frequently asked questions (שאלות נפוצות)

eran_c
Wednesday 03/07/2002, 15:15
כן...

asaf
Thursday 04/07/2002, 10:47
יופי חכמים.
התשובה הפשוטה (לפי מה שאני הבנתי) היא שאף אחד פשוט לא יוש ב ומתרגם את זה.
אם מישהו יתרגם את ה-faq אז יהיה בעברית.

fish in heaven
Friday 05/07/2002, 21:32
בקשר ל FAQ הוא פשוט לא תורגם - אם מישהו לדעת יותר/לתרגם לפנות אלי בהודעות פרטייות
נוספו אתרים פרטיים לקישורים של הפורום.

asaf
Saturday 06/07/2002, 21:43
דניאל, בשביל שנהיה לגמרי פורום מקצועי צריך גם לתרגם את ה-faq כמו שרשמת, ואפשר פשוט לחלק את המשימה בין 13 מתנדבים, כשכל אחד יעשה בערך 3 פסקאות...

asaf
Friday 12/07/2002, 22:41
מה הגרסה של הפורום?

כי הבנתי שיוצאות גרסאות חדשות

fish in heaven
Saturday 13/07/2002, 00:25
כרגע הוא בגירסה 2. עם שינויים רבים. לא יהיו עידכון רציני עד 2.2

Wild Blue
Friday 19/07/2002, 22:34
לא יודע אם זה רק אצלי אבל הודעות מהפורום (למשל קבלת הודעה אישית חדשה) מגיעות אלי הביתה ללא כתובת אי מייל של שולח הודעה (אני יודע זה מהפורום) הבעיה היא שיש משום מה כלל באוטלוק שגורם לכל הודעה ללא כתובת של השולח להשלח ישר אל סל המיחזור ככה שאני צריך ללכת ולחפש את ההודעות כל הזמן שם. דניאל יש איזה דרך לסדר את זה שיהיה להודעות ששולח הפורם כתובת אפילו סתם בכדי שזה יפסיק?

fish in heaven
Saturday 20/07/2002, 11:39
אני אבדוק

Wild Blue
Saturday 20/07/2002, 18:51
אם סידרת את זה אז עכשיו זה עובד
כל הכבוד דניאל :up:

הדס
Saturday 20/07/2002, 20:47
יש לי בעיה:
כפי שראיתם אני התכוונתי לשנות את השם בפורום, וזה לא כל כך הלך.
למה? אני לא יודעת, נכנסתי לפרופיל ושיניתי את השם, והוא נשאר כפי שהוא.
אני משארת שזה קרה בגלל שיש כאן עוד מישהו שקוראים לוPink
זה נכון ?

קובי
Sunday 21/07/2002, 00:56
נדמה לי שלא אבל את צריכה לתת סיסמה בכל פעם שאת רוצה לשנות את הפרטים שלך. לצערי הרב זה לא מודגש שם מספיק - מעל "שינוי סיסמה" יש שדה חובה עם "סיסמה נוכחית" או משהו כזה - וחייבים למלא אותו בכל פעם שרוצים לשנות משהו.

fish in heaven
Sunday 21/07/2002, 15:38
הי הדס,
אני יכול לשנות לך את השם בלי בעיות, אם את רוצה, אני אעשה זאת ואשלח לך הודעה באימייל על כך. בכל מקרה משתמשים לא יכולים לשנות את שמם. רק דרכי.

asaf
Thursday 19/09/2002, 23:25
הצ'אט לא עובד

לי לפחות...ההודעות פשוט לא נשלחות

fish in heaven
Thursday 19/09/2002, 23:53
הי אסף
הצ'ט יחזור בקרוב, אל דאגה...

eran_c
Tuesday 24/09/2002, 04:24
שאלה לגבי מיון החברים ברשימת החברים :

למה יש מיון לפי מספר הודעות?
אני לא חושב שמספר ההודעות מעיד בכלל על ניסיון המשתמש או על הייידע שלו בדגים

למשל אני נמצא במקום שביעי אבל אני בטוח במאת האחוזים שרבים וטובים ממני שלחו פחות הודעות אבל יש להם יותר מה להציע

רציתי לדעת למה יש את הסיווג של מספר ההודעות בכלל....

asaf
Tuesday 24/09/2002, 22:44
זה ממש לא קשור ערן.
זה פשוט מאוד סיווג שמראה מי רשם כמה הודעות.
את המסקנות שכל אחד מסיק לגבי זה זה כבר משהו אחר.

חשבתי על רעיון, לא יודע אם תוכל (דניאל) להוציאו לפועל:

הצ'אט (כשיחזור, ואני מקווה שמשודרג) הוא לא כזה להיט, מהסיבה הפשוטה שלא תמיד יוצא לכמה אנשים להגיע אליו ולדבר.
חשבתי שבגלל שלחלק אין איי סי קיו למשל, אז במקום לשלוח הודעה פרטית ולהתפלל שיראו את הבקשה לצ'אט לפני שיעברו יומיים,
אפשר להוסיף אופציה לבקשה לצ'אט, כל יוזר שירצה לשוחח עם מישהו יכול לשלוח בקשה,
למקבל יופיע פופ-אפ והוא יוכל לבחור אם הוא רוצה צ'אט עם השולח או לא, וכך הם יעברו אוטומטית לצ'אט ויוכלו לדבר על נושא הצמחים שבדיוק היה עץ בפורום שדורש שיחה ( :green: ) למשל.

eran_c
Wednesday 25/09/2002, 05:56
אני רק אמרתי את זה כי אני חושב שישנם אנשים שבעבר התחרו עם מוני ההודעות שלהם כדי להגיע אולי ל "עשרת הגדולים" כביכול..

נראה לי שזה לא קריטריון ...

fish in heaven
Thursday 26/09/2002, 02:18
הי ערן ואסף

ערן - יש אפשרויות שונות למיון רשימת החברים... בין אם זה הודעות/תאריך הצטרפות ועוד...
אסף - אני גם מקווה שזה יהיה אפשרי.