צפה בגרסא המלאה : חגיגה לעיניים-חייבים לראות !

בוני
Thursday 28/02/2002, 20:53
היום ראיתי משהו שמתקרב לביקור האחרון שלי במצפה התת-ימי באילת!!!
הגעתי לחנות של אי האלמוגים (Coral Island) בבית יצחק בסך הכל כדי לקנות אוכל קפוא לדגים שלי.
כשנכנסתי לחנות כולם היו עסוקים בלפרוק ארגזים של המשלוח האחרון שהגיע זה עתה , ורבותי , אני לא יכול לתאר לכם במילים מה יצא מהארגזים...
מדובר בשלל צבעים שגרם לי להתחרט על הרגע שנכנסתי לעסקי המים המלוחים , וזאת משום שעדיין לא נולד האקווריום שיכול להכיל את כל הדגים המדהימים שהייתי רוצה לקחת איתי הביתה.
בנוסף ,כמות האלמוגים הרכים והמבחר שהיה שם גרם לי לתכנן את רכישת המקרר על מנת שגם לי יהיה בקרוב אקווריום ריף !!!
חברה , מדובר במשלוח שבועי בכמויות ואיכות שלא נראו בארץ , ונראה לי שמעתה יום רביעי תפוס אצלי ביומן (אז לא לקבוע איתי...).
רק עכשיו גיליתי את החנות , ומדובר בחנות שמתמחה רק במים מלוחים עם חבורה של אנשים בעלי ניסיון וסבלנות שמוכנים להסביר לטוראי כמוני כל דבר לגבי התחביב המדהים הזה שנקרא "מים מלוחים".
נ.ב. : יצאתי עם חדקן צהוב מהמם (לא מהמשלוח הנוכחי) , ואפילו אישתי לא גירשה אותי
מהבית מרוב שהוא מדהים.
נתראה ביום רביעי !

קובי
Friday 01/03/2002, 02:39
לא הוגן !
אתה "מגרה" אותנו ככה, בלי לספר לנו איפה זה בית יצחק, היכן בבית יצחק מצויה החנות, ואיך המחירים שלהם יחסית לשאר הארץ :smile:. יאללה אחי, שדר.

בוני
Friday 01/03/2002, 19:52
מושב בית יצחק נמצא בין צומת בית-ליד לנתניה.
כאשר מגיעים לצומת בית-ליד מכיוון כפר-סבא פונים שמאלה לכיוון נתניה.
רמזור שני לאחר הפניה לוקחים ימינה למושב.
פניה ראשונה (בתוך המושב) ,לאחר 20 מטר , לוקחים שמאלה.
נוסעים בערך 100 מטר עד שרואים שלט קטן של החנות בצד ימין ולוקחים ימינה (לא זוכר כמה פניות קודמות יש לפני...).

יופי של מחירים , מבחר ענק , משלוח כל שבוע , והכי חשוב : יחס , אדיבות וסובלנות כלפי לקוח חסר ניסיון כמוני.
הם לא ימכרו לך משהו שאתה לא צריך (בניגוד למה שעשו לי בהרצליה) , ואין לך מושג כמה פעמים התפתתי לקנות דג מסויים ויצאתי מאוכזב מישום שלא הסכימו למכור לי אותו !!!
סיפור : קניתי 2 אלמוגיות (10 עד 15 שקל דג).
כך כך התלהבתי , שבאתי יומיים אחרי לקנות עוד דגים.
אודי , בעל הבית , זיהה אותי ופשוט גירש אותי תוך הסבר מדוע עלי לצאת מהחנות בלי לגהץ את כרטיס האשראי שלי.
הוא הוכיח לי שחשובה לו טובת הלקוח , שבסופו של דבר תהיה טובתו שלו.
קובי , קפוץ ביום רביעי , יום המשלוח , אולי נפגש ואוכל להראות לך את התוכנה שאני מדבר עליה.

אייציק
Friday 01/03/2002, 20:49
בוני שכחת לציין את התצוגה המהממת שיש לו בכניסה לאולם אקווריומים.

קיפודג
Sunday 03/03/2002, 10:39
לא הייתי מתנגד שכאשר מגיע משלוח מישהו יפרסם על כך הודעה תוך פירוט הדגים שמגיעים (אולי אפילו גדי לשדל את בעלי החנויות לציין דגים ומחירים) ???

בוני
Tuesday 05/03/2002, 22:02
ניתן להרשם בחנות ולבקש מהם ליצור איתך קשר לקראת משלוח.
בנוסף , ניתן לבקש לעדכן אותך במקרה שמגיע דג מסויים.
להלן הטלפון של החנות : 09-8329110